Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Knives Out (2019)

- - - - -
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#37
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,917
  • Înscris: 11.07.2016
"the butler did it?"
NU.

Edited by Malus_Dacus, 23 April 2020 - 08:23.


#38
chicharito

chicharito

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 24.11.2015
L-am vazut in ianuarie la cinema, este un film destul de bun, chiar peste asteptarile mele, te tine in suspans. Mi-a placut cum a jucat Daniel Craig, el fiind unul dintre actorii mei preferati.

#39
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,433
  • Înscris: 05.07.2018
Pacat de Melissa McCarthy. M-am uitat doar pentru ea. Se vede treaba ca accepta roluri doar pentru bani.

#40
fez1fez

fez1fez

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 08.05.2017

View PostPuferiu_, on 21 iulie 2020 - 22:06, said:

Pacat de Melissa McCarthy. M-am uitat doar pentru ea. Se vede treaba ca accepta roluri doar pentru bani.
Nu a jucat in asta.

#41
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,539
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/gj5ibYSz8C0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

asta e partea II ? sau ce se vrea a fi ?

pe 23 decembrie are premiera pe Netflix

#42
jakota

jakota

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,662
  • Înscris: 22.05.2011
Yummy , arata bine de tot :). Abia astept!

#43
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,909
  • Înscris: 12.03.2010
Arata bine, dar ce fac, o plagiază pe Agatha Christie? E cam tîrziu sa facă parodii după cărțile ei.

Spoof-urile astea funcționează cit timp nu se iau in serios, or aici mi se pare ca întind coarda. Adică, am ris, dar simt că-mi piere risul.

#44
jakota

jakota

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,662
  • Înscris: 22.05.2011
Si ce poti sa faci? …. doar no sa halesc Enola Holmes de-acum :)

#45
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,539
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://img4k.net/images/2022/12/23/2e029d481276a4292385492f3baaa5a3.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://img4k.net/images/2022/12/23/3d70096f1f26e9fb567ac8e3d039e189.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

a aparut si pe net :)

#46
drgroza

drgroza

    Junior

  • Grup: Members
  • Posts: 1,609
  • Înscris: 19.05.2002
E si pe netflix...
Greu de tot de urmarit.
Montajul da peste cap incercarile de a pricepe ceva.
5/6

#47
irina2014

irina2014

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,541
  • Înscris: 04.03.2014
tocmai l-am vazut.

Mi-a placut mai mult decat primul.

#48
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,087
  • Înscris: 09.01.2007
Am cautat special un topic sa scriu opinia mea despre Glass Onion, sunt convins ca lumea statea in limba dupa parerea mea...
Fratica, asa film jenant nu a facut nici Ciki Cean. Probabil ca in vreme de Covid demersul artistic trebuie scuzat oricum, oricand. Nu aveam altceva de facut si sunt fan Craig, dar tot nu m-am uitat pana la final. Nu aveam cum. Tocmai observasem o mult mai interesanta pata pe gresie in living si mintea mi-a fugit foarte usor de la actiunea filmului la analiza substantei petei. M-am simtit mult mai implinit holbandu-ma la gresia aia. Hey, sunt fan Craig, dacanu v-am zis cumva...

#49
Kloojson

Kloojson

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 30.12.2022
Mă duc la film ca să văd ce-mi vinde sau ar vrea să-mi vândă producătorii și nu cu ideea că voi cădea sau nu în capcanele sinistre ale cinema-ului.
De la filmul ăsta, Glass Onion, hai să-i zicem "polițist", nu mă așteptam la ceva prea intelectual, la ceva sau câteva idei ornate pe temele grele ale lumii.
Am dorit ca filmul ăsta să-mi fluture niște gânduri sau idei "polițiste" mai mult sau mai puțin la mișto sau derută, sa aibă ceva amuzant... din astea.
Pentru mine filmul a fost o simplă și plăcuta pierdere de vreme care a venit într-un moment bun, am trecut nostim și peste stereotipurile genului sau litoralul fotogenic cu marea de smarald.
Da, clar, nu-i o capodopera, nu-i pentru cei care caută pasiuni și lupte interioare sau alte probleme serioase, e un film la care poți "evada" după o zi aglomerată, cum ziceam, o simplă și plăcută pierdere de vreme... când îți permiți.

#50
danb1961

danb1961

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 09.03.2002
Bun

#51
Taxon

Taxon

    Cârcotaș nesuferit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,092
  • Înscris: 19.01.2004
Gresie in living???
Aha, bine de stiut, in caz ca ma impiedic si de alte impresii ulterioare gresiei asteia.

#52
Estel

Estel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,356
  • Înscris: 13.01.2007
A fost fain. Mi-a placut mai mult filmul dar dupa prima ora te prinde si asta. 7/10 pentru ca primul a fost mai bun

#53
Olivian-Breda

Olivian-Breda

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 13.01.2007
Și mie mi-a plăcut mai mult primul decât al doilea, dar și Glass Onion mi-a plăcut să îl văd. :) Ambele - filme OK.

#54
jakota

jakota

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,662
  • Înscris: 22.05.2011
E entertaining,  merge vazut,  logic ca  primul pare mai bun.
Secretul e sa nu ai asteptari prea mari.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate