Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

La mulți ani, Laberta!

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1
A10Warthog

A10Warthog

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 902
  • Înscris: 12.11.2017
Fiindcă amicul xmanyacs77 doarme-n post, avem aici thread cu urări de bine pentru Laberta. :D

La mulți ani, colega!

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
La multi bani Laberta!

#3
costea_nelu

costea_nelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 24.11.2010
La multi ani cu sanatate!!!

#4
ct13mey

ct13mey

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,435
  • Înscris: 02.05.2015
La multi ani!

#5
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,367
  • Înscris: 25.04.2007
La multi ani, multa sanatate si impliniri!

#6
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,887
  • Înscris: 13.11.2016
La multi ani ! :)

#7
liviu_np

liviu_np

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 05.06.2006
La multi ani!!!
Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Laberta,io is mai incet la minte oleaca asa ca nu am putut sa-ti urez "La multi ani!" decat cu un deget.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/lXryFMZPSX0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#9
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,658
  • Înscris: 30.10.2009
Laaa muuulți aaani! Posted Image

#10
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,725
  • Înscris: 12.09.2015

La mulți ani, Laberta!


#11
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006
Mersi frumos pentru urari, vi le intorc si eu cu drag!

In afara de urari, cu ce sa va servesc? :D

Apropo de servit, mi-aduc aminte de primul meu job. Acolo se instapanise obiceiul ca fiecare sa-si faca ziua cu mare tam-tam si mese intinse, de la aperitiv pana la desert. ca la nunta, numai lautarii lipseau. Si nu eram decat vreo 25.
Unii mai norocosi, care aveau zilele de nastere apropiate, se cuplau si faceau impreuna.
Ma uitam cu groaza ca se apropia ziua mea si n-aveam niciun partener de nastere, ca sa zic asa. iar salariul de incepator de-abia mi-ajungea de tigari, haine si cosmetice.
Cu trei zile inainte, dupa ce am venit de la serviciu, ma apuca niste frisoane, febra, ochi impaienjeniti, ce mai, rau de tot.  A doua zi constat ca facusem bubat. Dumnezeu, dragutul, nu ma uitase. :D
Am avut medical o saptamana. Scapasem.

#12
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Io nu am griji din astea,sunt nascut in aceeasi luna,aceeasi zi,doar anul difera,cu un forumist bogat de pe softpedia.
Face el masa intinsa si pentru mine ca-s necajit.Nu pot sa spun cine e ca sa nu-i cereti bani imprumut.
Pot doar sa va dau hint: L-a dat bogatia afara din casa,tocmai pana la Ploiesti.

#13
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007
La multi ani, sanatosi !... Posted Image

#14
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,528
  • Înscris: 26.01.2010

View PostLaberta, on 22 iulie 2019 - 18:27, said:

Mersi frumos pentru urari, vi le intorc si eu cu drag!

In afara de urari, cu ce sa va servesc? Posted Image

Apropo de servit, mi-aduc aminte de primul meu job. Acolo se instapanise obiceiul ca fiecare sa-si faca ziua cu mare tam-tam si mese intinse, de la aperitiv pana la desert. ca la nunta, numai lautarii lipseau. Si nu eram decat vreo 25.
Unii mai norocosi, care aveau zilele de nastere apropiate, se cuplau si faceau impreuna.
Ma uitam cu groaza ca se apropia ziua mea si n-aveam niciun partener de nastere, ca sa zic asa. iar salariul de incepator de-abia mi-ajungea de tigari, haine si cosmetice.
Cu trei zile inainte, dupa ce am venit de la serviciu, ma apuca niste frisoane, febra, ochi impaienjeniti, ce mai, rau de tot.  A doua zi constat ca facusem bubat. Dumnezeu, dragutul, nu ma uitase. Posted Image
Am avut medical o saptamana. Scapasem.

Asta cu cinstitul colegilor , familiei, prietenilor de ziua ta e cel mai tampit obicei pe care-l avem si e prima data cand zic ceva rau despre obiceiurile noastre !
Nush cat cheltuie altii da' eu imi amintesc ca de ziua mea am scos vreo 18 persoane la o pizzerie si a trebuit sa platesc consumatia pentru toata lumea. Asta pentru ca era ziua mea. Acasa , evident am cumparat mancare/bautura sa cintesc lumea si a doua zi eram falita.

Aici , de ziua mea am iesit in oras impreuna cu vreo 8 persoane si am luat toate barurile la rand plus evident am fost la un restaurant sa mancam inainte.Nici macar un leut nu am cheltuit si odata cand am avut chef sa cumpar eu shoot-uri pentru toata lumea mi-a dat barmanul peste mana si a zis ca nu am voie sa platesc ca e ziua mea.

E mult mai ieftin sa iti cumpere tie de ziua ta mancare/bautura 10-15 persoane cu care iesi in oras decat sa platesti Tu pentru toata gasca.

#15
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,383
  • Înscris: 10.08.2005
La multi ani fericiti si sanatosi.

View PostLaberta, on 22 iulie 2019 - 18:27, said:

Mersi frumos pentru urari, vi le intorc si eu cu drag!

In afara de urari, cu ce sa va servesc? Posted Image
Cu vin, mult vin pentru proseritate si sanatate.

Edited by MarianG, 22 July 2019 - 19:06.


#16
liviu_np

liviu_np

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 05.06.2006

View Postsloimi, on 22 iulie 2019 - 18:34, said:

Io nu am griji din astea,sunt nascut in aceeasi luna,aceeasi zi,doar anul difera,cu un forumist bogat de pe softpedia.
Face el masa intinsa si pentru mine ca-s necajit.Nu pot sa spun cine e ca sa nu-i cereti bani imprumut.
Pot doar sa va dau hint: L-a dat bogatia afara din casa,tocmai pana la Ploiesti.
Pffff... pana sa ajung sa citesc ultima propozitie am crezut ca vorbesti de Sile...

#17
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011
La multi ani!

#18
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006

View Postneur0, on 22 iulie 2019 - 19:30, said:

La multi ani!


Ce faci, omule, te-ai lasat de fumat? :D

View PostMarianG, on 22 iulie 2019 - 19:02, said:

La multi ani fericiti si sanatosi.

Cu vin, mult vin pentru proseritate si sanatate.

View Postsloimi, on 22 iulie 2019 - 18:14, said:

Laberta,io is mai incet la minte oleaca asa ca nu am putut sa-ti urez "La multi ani!" decat cu un deget.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/lXryFMZPSX0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ati facut cumva vreo scoala de muzica de va pricepeti la note? :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate