Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Biden loveste din nou

Pocket PC Handheld ajutor.

Intrerupere utilitati casa tempor...

Care credeti ca este probabilitat...
 paravan geam / obturare vedere

Motorola E32, se aprinde flashlig...

La mulți ani @sylvius!

Joy Berceni Biruintei 87
 Recomandare suport tableta

Vanzare apartament

Adaptare motor nou la unele elect...

Sfat achizitie mirrorless Lumix
 Romania printre primele poziții d...

Pisica din Iasi care a mers sa na...

PC fara wifi, conectare smart mon...

Masina cu buget redus

Despre aplicații și altele

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Dralicia

Dralicia

New Member

• Grup: Junior Members
Acum mult timp am vrut să imi creez propria aplicatie . Nimic prea interesant,  un joc . Ceva care sa atraga oamenii sa il descarce și să se joace iar eu să fac profit . Am renuntat la ideea asta dar am gasit un site (un fel de Olx al aplicatiilor ) în care oamenii își vindeau aplicatiile lor deja existente din diferite motive . Am vrut să investesc într-o aplicatie de genul ,  cumparand-o de la altcineva dar intre timp am avut alte treburi și am uitat acel site . Stie cineva vreun site de unde pot cumpara aplicatii pe care altii nu le mai doresc ?

Crbl2001

Crbl2001

Senior Member

• Grup: Senior Members
Adica vrei sa faci un joc gen Aventura Manelelor?

PS:incerca niste subiecte mai populare daca vrei sa ajungi in poiana.....

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate