Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obtinere gratuitati Legea 189/2000

La mulți ani @BlueKing-69!

suspectez un switch ca are probleme

Poate cineva sa imi indice de ce ...
 Votați-l pe Cap de Porc

Igienizare teren Bucuresti

Pompa submersibila-Pornire/Oprire

Streamer Logitech squeezebox duet
 Spatiile sanitare din Romania

Se poate seta mai jos de 1940 aici?

Canon EOS R1

Dimensionare corecta a tevilor/tr...
 System data 100GB din 256GB

Pot sa schimb routerul?

Taxa pod " Sold peaje neexpir...

Problema stabilizator tensiune cu...
 

ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
176 replies to this topic

#19
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

sambata 20 iulie 2019

17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
17.00...MONACO-VALENCIA (meci amical)
19.00...CSKA SOFIA-CHERNO MORE (bulgaria,etapa 2)
21.00...BEROE-LUDOGORET (bulgaria,etapa 2)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
21.30...ROSTOV PE DON-SPARTAK MOSCOVA (rusia,etapa 2)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
19.00...DINAMO MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
21.00...DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (Romania,etapa 2)
21.30...SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia)
_________________________________________________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

19.00...WISLA PLOCK-GORNICK ZABRZE (polonia,etapa 1)
21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
22.00...AJAX AMSTERDAM-PANATHINAIKOS ATENA (meci amical)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...ROYAL ANTWERP-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 1 de calificare)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#20
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

sambata 20 iulie 2019

17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
17.00...MONACO-VALENCIA (meci amical)
19.00...CSKA SOFIA-CHERNO MORE (bulgaria,etapa 2)
21.00...BEROE-LUDOGORET (bulgaria,etapa 2)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
21.30...ROSTOV PE DON-SPARTAK MOSCOVA (rusia,etapa 2)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
19.00...DINAMO MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
21.00...DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (Romania,etapa 2)
21.30...SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia)
_________________________________________________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

19.00...WISLA PLOCK-GORNICK ZABRZE (polonia,etapa 1)
21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
22.00...AJAX AMSTERDAM-PANATHINAIKOS ATENA (meci amical)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...ROYAL ANTWERP-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 1 de calificare)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#21
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

sambata 20 iulie 2019

17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
17.00...MONACO-VALENCIA (meci amical)
19.00...CSKA SOFIA-CHERNO MORE (bulgaria,etapa 2)
21.00...BEROE-LUDOGORET (bulgaria,etapa 2)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
21.30...ROSTOV PE DON-SPARTAK MOSCOVA (rusia,etapa 2)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
19.00...DINAMO MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
21.00...DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (Romania,etapa 2)
21.30...SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia)
_________________________________________________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

19.00...WISLA PLOCK-GORNICK ZABRZE (polonia,etapa 1)
21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
22.00...AJAX AMSTERDAM-PANATHINAIKOS ATENA (meci amical)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.00...CFR CLUJ-MACCABI TEL AVIV (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...STEAUA ROSIE BELGRAD-HJK HELSINKI (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...AEK LARNACA-LEWSKI SOFIA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)

20.00...ALASHKERT EREVAN-FCSB (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...HONVED BUDAPESTA-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...KAA GENT-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
22.00...AC TORIN-DEBRECEN VSC (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#22
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

duminica 21 iulie 2019

15.00...GILLINGHAM-MILWALL (meci amical)
16.00...SHREWSBURY-ASTON VVILLA (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-BLACKBURN ROVERS (meci amical)

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
19.00...DINAMO MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia)
19.00...INDIJA-PARTIZAN BELGRAD (serbia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
21.00...DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (Romania,etapa 2)
21.00...ETAR VELIKO TARNOVO-LEVSKI SOFIA (bulgaria,etapa 2)
21.30...SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia)
_________________________________________________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

19.00...WISLA PLOCK-GORNICK ZABRZE (polonia,etapa 1)
21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
22.00...AJAX AMSTERDAM-PANATHINAIKOS ATENA (meci amical)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...CHESTERFIELD-SHEFFIELD UNITED (meci amical)
21.45...MANSFIELD-NOTTINGHAM FOREST (meci amical)
21.45...ROTHERHAM UNITED-WEST BROMWICH ALBION (meci amical)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.00...CFR CLUJ-MACCABI TEL AVIV (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...STEAUA ROSIE BELGRAD-HJK HELSINKI (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...AEK LARNACA-LEWSKI SOFIA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
18.30...FENERBAHCE ISTANBUL-HERTHA BERLIN (meci amical)
18,30...STRASBOURG-MACCABI HAIFA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...ALASHKERT EREVAN-FCSB (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...HONVED BUDAPESTA-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...KAA GENT-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
22.00...AC TORINO-DEBRECEN VSC (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#23
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

duminica 21 iulie 2019

17.00...GLASGOW RANGERS-BLACKBURN ROVERS (meci amical)
17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
19.00...DINAMO MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia)
19.00...INDIJA-PARTIZAN BELGRAD (serbia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
21.00...DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (Romania,etapa 2)
21.00...ETAR VELIKO TARNOVO-LEVSKI SOFIA (bulgaria,etapa 2)
21.30...SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia)
_________________________________________________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

19.00...WISLA PLOCK-GORNICK ZABRZE (polonia,etapa 1)
21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
22.00...AJAX AMSTERDAM-PANATHINAIKOS ATENA (meci amical)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...CHESTERFIELD-SHEFFIELD UNITED (meci amical)
21.45...MANSFIELD-NOTTINGHAM FOREST (meci amical)
21.45...ROTHERHAM UNITED-WEST BROMWICH ALBION (meci amical)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.00...CFR CLUJ-MACCABI TEL AVIV (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...STEAUA ROSIE BELGRAD-HJK HELSINKI (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...AEK LARNACA-LEWSKI SOFIA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
18.30...FENERBAHCE ISTANBUL-HERTHA BERLIN (meci amical)
18,30...STRASBOURG-MACCABI HAIFA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...ALASHKERT EREVAN-FCSB (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...HONVED BUDAPESTA-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...KAA GENT-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
22.00...AC TORINO-DEBRECEN VSC (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

marti 6 august 2019

21.45...PORTSMOUTH-BIRMINGHAM (anglia,cupa ligii)
__________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
21.45...LUTON-IPSWICH (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#24
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

luni 22 iulie 2019

19.00...WISLA PLOCK-GORNICK ZABRZE (polonia,etapa 1)
21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
22.00...AJAX AMSTERDAM-PANATHINAIKOS ATENA (meci amical)
____________________________________________________

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...CHESTERFIELD-SHEFFIELD UNITED (meci amical)
21.45...MANSFIELD-NOTTINGHAM FOREST (meci amical)
21.45...ROTHERHAM UNITED-WEST BROMWICH ALBION (meci amical)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.00...CFR CLUJ-MACCABI TEL AVIV (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...STEAUA ROSIE BELGRAD-HJK HELSINKI (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...AEK LARNACA-LEWSKI SOFIA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
18.30...FENERBAHCE ISTANBUL-HERTHA BERLIN (meci amical)
18,30...STRASBOURG-MACCABI HAIFA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...ALASHKERT EREVAN-FCSB (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...HONVED BUDAPESTA-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...KAA GENT-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
22.00...AC TORINO-DEBRECEN VSC (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

marti 6 august 2019

21.45...PORTSMOUTH-BIRMINGHAM (anglia,cupa ligii)
__________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
21.45...LUTON-IPSWICH (anglia,cupa ligii)
____________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#25
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

luni 22 iulie 2019

19.00...WISLA PLOCK-GORNICK ZABRZE (polonia,etapa 1)
21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
22.00...AJAX AMSTERDAM-PANATHINAIKOS ATENA (meci amical)
____________________________________________________

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...CHESTERFIELD-SHEFFIELD UNITED (meci amical)
21.45...MANSFIELD-NOTTINGHAM FOREST (meci amical)
21.45...ROTHERHAM UNITED-WEST BROMWICH ALBION (meci amical)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.00...CFR CLUJ-MACCABI TEL AVIV (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...STEAUA ROSIE BELGRAD-HJK HELSINKI (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...AEK LARNACA-LEWSKI SOFIA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
18.30...FENERBAHCE ISTANBUL-HERTHA BERLIN (meci amical)
18,30...STRASBOURG-MACCABI HAIFA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...ALASHKERT EREVAN-FCSB (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...HONVED BUDAPESTA-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...KAA GENT-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
22.00...AC TORINO-DEBRECEN VSC (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...SOCHAUX-CAEN (franta 2,etapa 1)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

14.30...HAMBURG-DARMSTADT (germania 2,etapa 1)

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
15.00...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

marti 6 august 2019

21.45...PORTSMOUTH-BIRMINGHAM (anglia,cupa ligii)
__________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
21.45...LUTON-IPSWICH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WYCOMBE-READING (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ACCRINGTON-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKBURN-OLDHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...TRANMERE-HULL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKPOOL-MACCLESFIELD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SWANSEA-NORTHAMPTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRADFORD CITY-PRESTON NE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...STEVENAGE BOROUGH-SOUTHEND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRENTFORD-CAMBRIDGE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHREWSBURY-ROTHERHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...QUEEN'S PARK-BRISTOL CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GRIMSBY-DONCASTER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PORT VALE-BURTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...HUDDERSFIELD-LINCOLN CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PLYMOUTH-LEYTON ORIENT (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...OXFORD UNITED-PETERBOROUGH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...NOTTINGHAM FOREST-FLEETWOOD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MIDDLESBROUGH-CREWE ALEXANDRA (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MANSFIELD-MORECAMBE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIGAN-STOKE CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WEST BROMWICH-MILLWALL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BARNSLEY-CARLISLE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WALSALL-CRAWLEY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRISTOL ROVERS-CHELTENHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHEFFIELD WEDNESDAY-BURY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...CHARLTON-FOREST GREEN (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIMBLEDON-MILTON KEYNES DONS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SCUNTHORPE-DERBY COUNTY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COLCHESTER-SWINDON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SALFORD-LEEDS UNITED (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COVENTRY CITY-EXETER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ROCHDALE-BOLTON WANDERERS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GILLINGHAM-NEWPORT CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
_________________________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#26
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...CHESTERFIELD-SHEFFIELD UNITED (meci amical)
21.45...MANSFIELD-NOTTINGHAM FOREST (meci amical)
21.45...ROTHERHAM UNITED-WEST BROMWICH ALBION (meci amical)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.00...CFR CLUJ-MACCABI TEL AVIV (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...STEAUA ROSIE BELGRAD-HJK HELSINKI (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...AEK LARNACA-LEWSKI SOFIA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
18.30...FENERBAHCE ISTANBUL-HERTHA BERLIN (meci amical)
18,30...STRASBOURG-MACCABI HAIFA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...ALASHKERT EREVAN-FCSB (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...HONVED BUDAPESTA-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...KAA GENT-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
22.00...AC TORINO-DEBRECEN VSC (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...SOCHAUX-CAEN (franta 2,etapa 1)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

12.00...VISSEL KOBE-BARCELONA (meci amical)
13.00...FC SEVILLA-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
19.00...PSV EINDHOVEN-AJAX AMSTERDAM (olanda,supercupa)
19.00...CERCLE BRUGES-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 1)
20.00...KOPRIVNICA-DINAMO ZAGREB (croatia,etapa 2)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
21.30...CAGLIARI CALCIO-LEEDS UNITED (meci amical)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

14.30...HAMBURG-DARMSTADT (germania 2,etapa 1)
15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
15.00...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

marti 6 august 2019

21.45...PORTSMOUTH-BIRMINGHAM (anglia,cupa ligii)
__________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
21.45...LUTON-IPSWICH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WYCOMBE-READING (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ACCRINGTON-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKBURN-OLDHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...TRANMERE-HULL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKPOOL-MACCLESFIELD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SWANSEA-NORTHAMPTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRADFORD CITY-PRESTON NE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...STEVENAGE BOROUGH-SOUTHEND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRENTFORD-CAMBRIDGE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHREWSBURY-ROTHERHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...QUEEN'S PARK-BRISTOL CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GRIMSBY-DONCASTER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PORT VALE-BURTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...HUDDERSFIELD-LINCOLN CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PLYMOUTH-LEYTON ORIENT (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...OXFORD UNITED-PETERBOROUGH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...NOTTINGHAM FOREST-FLEETWOOD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MIDDLESBROUGH-CREWE ALEXANDRA (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MANSFIELD-MORECAMBE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIGAN-STOKE CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WEST BROMWICH-MILLWALL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BARNSLEY-CARLISLE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WALSALL-CRAWLEY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRISTOL ROVERS-CHELTENHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHEFFIELD WEDNESDAY-BURY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...CHARLTON-FOREST GREEN (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIMBLEDON-MILTON KEYNES DONS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SCUNTHORPE-DERBY COUNTY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COLCHESTER-SWINDON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SALFORD-LEEDS UNITED (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COVENTRY CITY-EXETER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ROCHDALE-BOLTON WANDERERS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GILLINGHAM-NEWPORT CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
_________________________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#27
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.00...CFR CLUJ-MACCABI TEL AVIV (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...STEAUA ROSIE BELGRAD-HJK HELSINKI (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...AEK LARNACA-LEWSKI SOFIA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
18.30...FENERBAHCE ISTANBUL-HERTHA BERLIN (meci amical)
18,30...STRASBOURG-MACCABI HAIFA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...ALASHKERT EREVAN-FCSB (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...HONVED BUDAPESTA-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...KAA GENT-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
22.00...AC TORINO-DEBRECEN VSC (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...SOCHAUX-CAEN (franta 2,etapa 1)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

12.00...VISSEL KOBE-BARCELONA (meci amical)
13.00...FC SEVILLA-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
19.00...PSV EINDHOVEN-AJAX AMSTERDAM (olanda,supercupa)
19.00...CERCLE BRUGES-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 1)
20.00...KOPRIVNICA-DINAMO ZAGREB (croatia,etapa 2)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
21.30...CAGLIARI CALCIO-LEEDS UNITED (meci amical)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

14.30...HAMBURG-DARMSTADT (germania 2,etapa 1)
15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
15.00...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

marti 6 august 2019

21.45...PORTSMOUTH-BIRMINGHAM (anglia,cupa ligii)
__________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
21.45...LUTON-IPSWICH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WYCOMBE-READING (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ACCRINGTON-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKBURN-OLDHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...TRANMERE-HULL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKPOOL-MACCLESFIELD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SWANSEA-NORTHAMPTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRADFORD CITY-PRESTON NE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...STEVENAGE BOROUGH-SOUTHEND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRENTFORD-CAMBRIDGE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHREWSBURY-ROTHERHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...QUEEN'S PARK-BRISTOL CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GRIMSBY-DONCASTER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PORT VALE-BURTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...HUDDERSFIELD-LINCOLN CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PLYMOUTH-LEYTON ORIENT (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...OXFORD UNITED-PETERBOROUGH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...NOTTINGHAM FOREST-FLEETWOOD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MIDDLESBROUGH-CREWE ALEXANDRA (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MANSFIELD-MORECAMBE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIGAN-STOKE CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WEST BROMWICH-MILLWALL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BARNSLEY-CARLISLE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WALSALL-CRAWLEY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRISTOL ROVERS-CHELTENHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHEFFIELD WEDNESDAY-BURY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...CHARLTON-FOREST GREEN (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIMBLEDON-MILTON KEYNES DONS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SCUNTHORPE-DERBY COUNTY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COLCHESTER-SWINDON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SALFORD-LEEDS UNITED (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COVENTRY CITY-EXETER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ROCHDALE-BOLTON WANDERERS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GILLINGHAM-NEWPORT CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
_________________________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#28
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

joi 25 iulie 2019

18.30...AEK LARNACA-LEWSKI SOFIA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
18.30...FENERBAHCE ISTANBUL-HERTHA BERLIN (meci amical)
18,30...STRASBOURG-MACCABI HAIFA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...ALASHKERT EREVAN-FCSB (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
20.00...HONVED BUDAPESTA-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.30...KAA GENT-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
22.00...AC TORINO-DEBRECEN VSC (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...SOCHAUX-CAEN (franta 2,etapa 1)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

12.00...VISSEL KOBE-BARCELONA (meci amical)
13.00...FC SEVILLA-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
19.00...PSV EINDHOVEN-AJAX AMSTERDAM (olanda,supercupa)
19.00...CERCLE BRUGES-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 1)
20.00...KOPRIVNICA-DINAMO ZAGREB (croatia,etapa 2)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
21.30...CAGLIARI CALCIO-LEEDS UNITED (meci amical)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

14.30...HAMBURG-DARMSTADT (germania 2,etapa 1)
15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
18.00...OLEXANDRIA-SAKTOR DONET (ucraina,etapa 1)
19.00...HERTHA BERLIN-WEST HAM UNITED (meci amical)
19.00...HJK HELSINKI-STEAUA ROSIE BELGRAD (europa,uefa champions league,meciul retur,in meciul tur STEAUA ROSIE 2-0 .HJK)
_______________________________________________________________________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
15.00...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

marti 6 august 2019

21.45...PORTSMOUTH-BIRMINGHAM (anglia,cupa ligii)
__________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
21.45...LUTON-IPSWICH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WYCOMBE-READING (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ACCRINGTON-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKBURN-OLDHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...TRANMERE-HULL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKPOOL-MACCLESFIELD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SWANSEA-NORTHAMPTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRADFORD CITY-PRESTON NE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...STEVENAGE BOROUGH-SOUTHEND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRENTFORD-CAMBRIDGE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHREWSBURY-ROTHERHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...QUEEN'S PARK-BRISTOL CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GRIMSBY-DONCASTER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PORT VALE-BURTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...HUDDERSFIELD-LINCOLN CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PLYMOUTH-LEYTON ORIENT (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...OXFORD UNITED-PETERBOROUGH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...NOTTINGHAM FOREST-FLEETWOOD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MIDDLESBROUGH-CREWE ALEXANDRA (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MANSFIELD-MORECAMBE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIGAN-STOKE CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WEST BROMWICH-MILLWALL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BARNSLEY-CARLISLE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WALSALL-CRAWLEY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRISTOL ROVERS-CHELTENHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHEFFIELD WEDNESDAY-BURY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...CHARLTON-FOREST GREEN (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIMBLEDON-MILTON KEYNES DONS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SCUNTHORPE-DERBY COUNTY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COLCHESTER-SWINDON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SALFORD-LEEDS UNITED (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COVENTRY CITY-EXETER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ROCHDALE-BOLTON WANDERERS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GILLINGHAM-NEWPORT CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
_________________________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#29
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

joi 25 iulie 2019

20.00...HONVED BUDAPESTA 0-0 UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (europa,europa league,turul 2 de calificare,meciul tur)...scorul dupa 45 de minute de joc

Meciul se joaca pe un stadion cu doar doua tribune si estimez la 2-3 mii numarul spectatorilor.
Gazdele,in echipament rosu-cu dungi albe,tricourile,short negru si jambiere rosii cu dungi albe...formatia noastramechipament complet albastru.
Timpul este frumos,gazonul foarte bun,meciul este arbitrat de o brigada din Scotia.
Dominare a echipei noastre in prima jumatate a primei reprize,apoi gazdele sunt mai insistente in atac.
Joc foarte dur al ungurilor,incet,incet,arbitrul are probleme...trecand cu vederea intrarile periculoase al celor de la Honved !
Chiar acum,in prelumgirile primei reprize, o faza deosebita,Bancu faulteaza un jucator maghiar dar in cadere ungurul ii trage o palma...totusi jucatorul nostru primeste galben !
Comcluzie : Honved este o echipa modesta,cu doua clase mai slaba decat jucatorii din Craiova...felicitari pentru kocul facut de Barbut,faultat mereu de unguri,arbitrul facandu-se ca nu vede !
Urmeaza repriza a doua

Edited by marshall54, 25 July 2019 - 19:58.


#30
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...SOCHAUX-CAEN (franta 2,etapa 1)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

12.00...VISSEL KOBE-BARCELONA (meci amical)
13.00...FC SEVILLA-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
19.00...PSV EINDHOVEN-AJAX AMSTERDAM (olanda,supercupa)
19.00...CERCLE BRUGES-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 1)
20.00...KOPRIVNICA-DINAMO ZAGREB (croatia,etapa 2)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
21.30...CAGLIARI CALCIO-LEEDS UNITED (meci amical)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

14.30...HAMBURG-DARMSTADT (germania 2,etapa 1)
15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
18.00...OLEXANDRIA-SAKTOR DONET (ucraina,etapa 1)
19.00...HERTHA BERLIN-WEST HAM UNITED (meci amical)
19.00...HJK HELSINKI-STEAUA ROSIE BELGRAD (europa,uefa champions league,meciul retur,in meciul tur STEAUA ROSIE 2-0 .HJK)
_______________________________________________________________________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
15.00...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

marti 6 august 2019

21.45...PORTSMOUTH-BIRMINGHAM (anglia,cupa ligii)
__________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
21.45...LUTON-IPSWICH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WYCOMBE-READING (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ACCRINGTON-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKBURN-OLDHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...TRANMERE-HULL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKPOOL-MACCLESFIELD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SWANSEA-NORTHAMPTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRADFORD CITY-PRESTON NE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...STEVENAGE BOROUGH-SOUTHEND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRENTFORD-CAMBRIDGE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHREWSBURY-ROTHERHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...QUEEN'S PARK-BRISTOL CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GRIMSBY-DONCASTER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PORT VALE-BURTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...HUDDERSFIELD-LINCOLN CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PLYMOUTH-LEYTON ORIENT (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...OXFORD UNITED-PETERBOROUGH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...NOTTINGHAM FOREST-FLEETWOOD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MIDDLESBROUGH-CREWE ALEXANDRA (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MANSFIELD-MORECAMBE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIGAN-STOKE CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WEST BROMWICH-MILLWALL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BARNSLEY-CARLISLE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WALSALL-CRAWLEY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRISTOL ROVERS-CHELTENHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHEFFIELD WEDNESDAY-BURY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...CHARLTON-FOREST GREEN (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIMBLEDON-MILTON KEYNES DONS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SCUNTHORPE-DERBY COUNTY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COLCHESTER-SWINDON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SALFORD-LEEDS UNITED (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COVENTRY CITY-EXETER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ROCHDALE-BOLTON WANDERERS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GILLINGHAM-NEWPORT CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
_________________________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

Edited by marshall54, 25 July 2019 - 22:06.


#31
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

vineri 26 iulie 2019

19.00...FC KOLN-BOLOGNA (meci amical)

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...SOCHAUX-CAEN (franta 2,etapa 1)
21.00...GILLINGHAM-SOUTHEND (meci amical)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.00...NORTHAMPTON-MILTON KEYNES (meci amical)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
21.45...FLEETWOOD-PRESTON NORTH END (meci amical)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
22.00....WEST BROMWICH ALBION-BOURNEMOUTH (meci amical)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

12.00...VISSEL KOBE-BARCELONA (meci amical)
13.00...FC SEVILLA-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
19.00...PSV EINDHOVEN-AJAX AMSTERDAM (olanda,supercupa)
19.00...CERCLE BRUGES-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 1)
20.00...KOPRIVNICA-DINAMO ZAGREB (croatia,etapa 2)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
21.30...CAGLIARI CALCIO-LEEDS UNITED (meci amical)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

14.30...HAMBURG-DARMSTADT (germania 2,etapa 1)
15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
18.00...OLEXANDRIA-SAKTOR DONET (ucraina,etapa 1)
19.00...HERTHA BERLIN-WEST HAM UNITED (meci amical)
19.00...HJK HELSINKI-STEAUA ROSIE BELGRAD (europa,uefa champions league,meciul retur,in meciul tur STEAUA ROSIE 2-0 .HJK)
_______________________________________________________________________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
15.00...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

marti 6 august 2019

21.45...PORTSMOUTH-BIRMINGHAM (anglia,cupa ligii)
__________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
21.45...LUTON-IPSWICH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WYCOMBE-READING (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ACCRINGTON-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKBURN-OLDHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...TRANMERE-HULL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKPOOL-MACCLESFIELD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SWANSEA-NORTHAMPTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRADFORD CITY-PRESTON NE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...STEVENAGE BOROUGH-SOUTHEND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRENTFORD-CAMBRIDGE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHREWSBURY-ROTHERHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...QUEEN'S PARK-BRISTOL CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GRIMSBY-DONCASTER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PORT VALE-BURTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...HUDDERSFIELD-LINCOLN CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PLYMOUTH-LEYTON ORIENT (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...OXFORD UNITED-PETERBOROUGH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...NOTTINGHAM FOREST-FLEETWOOD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MIDDLESBROUGH-CREWE ALEXANDRA (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MANSFIELD-MORECAMBE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIGAN-STOKE CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WEST BROMWICH-MILLWALL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BARNSLEY-CARLISLE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WALSALL-CRAWLEY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRISTOL ROVERS-CHELTENHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHEFFIELD WEDNESDAY-BURY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...CHARLTON-FOREST GREEN (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIMBLEDON-MILTON KEYNES DONS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SCUNTHORPE-DERBY COUNTY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COLCHESTER-SWINDON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SALFORD-LEEDS UNITED (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COVENTRY CITY-EXETER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ROCHDALE-BOLTON WANDERERS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GILLINGHAM-NEWPORT CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
_________________________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#32
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

vineri 26 iulie 2019

21.45...RAPID VIENA 0-2 RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)

Incident foarte grav in timpul meciului,japonezul Minamino takumi,a accidentat grav pe portarul formatiei Rapid Viena,Richard Strebinger,la atacul care a adus primul gol,japonezul (autorul golului),l-a lovit cu genunchiul in fata pe portar...partida a fost intrerupta cateva minute,portarul fiind inconstient,fiind scos cu targa dinteren
Meciul a fost echilibrat,insa formatia oaspete a speculat greselile echipei gazda.
Victorie meritata a campioanei.
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

12.00...VISSEL KOBE-BARCELONA (meci amical)
13.00...FC SEVILLA-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
19.00...PSV EINDHOVEN-AJAX AMSTERDAM (olanda,supercupa)
19.00...CERCLE BRUGES-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 1)
20.00...KOPRIVNICA-DINAMO ZAGREB (croatia,etapa 2)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
21.30...CAGLIARI CALCIO-LEEDS UNITED (meci amical)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

14.30...HAMBURG-DARMSTADT (germania 2,etapa 1)
15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
18.00...OLEXANDRIA-SAKTOR DONET (ucraina,etapa 1)
19.00...HERTHA BERLIN-WEST HAM UNITED (meci amical)
19.00...HJK HELSINKI-STEAUA ROSIE BELGRAD (europa,uefa champions league,meciul retur,in meciul tur STEAUA ROSIE 2-0 .HJK)
_______________________________________________________________________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
15.00...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

marti 6 august 2019

21.45...PORTSMOUTH-BIRMINGHAM (anglia,cupa ligii)
__________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
21.45...LUTON-IPSWICH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WYCOMBE-READING (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ACCRINGTON-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKBURN-OLDHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...TRANMERE-HULL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKPOOL-MACCLESFIELD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SWANSEA-NORTHAMPTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRADFORD CITY-PRESTON NE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...STEVENAGE BOROUGH-SOUTHEND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRENTFORD-CAMBRIDGE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHREWSBURY-ROTHERHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...QUEEN'S PARK-BRISTOL CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GRIMSBY-DONCASTER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PORT VALE-BURTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...HUDDERSFIELD-LINCOLN CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PLYMOUTH-LEYTON ORIENT (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...OXFORD UNITED-PETERBOROUGH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...NOTTINGHAM FOREST-FLEETWOOD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MIDDLESBROUGH-CREWE ALEXANDRA (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MANSFIELD-MORECAMBE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIGAN-STOKE CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WEST BROMWICH-MILLWALL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BARNSLEY-CARLISLE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WALSALL-CRAWLEY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRISTOL ROVERS-CHELTENHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHEFFIELD WEDNESDAY-BURY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...CHARLTON-FOREST GREEN (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIMBLEDON-MILTON KEYNES DONS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SCUNTHORPE-DERBY COUNTY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COLCHESTER-SWINDON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SALFORD-LEEDS UNITED (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COVENTRY CITY-EXETER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ROCHDALE-BOLTON WANDERERS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GILLINGHAM-NEWPORT CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
_________________________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

Edited by marshall54, 27 July 2019 - 07:50.


#33
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

sambata 27 iulie 2019

16.00...LE MANS 1-2 LENS (franta 2,etapa 1)

A inceput campionatul francez LIGUE 2...singurul meci al etapei 1 de astazi a fost frumos,antrenant,de buna factura tehnica,cu ocazii
la ambele porti.Formatia gazda a avut mereu initiativa,insa ratarile au fost la ordinea zilei...scorul a fost deschis de Le Mans,in minutul 32.12,la un atac frumos,pasa
din stanga careului si sut de la 16 metri,al numarului 20,Oko.
In repriza a doua,oaspetii ies la atac,domina si in minutul 65.34,reusesc sa egaleze prin Sotoca,cu un sut de la 6 metri pe langa portar.
Le Mans iese la atac,insa Lens inscrie din nou,in minutul 83.27,prin Chouiar,care,de la 8 metri introduce mingea in poarta,in stanga portarului.
Public numeros,atmosfera frumoasa,galerie a oaspetilor de exceptie,un joc frumos.

Dintre rezultatele de pana acum al primei etape se detaseaza suprizele RODEZ 2-0 AUXERRE...CHAMBLY 1-0 -VALENCIENNES;
Luni seara,de la 21.45,ultimul meci al etapei LORIENT-FC PARIS.
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

14.30...HAMBURG-DARMSTADT (germania 2,etapa 1)
15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
17.00...MIDDLESBROUGH-SAINT ETIENNE (meci amical)
17.00...READING-CHELSEA (meci amical)
17.30...BORDEAUX-GALATASARAY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
19.15...FC KOLN-VILLAREAL (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
20.00...SLAVIA PRAFA-SIGMA OLOMOUC (cehia,etapa 3)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
21.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
18.00...OLEXANDRIA-SAKTOR DONET (ucraina,etapa 1)
19.00...HERTHA BERLIN-WEST HAM UNITED (meci amical)
19.00...HJK HELSINKI-STEAUA ROSIE BELGRAD (europa,uefa champions league,meciul retur,in meciul tur STEAUA ROSIE 2-0 .HJK)
_______________________________________________________________________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
15.00...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

marti 6 august 2019

21.45...PORTSMOUTH-BIRMINGHAM (anglia,cupa ligii)
__________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
21.45...LUTON-IPSWICH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WYCOMBE-READING (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ACCRINGTON-SUNDERLAND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKBURN-OLDHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...TRANMERE-HULL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BLACKPOOL-MACCLESFIELD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SWANSEA-NORTHAMPTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRADFORD CITY-PRESTON NE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...STEVENAGE BOROUGH-SOUTHEND (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRENTFORD-CAMBRIDGE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHREWSBURY-ROTHERHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...QUEEN'S PARK-BRISTOL CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GRIMSBY-DONCASTER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PORT VALE-BURTON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...HUDDERSFIELD-LINCOLN CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...PLYMOUTH-LEYTON ORIENT (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...OXFORD UNITED-PETERBOROUGH (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...NOTTINGHAM FOREST-FLEETWOOD (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MIDDLESBROUGH-CREWE ALEXANDRA (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...MANSFIELD-MORECAMBE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIGAN-STOKE CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WEST BROMWICH-MILLWALL (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BARNSLEY-CARLISLE (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WALSALL-CRAWLEY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...BRISTOL ROVERS-CHELTENHAM (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SHEFFIELD WEDNESDAY-BURY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...CHARLTON-FOREST GREEN (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...WIMBLEDON-MILTON KEYNES DONS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SCUNTHORPE-DERBY COUNTY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COLCHESTER-SWINDON (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...SALFORD-LEEDS UNITED (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...COVENTRY CITY-EXETER (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...ROCHDALE-BOLTON WANDERERS (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
21.45...GILLINGHAM-NEWPORT CITY (anglia,cupa ligii,64 mi de finala)
_________________________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#34
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

duminica 28 iulie 2019

14.30...HAMBURG-DARMSTADT (germania 2,etapa 1)
15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
17.30...BORDEAUX-GALATASARAY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.15...FC KOLN-VILLAREAL (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
20.00...SLAVIA PRAFA-SIGMA OLOMOUC (cehia,etapa 3)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
21.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_____________________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
18.00...OLEXANDRIA-SAKTOR DONET (ucraina,etapa 1)
19.00...HERTHA BERLIN-WEST HAM UNITED (meci amical)
19.00...HJK HELSINKI-STEAUA ROSIE BELGRAD (europa,uefa champions league,meciul retur,in meciul tur STEAUA ROSIE 2-0 .HJK)
_______________________________________________________________________________________________________________

vineri 2 august 2019

19.30... BOCHUM-BIELEFELD (germania 2,etapa 2)
21.00...FC PARIS-SOCHAUX (franta,ligue 2,etapa 2)
21.00...BRUGES-SAINT TRUIDEN (belgia,etapa 2)
21.30... SANKT PAULI-FURTH (germania 2,etapa 2)
_____________________________________________________________

sambata 3 august 2019

??.??...METALOGLOBUS-PETROLUL (Romania 2,etapa 1)
??.??...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
??.??...FC ARGES-RIPENSIA TIMISOARA (Romania 2,etapa 1)
??.??...ASU POLI TIMISOARA-NIOVENI (Romania 2,etapa 1)
??.??...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
??.??...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
15.00...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
_____________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________________________

#35
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

luni 29 iulie 2019

21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_____________________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
18.00...OLEXANDRIA-SAKTOR DONET (ucraina,etapa 1)
19.00...HERTHA BERLIN-WEST HAM UNITED (meci amical)
19.00...HJK HELSINKI-STEAUA ROSIE BELGRAD (europa,uefa champions league,meciul retur,in meciul tur STEAUA ROSIE 2-0 .HJK)
_______________________________________________________________________________________________________________

vineri 2 august 2019

18.00...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
19.30... BOCHUM-BIELEFELD (germania 2,etapa 2)
21.00...FC PARIS-SOCHAUX (franta,ligue 2,etapa 2)
21.00...BRUGES-SAINT TRUIDEN (belgia,etapa 2)
21.30... SANKT PAULI-FURTH (germania 2,etapa 2)
_____________________________________________________________

sambata 3 august 2019

13.00...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
18.00...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
15.00...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

15.30...SAINT TRUIDEN-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 3)
16.30...LUBECK-SANKT PAULI (germania,cupa)
19.30...DUISBURG-FURTH (germania,cupa)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
20.30...MARITIMO-SPORTING LISABONA (portugalia,etapa 1)
_____________________________________________________

marti 13 august 2019

20.30...DINAMO KIEV-BRUGES (europa champions league,turul 3,meciul tur)
21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
21.00...AJACCIO-VALENCIENNES (franta,coupe de la ligue)
21.00...FC PARIS-SOCHAUX (franta,coupe de la ligue)
21.30...AJAX AMSTERDAM-PAOK SALONIC (europa champions league,turul 3,meciul tur)
22.00...FC PORTO-FK KRASNODAR (europa champions league,turul 3,meciul tur)
_____________________________________________________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
___________________________________________

#36
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,897
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

luni 29 iulie 2019

19.00...SCHALKE-BOLOGNA (meci amical)
19.00...BUDEJOVICE-SPARTA PRAGA (cehia,etapa 3)
20.00...RUBIN KAZAN-GROZNI (rusia,etapa 3)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_____________________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
18.00...OLEXANDRIA-SAKTOR DONET (ucraina,etapa 1)
19.00...HERTHA BERLIN-WEST HAM UNITED (meci amical)
19.00...HJK HELSINKI-STEAUA ROSIE BELGRAD (europa,uefa champions league,meciul retur,in meciul tur STEAUA ROSIE 2-0 .HJK)
_______________________________________________________________________________________________________________

vineri 2 august 2019

18.00...CSM RESITA-UNIVERSITATEA CLUJ (Romania 2,etapa 1)
19.30... BOCHUM-BIELEFELD (germania 2,etapa 2)
21.00...FC PARIS-SOCHAUX (franta,ligue 2,etapa 2)
21.00...BRUGES-SAINT TRUIDEN (belgia,etapa 2)
21.30... SANKT PAULI-FURTH (germania 2,etapa 2)
_____________________________________________________________

sambata 3 august 2019

13.00...UTA-CALARASI (Romania 2,etapa 1)
18.00...RAPID BUCURESTI-FARUL CONSTANTA (Romania 2,etapa 1)
15.00...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

??.??...RAPID BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA (Romania 2,etapa 2)
??.??...TARGU JIU-ASU POLI TIMISOARA (Romania 2,etapa 2)
??.??...RIPENSIA TIMISOARA-GLORIA BUZAU (Romania 2,etapa 2)
??.??...PETROLUL PLOIESTI-UTA (Romania 2,etapa 2)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

15.30...SAINT TRUIDEN-STANDARD LIEGE (belgia,etapa 3)
16.30...LUBECK-SANKT PAULI (germania,cupa)
19.30...DUISBURG-FURTH (germania,cupa)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
20.30...MARITIMO-SPORTING LISABONA (portugalia,etapa 1)
_____________________________________________________

marti 13 august 2019

20.30...DINAMO KIEV-BRUGES (europa champions league,turul 3,meciul tur)
21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
21.00...AJACCIO-VALENCIENNES (franta,coupe de la ligue)
21.00...FC PARIS-SOCHAUX (franta,coupe de la ligue)
21.30...AJAX AMSTERDAM-PAOK SALONIC (europa champions league,turul 3,meciul tur)
22.00...FC PORTO-FK KRASNODAR (europa champions league,turul 3,meciul tur)
_____________________________________________________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
22.00...ZARAGOZA-TENERIFE (spania 2,etapa 1)
____________________________________________________________

duminica 18 august 2019

19.00...LA CORUNA-OVIEDO (spania 2,etapa 1)
___________________________________________

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate