Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Nokia 7.2

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#73
hellera

hellera

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.05.2021
Salutare prieteni, planuiesc sa iau un Nokia 7.2 pentru cineva... am o intrebare pentru posesorul unui astfel de telefon, daca ma puteti ajuta va rog... Ceasul are cumva functia "wake up phone from power off state"? Adica, dupa setarea unei alarme la o anumita ora si oprirea telefonului (power off), poate trezi telefonul ca alarma sa sune la ora fixata? Sper ca m-ati inteles ce vreau sa spun, multumesc.

#74
mirc2003

mirc2003

    Emo biliar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,594
  • Înscris: 16.03.2008
Salutare, am cautat acum functia/setarea asta si n-am gasit-o, nu cred ca o are.
Poate ne ajuta un cunoscator mai bun al Androidului pentru ca si mie mi-ar fi utila.

#75
mirc2003

mirc2003

    Emo biliar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,594
  • Înscris: 16.03.2008
In sfarsit am primit Android 11 pe al meu Nokia 7.2 desi nu mai speram asta.
Functioneaza ok.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate