Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic

Ce "tip" de apartament/ca...
 A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

nume strazi

Fundație casa
 Cadastru pentru vanzare apartament

Cantarete care v-au placut si ca ...

Pompa fantana manuala 18-20m adan...

CUI de PFA pe bon
 Laptop cu procesor echivalent i7 ...

Giorgio Mazonakis-Gucci Forema

Zgarieturi in diferite locuri

Ajutor inlocuire LCD masuna de ca...
 

ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
176 replies to this topic

#1
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

joi 4 iulie 2019

19.00...SPARTAK MOSCOVA-FK KRASNODAR (meci amical)
21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia)
21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda)
____________________________________________________________________________

vineri 5 iulie 2019

18.00...FC COPENHAGA-SAKTIOR DONET (meci amical)
19.00...MIDDLESBROUGH-GRAZER (meci amical)
21.15...FERENCVAROS BUDAPESTA-VIDEOTON SZEKESFEHERVAR (ungaria,supercupa)
21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical)
22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda)
_________________________________________________________________________

sambata 6 iulie 2019

13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical)
14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china)
15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical)
15.00...READING FC-SOUTHERN LONDON  (meci amical)
16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical)
17.00...AZ ALKMAAR-FC BRUGES (meci amical)
17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia)
17.00...BOREHAM WOOD-ARSENAL LONDRA (meci amical)
17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia)
17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical)
19.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,supercupa)
19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus)
20.00...PETERBOROUGH-NOTTINGHA FOREST (meci amical)
20.00...VIITORUL OVIDIU-CFR CLUJ NAPOCA (Romania,supercupa)
__________________________________________________________________________________

duminica 7 iulie 2019

13.00...STOKE CITY-OLYMPIGUE MARSEILLE (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-OXFORD UNITED (meci amical)
__________________________________________________________________________________

luni 8 iulie 2019

21.00...CORK CITY-PRESTON NORTH END (meci amical)
_______________________________________________________________

marti 9 iulie 2019

16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.00...SUDUVA MARIJANPOLE (lituania)-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)
21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league)
21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical)
________________________________________________________________________________

miercuri 10 iulie 2019

21.00...FERENCVAROS BUDAPESTA (ungaria)-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_____________________________________________________________________________________________

joi 11 iunie 2019

19.00...SABAIL BAKU (azerbaijan)-CSU CRAIOVA) (uefa europa league)
21.30...FCSB-MILSAMI ORHEI (moldova)
___________________________________________________________________________________________________________________________________

vineri 12 iunie 2019

___________________________________________________________________________________________________________________________________

sambata 13 iulie 2019

21.00...LECHIA GDANSK-PIAST GLIWICE (polonia,supercupa)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA-POLI IASI (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

duminica 14 iulie 2019

18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

??.??...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019


______________________________________________________________________________________________________________

luni 22 iulie 2019


________________________________________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019


____________________________________________________________________________________

joi 25 iulie 2019


______________________________________________________________________________________________________________________

vineri 27 iulie 2019

21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
___________________________________________________________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

sambata 3 august 2019

19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

??.??...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_______________________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

#2
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

vineri 5 iulie 2019

18.00...FC COPENHAGA-SAKTIOR DONET (meci amical)
19.00...MIDDLESBROUGH-GRAZER (meci amical)
21.15...FERENCVAROS BUDAPESTA-VIDEOTON SZEKESFEHERVAR (ungaria,supercupa)
21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical)
22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda)
_________________________________________________________________________

sambata 6 iulie 2019

13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical)
15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical)
15.00...READING FC-SOUTHERN LONDON  (meci amical)
16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical)
17.00...AZ ALKMAAR-FC BRUGES (meci amical)
17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia)
17.00...BOREHAM WOOD-ARSENAL LONDRA (meci amical)
17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia)
17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical)
19.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,supercupa)
19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus)
20.00...PETERBOROUGH-NOTTINGHA FOREST (meci amical)
20.00...VIITORUL OVIDIU-CFR CLUJ NAPOCA (Romania,supercupa)
__________________________________________________________________________________

duminica 7 iulie 2019

13.00...STOKE CITY-OLYMPIGUE MARSEILLE (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-OXFORD UNITED (meci amical)
____________________________________________________________

luni 8 iulie 2019

21.00...CORK CITY-PRESTON NORTH END (meci amical)
____________________________________________________________

marti 9 iulie 2019

16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.00...SUDUVA MARIJANPOLE (lituania)-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)
21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league)
21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical)
________________________________________________________________________________

miercuri 10 iulie 2019

21.00...FERENCVAROS BUDAPESTA (ungaria)-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

joi 11 iunie 2019

19.00...SABAIL BAKU (azerbaijan)-CSU CRAIOVA) (uefa europa league)
21.30...FCSB-MILSAMI ORHEI (moldova)
________________________________________________________________

vineri 12 iunie 2019

20.00...ARSENAL TULA-DINAMO MOSCOVA (rusia,etapa 1)
____________________________________________________

sambata 13 iulie 2019

21.00...LECHIA GDANSK-PIAST GLIWICE (polonia,supercupa)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA-POLI IASI (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

duminica 14 iulie 2019

18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

13.00...SHIMIZU-FC TOKYO (japonia,etapa 20)
17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
____________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)

16.30...AL BAHRI BASRA-AL SHORTA BAGDAD (iraq,etapa 38)
18.30...NAPOLI0CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

vineri 27 iulie 2019

21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
___________________________________________________________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

??.??...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

#3
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

vineri 5 iulie 2019

18.00...FC COPENHAGA-SAKTIOR DONET (meci amical)
18.00...SLOVAN LIBEREC-DINAMO MOSCOVA (meci amical)
19.00...MIDDLESBROUGH-GRAZER (meci amical)
19.30...TRANS NARVA-NOMME KALJU (estonia,etapa 19)
20.00...VALERENGA OSLO-BODO GLIMT (norvegia,etapa 13)
21.15...FERENCVAROS BUDAPESTA-VIDEOTON SZEKESFEHERVAR (ungaria,supercupa)
21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical)
22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda)
_________________________________________________________________________

sambata 6 iulie 2019

13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical)
15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical)
15.00...READING FC-SOUTHERN LONDON  (meci amical)
16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical)
17.00...AZ ALKMAAR-FC BRUGES (meci amical)
17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia)
17.00...BOREHAM WOOD-ARSENAL LONDRA (meci amical)
17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia)
17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical)
19.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,supercupa)
19.00...MALMO FF-OREBRO SK (suedia,etapa 14)
19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus)
20.00...PETERBOROUGH-NOTTINGHA FOREST (meci amical)
20.00...CFR CLUJ NAPOCA-VIITORUL CONSTANTA (Romania,supercupa)
__________________________________________________________________________________

duminica 7 iulie 2019

10.00...SKA HABAROVSK-SINIK IAROSLAV (rusia 2,etapa 1)

13.00...STOKE CITY-OLYMPIGUE MARSEILLE (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-OXFORD UNITED (meci amical)
____________________________________________________________

luni 8 iulie 2019

21.00...CORK CITY-PRESTON NORTH END (meci amical)
____________________________________________________________

marti 9 iulie 2019

16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.30...CSKA SOFIA (bulgaria)-OFK TITOGRAD (muntenegru) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.00...SUDUVA MARIJANPOLE (lituania)-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)
21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league)
21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical)
________________________________________________________________________________

miercuri 10 iulie 2019

21.00...FERENCVAROS BUDAPESTA (ungaria)-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

joi 11 iunie 2019

19.00...SABAIL BAKU (azerbaijan)-CSU CRAIOVA) (uefa europa league)
20.00...DEBRECEN (ungaria)-FK KUKESI (albania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.30...FCSB-MILSAMI ORHEI (moldova)
22.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZALGIRIS VILNIUS (lituania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_____________________________________________________________________________________________________

vineri 12 iunie 2019

20.00...ARSENAL TULA-DINAMO MOSCOVA (rusia,etapa 1)
20.00...MIDTJYLLAND HERNING-ESBJERG FB (danemarca,etapa 1)
____________________________________________________________

sambata 13 iulie 2019

21.00...LECHIA GDANSK-PIAST GLIWICE (polonia,supercupa)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA-POLI IASI (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

duminica 14 iulie 2019

18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

13.00...SHIMIZU-FC TOKYO (japonia,etapa 20)
17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
____________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)

16.30...AL BAHRI BASRA-AL SHORTA BAGDAD (iraq,etapa 38)
18.30...NAPOLI0CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

vineri 27 iulie 2019

21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

??.??...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________

#4
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

vineri 5 iulie 2019

18.00...FC COPENHAGA-SAKTIOR DONET (meci amical)
18.00...SLOVAN LIBEREC-DINAMO MOSCOVA (meci amical)
19.00...MIDDLESBROUGH-GRAZER (meci amical)
19.30...TRANS NARVA-NOMME KALJU (estonia,etapa 19)
20.00...WREXHAM-FLEETWOOD TOWN (meci amical)
20.00...VALERENGA OSLO-BODO GLIMT (norvegia,etapa 13)
21.15...FERENCVAROS BUDAPESTA-VIDEOTON SZEKESFEHERVAR (ungaria,supercupa)
21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical)
22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda)
_________________________________________________________________________

sambata 6 iulie 2019

13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical)
15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical)
15.00...READING FC-SOUTHERN LONDON  (meci amical)
16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical)
17.00...AZ ALKMAAR-FC BRUGES (meci amical)
17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia)
17.00...LEAMINGTON-COVENTRY (meci amical)
17.00...BOREHAM WOOD-ARSENAL LONDRA (meci amical)
17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia)
17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical)
19.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,supercupa)
19.00...MALMO FF-OREBRO SK (suedia,etapa 14)
19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus)
20.00...PETERBOROUGH-NOTTINGHA FOREST (meci amical)
20.00...CFR CLUJ NAPOCA-VIITORUL CONSTANTA (Romania,supercupa)
__________________________________________________________________________________

duminica 7 iulie 2019

10.00...SKA HABAROVSK-SINIK IAROSLAV (rusia 2,etapa 1)
13.00...STOKE CITY-OLYMPIGUE MARSEILLE (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-OXFORD UNITED (meci amical)
____________________________________________________________

luni 8 iulie 2019

21.00...CORK CITY-PRESTON NORTH END (meci amical)
____________________________________________________________

marti 9 iulie 2019

16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.30...CSKA SOFIA (bulgaria)-OFK TITOGRAD (muntenegru) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.00...SUDUVA MARIJANPOLE (lituania)-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)
21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league)
21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical)
________________________________________________________________________________

miercuri 10 iulie 2019

11.00...HAMBURG (germania)-OLYMPIAKOS PIREU (grecia) (meci amical)
21.00...FERENCVAROS BUDAPESTA (ungaria)-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

joi 11 iunie 2019

21.30...TRANMERE ROVERS-FC LIVERPOOL (meci amical)
19.00...SABAIL BAKU (azerbaijan)-CSU CRAIOVA) (uefa europa league)
20.00...DEBRECEN (ungaria)-FK KUKESI (albania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.30...FCSB-MILSAMI ORHEI (moldova) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
22.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZALGIRIS VILNIUS (lituania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_____________________________________________________________________________________________________

vineri 12 iunie 2019

19.00...LEIPZIG (germania)-ZURICH (elvetia) (meci amical)
20.00...AUSTRIA VIENA (austria)-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia) (meci amical)
20.00...ARSENAL TULA-DINAMO MOSCOVA (rusia,etapa 1)
20.00...MIDTJYLLAND HERNING-ESBJERG FB (danemarca,etapa 1)
____________________________________________________________

sambata 13 iulie 2019

21.00...LECHIA GDANSK-PIAST GLIWICE (polonia,supercupa)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA-POLI IASI (Romania,etapa 1)
21.15...BASEL (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical)
___________________________________________________________________________

duminica 14 iulie 2019

17.00...BRADFORD CITY-FC LIVERPOOL (meci amical)

18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

13.00...SHIMIZU-FC TOKYO (japonia,etapa 20)
17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
____________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)

16.30...AL BAHRI BASRA-AL SHORTA BAGDAD (iraq,etapa 38)
18.30...NAPOLI0CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

vineri 27 iulie 2019

21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

??.??...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________

#5
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

sambata 6 iulie 2019

13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical)
15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical)
15.00...READING FC-SOUTHERN LONDON  (meci amical)
15.00...AJAX AMSTERDAM-ANDERLECHT BRUXELLES (meci amical)
15.00...LINCOLN UNITED (liga 7)-LINCOLN CITY (liga 3) (meci amical)
16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical)
17.00...AZ ALKMAAR-FC BRUGES (meci amical)
17.00...CHESTER CITY (liga 7) (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (liga 2) (anglia)
17.00...LEAMINGTON (liga 6) -COVENTRY (liga 3) (meci amical)
17.00...BOREHAM WOOD (liga 5)-ARSENAL LONDRA (meci amical)
17.00...KALMAR FF-AIK STOCKHOLM (suedia)
17.00...BAMBER BRIDGE (liga 7) (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (liga 2) (anglia)
17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical)
19.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,supercupa)
19.00...MALMO FF-OREBRO SK (suedia,etapa 14)
19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus)
20.00...PETERBOROUGH-NOTTINGHA FOREST (meci amical)
20.00...CFR CLUJ NAPOCA-VIITORUL CONSTANTA (Romania,supercupa)
__________________________________________________________________________________

duminica 7 iulie 2019

10.00...SKA HABAROVSK-SINIK IAROSLAV (rusia 2,etapa 1)
13.00...STOKE CITY-OLYMPIGUE MARSEILLE (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-OXFORD UNITED (meci amical)
18.00...PSV EINDHOVEN-OGC NICE (meci amical)
____________________________________________________________

luni 8 iulie 2019

21.00...CORK CITY-PRESTON NORTH END (meci amical)
____________________________________________________________

marti 9 iulie 2019

16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.30...CSKA SOFIA (bulgaria)-OFK TITOGRAD (muntenegru) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.00...SUDUVA MARIJANPOLE (lituania)-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)
21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league)
21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical)
________________________________________________________________________________

miercuri 10 iulie 2019

11.00...HAMBURG (germania)-OLYMPIAKOS PIREU (grecia) (meci amical)
21.00...FERENCVAROS BUDAPESTA (ungaria)-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

joi 11 iunie 2019

21.30...TRANMERE ROVERS-FC LIVERPOOL (meci amical)
19.00...SABAIL BAKU (azerbaijan)-CSU CRAIOVA) (uefa europa league)
20.00...DEBRECEN (ungaria)-FK KUKESI (albania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.30...FCSB-MILSAMI ORHEI (moldova) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
22.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZALGIRIS VILNIUS (lituania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_____________________________________________________________________________________________________

vineri 12 iunie 2019

19.00...LEIPZIG (germania)-ZURICH (elvetia) (meci amical)
20.00...AUSTRIA VIENA (austria)-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia) (meci amical)
20.00...ARSENAL TULA-DINAMO MOSCOVA (rusia,etapa 1)
20.00...MIDTJYLLAND HERNING-ESBJERG FB (danemarca,etapa 1)
____________________________________________________________

sambata 13 iulie 2019

21.00...LECHIA GDANSK-PIAST GLIWICE (polonia,supercupa)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA-POLI IASI (Romania,etapa 1)
21.15...BASEL (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical)
___________________________________________________________________________

duminica 14 iulie 2019

17.00...BRADFORD CITY-FC LIVERPOOL (meci amical)

18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

13.00...SHIMIZU-FC TOKYO (japonia,etapa 20)
17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
____________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)

16.30...AL BAHRI BASRA-AL SHORTA BAGDAD (iraq,etapa 38)
18.30...NAPOLI0CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

vineri 27 iulie 2019

21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

??.??...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________

#6
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

luni 8 iulie 2019

19.OLYMPIAKOS PIREU-DINAMO KIEV (meci amical)
21.00...CORK CITY-PRESTON NORTH END (meci amical)
21.45...SLIGO ROVERS-ACCRINGTON STANLEY (meci amical)
____________________________________________________________

marti 9 iulie 2019

16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.30...CSKA SOFIA (bulgaria)-OFK TITOGRAD (muntenegru) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.00...SUDUVA MARIJANPOLE (lituania)-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)
21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league)
21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical)
________________________________________________________________________________

miercuri 10 iulie 2019

11.00...HAMBURG (germania)-OLYMPIAKOS PIREU (grecia) (meci amical)
21.00...FERENCVAROS BUDAPESTA (ungaria)-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

joi 11 iunie 2019

21.30...TRANMERE ROVERS-FC LIVERPOOL (meci amical)
19.00...SABAIL BAKU (azerbaijan)-CSU CRAIOVA) (uefa europa league)
20.00...DEBRECEN (ungaria)-FK KUKESI (albania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.30...FCSB-MILSAMI ORHEI (moldova) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
22.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZALGIRIS VILNIUS (lituania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_____________________________________________________________________________________________________

vineri 12 iunie 2019

19.00...LEIPZIG (germania)-ZURICH (elvetia) (meci amical)
20.00...AUSTRIA VIENA (austria)-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia) (meci amical)
20.00...ARSENAL TULA-DINAMO MOSCOVA (rusia,etapa 1)
20.00...MIDTJYLLAND HERNING-ESBJERG FB (danemarca,etapa 1)
____________________________________________________________

sambata 13 iulie 2019

21.00...LECHIA GDANSK-PIAST GLIWICE (polonia,supercupa)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA-POLI IASI (Romania,etapa 1)
21.15...BASEL (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical)
___________________________________________________________________________

duminica 14 iulie 2019

17.00...BRADFORD CITY-FC LIVERPOOL (meci amical)

18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

13.00...SHIMIZU-FC TOKYO (japonia,etapa 20)
17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
____________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)

16.30...AL BAHRI BASRA-AL SHORTA BAGDAD (iraq,etapa 38)
18.30...NAPOLI0CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

vineri 27 iulie 2019

21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

??.??...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

#7
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

luni 8 iulie 2019

19.00...OLYMPIAKOS PIREU-DINAMO KIEV (meci amical)
21.00...CORK CITY-PRESTON NORTH END (meci amical)
21.45...SLIGO ROVERS-ACCRINGTON STANLEY (meci amical)
____________________________________________________________

marti 9 iulie 2019

16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.30...CSKA SOFIA (bulgaria)-OFK TITOGRAD (muntenegru) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.00...SUDUVA (lituania)-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia) (europa,champions league)
21.00...FC LUZERN (elvetia)-CRYSTAL PALACE (anglia) (meci amical)
21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league)
21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical)
________________________________________________________________________________

miercuri 10 iulie 2019

11.00...HAMBURG (germania)-OLYMPIAKOS PIREU (grecia) (meci amical)
19.00...PARTIZAN BELGRAD-BORDEAUX (meci amical)
21.30...GATESHEAD FC (liga 6)-MIDDLESBROUGH (liga 2)
21.00...FERENCVAROS BUDAPESTA (ungaria)-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

joi 11 iunie 2019

21.30...TRANMERE ROVERS-FC LIVERPOOL (meci amical)
19.00...SABAIL BAKU (azerbaijan)-CSU CRAIOVA) (uefa europa league)
20.00...DEBRECEN (ungaria)-FK KUKESI (albania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.30...FCSB-MILSAMI ORHEI (moldova) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
22.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZALGIRIS VILNIUS (lituania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_____________________________________________________________________________________________________

vineri 12 iunie 2019

19.00...LEIPZIG (germania)-ZURICH (elvetia) (meci amical)
20.00...AUSTRIA VIENA (austria)-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia) (meci amical)
20.00...ARSENAL TULA-DINAMO MOSCOVA (rusia,etapa 1)
20.00...MIDTJYLLAND HERNING-ESBJERG FB (danemarca,etapa 1)
____________________________________________________________

sambata 13 iulie 2019

21.00...LECHIA GDANSK-PIAST GLIWICE (polonia,supercupa)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA-POLI IASI (Romania,etapa 1)
21.15...BASEL (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical)
___________________________________________________________________________

duminica 14 iulie 2019

17.00...BRADFORD CITY-FC LIVERPOOL (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-OLYMPIGUE MARSEILLE (meci amical)
18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
19.00...FC SION (elvetia)-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

13.00...SHIMIZU-FC TOKYO (japonia,etapa 20)
17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
____________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

vineri 27 iulie 2019

21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

#8
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

luni 8 iulie 2019

19.00...OLYMPIAKOS PIREU-DINAMO KIEV (meci amical)
21.00...CORK CITY-PRESTON NORTH END (meci amical)
21.45...SLIGO ROVERS-ACCRINGTON STANLEY (meci amical)
____________________________________________________________

marti 9 iulie 2019

16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.30...CSKA SOFIA (bulgaria)-OFK TITOGRAD (muntenegru) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
20.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.00...SUDUVA (lituania)-STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia) (europa,champions league)
21.00...FC LUZERN (elvetia)-CRYSTAL PALACE (anglia) (meci amical)
21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league)
21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical)
________________________________________________________________________________

miercuri 10 iulie 2019

11.00...HAMBURG (germania)-OLYMPIAKOS PIREU (grecia) (meci amical)
19.00...PARTIZAN BELGRAD-BORDEAUX (meci amical)
21.30...GATESHEAD FC (liga 6)-MIDDLESBROUGH (liga 2)
21.00...FERENCVAROS BUDAPESTA (ungaria)-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

joi 11 iunie 2019

21.30...TRANMERE ROVERS-FC LIVERPOOL (meci amical)
19.00...SABAIL BAKU (azerbaijan)-CSU CRAIOVA) (uefa europa league)
20.00...DEBRECEN (ungaria)-FK KUKESI (albania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.30...FCSB-MILSAMI ORHEI (moldova) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
22.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZALGIRIS VILNIUS (lituania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_____________________________________________________________________________________________________

vineri 12 iunie 2019

19.00...LEIPZIG (germania)-ZURICH (elvetia) (meci amical)
19.00...SALZBURG-FEYENOORD (meci amical)
20.00...AUSTRIA VIENA (austria)-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia) (meci amical)
20.00...ARSENAL TULA-DINAMO MOSCOVA (rusia,etapa 1)
20.00...MIDTJYLLAND HERNING-ESBJERG FB (danemarca,etapa 1)
22.00...BETIS SEVILLA-SHEFFIELD UNITED (meci amical)
____________________________________________________________

sambata 13 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-CRYSTAL PALACE (meci amical)
20.00...VILLAREAL-WEST BROMWICH ALBION (meci amical)
20.30...VIKTORIA PLZEN-SIGMA OLOMOUC (cehia)
21.00...LECHIA GDANSK-PIAST GLIWICE (polonia,supercupa)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA-POLI IASI (Romania,etapa 1)
21.15...BASEL (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical)
___________________________________________________________________________

duminica 14 iulie 2019

16.30...KRILIA SOVETOV SAMARA-CSKA MOSCOVA( (rusia)
17.00...BRADFORD CITY-FC LIVERPOOL (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-OLYMPIGUE MARSEILLE (meci amical)
18.00...ISTANBUL BASAKHESIR-AJAX AMSTERDAM (meci amical)
18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
19.00...FC SION (elvetia)-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

13.00...SHIMIZU-FC TOKYO (japonia,etapa 20)
17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
____________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

vineri 27 iulie 2019

21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

#9
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

joi 11 iunie 2019

21.30...TRANMERE ROVERS-FC LIVERPOOL (meci amical)
19.00...SABAIL BAKU (azerbaijan)-CSU CRAIOVA) (uefa europa league)
20.00...DEBRECEN (ungaria)-FK KUKESI (albania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
21.30...FCSB-MILSAMI ORHEI (moldova) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
22.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZALGIRIS VILNIUS (lituania) (uefa europa league,turul 1 de calificare,meciul tur)
_____________________________________________________________________________________________________

vineri 12 iunie 2019

19.00...LEIPZIG (germania)-ZURICH (elvetia) (meci amical)
19.00...SALZBURG-FEYENOORD (meci amical)
20.00...AUSTRIA VIENA (austria)-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia) (meci amical)
20.00...ARSENAL TULA-DINAMO MOSCOVA (rusia,etapa 1)
20.00...MIDTJYLLAND HERNING-ESBJERG FB (danemarca,etapa 1)
21.00...UNIVERSITATE3A CLUJ NAPOCA-PAOK SALONIC (meci amical)
22.00...BETIS SEVILLA-SHEFFIELD UNITED (meci amical)
____________________________________________________________

sambata 13 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-CRYSTAL PALACE (meci amical)
20.00...VILLAREAL-WEST BROMWICH ALBION (meci amical)
20.30...VIKTORIA PLZEN-SIGMA OLOMOUC (cehia)
21.00...LECHIA GDANSK-PIAST GLIWICE (polonia,supercupa)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA-POLI IASI (Romania,etapa 1)
21.15...BASEL (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical)
___________________________________________________________________________

duminica 14 iulie 2019

16.30...KRILIA SOVETOV SAMARA-CSKA MOSCOVA( (rusia)
17.00...BRADFORD CITY-FC LIVERPOOL (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-OLYMPIGUE MARSEILLE (meci amical)
18.00...ISTANBUL BASAKHESIR-AJAX AMSTERDAM (meci amical)
18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
19.00...FC SION (elvetia)-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

13.00...SHIMIZU-FC TOKYO (japonia,etapa 20)
17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
____________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

vineri 27 iulie 2019

21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

Edited by marshall54, 11 July 2019 - 11:42.


#10
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

vineri 12 iunie 2019

19.00...LEIPZIG (germania)-ZURICH (elvetia) (meci amical)
19.00...SALZBURG-FEYENOORD (meci amical)
20.00...AUSTRIA VIENA (austria)-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia) (meci amical)
20.00...ARSENAL TULA-DINAMO MOSCOVA (rusia,etapa 1)
20.00...MIDTJYLLAND HERNING-ESBJERG FB (danemarca,etapa 1)
21.00...UNIVERSITATE3A CLUJ NAPOCA-PAOK SALONIC (meci amical)
22.00...BETIS SEVILLA-SHEFFIELD UNITED (meci amical)
____________________________________________________________

sambata 13 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-CRYSTAL PALACE (meci amical)
20.00...VILLAREAL-WEST BROMWICH ALBION (meci amical)
20.30...VIKTORIA PLZEN-SIGMA OLOMOUC (cehia)
21.00...LECHIA GDANSK-PIAST GLIWICE (polonia,supercupa)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA-POLI IASI (Romania,etapa 1)
21.15...BASEL (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical)
___________________________________________________________________________

duminica 14 iulie 2019

16.30...KRILIA SOVETOV SAMARA-CSKA MOSCOVA( (rusia)
17.00...BRADFORD CITY-FC LIVERPOOL (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-OLYMPIGUE MARSEILLE (meci amical)
18.00...ISTANBUL BASAKHESIR-AJAX AMSTERDAM (meci amical)
18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
19.00...FC SION (elvetia)-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

13.00...SHIMIZU-FC TOKYO (japonia,etapa 20)
17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
____________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

vineri 27 iulie 2019

21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

#11
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

sambata 13 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-CRYSTAL PALACE (meci amical)
20.00...VILLAREAL-WEST BROMWICH ALBION (meci amical)
20.30...VIKTORIA PLZEN-SIGMA OLOMOUC (cehia)
21.00...LECHIA GDANSK-PIAST GLIWICE (polonia,supercupa)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA-POLI IASI (Romania,etapa 1)
21.15...BASEL (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical)
___________________________________________________________________________

duminica 14 iulie 2019

16.30...KRILIA SOVETOV SAMARA-CSKA MOSCOVA( (rusia)
17.00...BRADFORD CITY-FC LIVERPOOL (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-OLYMPIGUE MARSEILLE (meci amical)
18.00...ISTANBUL BASAKHESIR-AJAX AMSTERDAM (meci amical)
18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
19.00...FC SION (elvetia)-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

13.00...SHIMIZU-FC TOKYO (japonia,etapa 20)
17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
____________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

vineri 27 iulie 2019

21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

#12
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

duminica 14 iulie 2019

15.00...LYNGBY-AALBORG (danemarca,etapa1)
15.00...HARTLEPOOL-MIDDLESBROUGH (meci amical)
16.30...KRILIA SOVETOV SAMARA-CSKA MOSCOVA( (rusia)
17.00...BRADFORD CITY-FC LIVERPOOL (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-OLYMPIGUE MARSEILLE (meci amical)
17.00...GENK-LOKOMOTIVA ZAGREB (meci amical)
18.00...ISTANBUL BASAKHESIR-AJAX AMSTERDAM (meci amical)
18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
19.00...SPARTA ROTTERDAM-MACCABI TEL AVIV (meci amical)
19.00...FC SION (elvetia)-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

13.00...SHIMIZU-FC TOKYO (japonia,etapa 20)
17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
____________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

vineri 27 iulie 2019

21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

#13
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

duminica 14 iulie 2019

15.00...LYNGBY-AALBORG (danemarca,etapa1)
15.00...HARTLEPOOL-MIDDLESBROUGH (meci amical)
16.30...KRILIA SOVETOV SAMARA-CSKA MOSCOVA( (rusia)
17.00...BRADFORD CITY-FC LIVERPOOL (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-OLYMPIGUE MARSEILLE (meci amical)
17.00...GENK-LOKOMOTIVA ZAGREB (meci amical)
18.00...ISTANBUL BASAKHESIR-AJAX AMSTERDAM (meci amical)
18.00...CSU CRAIOVA-ACADEMICA CLINCENI (Romania,etapa 1)
19.00...SPARTA ROTTERDAM-MACCABI TEL AVIV (meci amical)
19.00...FC SION (elvetia)-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.00...FCSB-HERMANSTADH (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

13.00...SHIMIZU-FC TOKYO (japonia,etapa 20)
17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
____________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical)
_______________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...ROYAL ANTWERP-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 1 de calificare)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

#14
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

luni 15 iulie 2019

20.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-RUBIN KAZAN (rusia,etapa 1)
21.00...VIITORUL OVIDIU-DINAMO BUCURESTI (Romania,etapa 1)
___________________________________________________________________________________

marti 16 iulie 2019

15.00...GUANGZHOU EVERGRANDE-DALIAN YIFANG (china,etapa 18)
21.00...DINAMO DREZDA-PARIS SAINT GERMAIN (meci amical)
21.30...OLYMPIAKOS PIREU-NOTTINGHAM FOREST (meci amical)
___________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

20.00...PSV EINDHOVEN-WOLFSBURG (meci amical)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC* (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
* in meciul tur ASTANA FC 1-0 CFR CLUJ NAPOCA
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
19.00...AJAX AMSTERDAM-WATFORD (meci amical)
_______________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

19.00...EVERTON LIVERPOOL-AS MONACO (meci amical)
21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
22.00...ALEGERIA-SENEGAL (africa,cupa,finala)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
17.00...MONACO-VALENCIA (meci amical)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
21.00...DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (Romania,etapa 2)
_________________________________________________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

19.00...WISLA PLOCK-GORNICK ZABRZE (polonia,etapa 1)
21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
22.00...AJAX AMSTERDAM-PANATHINAIKOS ATENA (meci amical)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...ROYAL ANTWERP-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 1 de calificare)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

#15
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

marti 16 iulie 2019

21.00...DINAMO DREZDA-PARIS SAINT GERMAIN (meci amical)
21.30...OLYMPIAKOS PIREU-NOTTINGHAM FOREST (meci amical)
___________________________________________________________________________________

miercuri 17 iulie 2019

20.00...PSV EINDHOVEN-WOLFSBURG (meci amical)
21.00...CFR CLUJ NAPOCA (Romania) -ASTANA FC* (kazachstan)(uefa champions league,turul 1 de calificare,meciul retur)
* in meciul tur ASTANA FC 1-0 CFR CLUJ NAPOCA
_____________________________________________________________________________________________________________

joi 18 iulie 2019

20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
19.00...AJAX AMSTERDAM-WATFORD (meci amical)
_______________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

19.00...EVERTON LIVERPOOL-AS MONACO (meci amical)
21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
22.00...ALEGERIA-SENEGAL (africa,cupa,finala)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
17.00...MONACO-VALENCIA (meci amical)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
21.00...DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (Romania,etapa 2)
_________________________________________________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

19.00...WISLA PLOCK-GORNICK ZABRZE (polonia,etapa 1)
21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
22.00...AJAX AMSTERDAM-PANATHINAIKOS ATENA (meci amical)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...ROYAL ANTWERP-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 1 de calificare)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

#16
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

joi 18 iulie 2019


19.00...AJAX AMSTERDAM-WATFORD (meci amical)
19.00...UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA-SABAIL FK (europa,europa league,meci retur)
20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa)
_______________________________________________________________________________

vineri 19 iulie 2019

19.00...EVERTON LIVERPOOL-AS MONACO (meci amical)
21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
22.00...ALEGERIA-SENEGAL (africa,cupa,finala)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
17.00...MONACO-VALENCIA (meci amical)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
21.00...DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (Romania,etapa 2)
_________________________________________________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

19.00...WISLA PLOCK-GORNICK ZABRZE (polonia,etapa 1)
21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
22.00...AJAX AMSTERDAM-PANATHINAIKOS ATENA (meci amical)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...ROYAL ANTWERP-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 1 de calificare)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 7 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
____________________________________________________________________________________________

#17
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

vineri 19 iulie 2019

18.30...FENERBAHCE ISTANBUL-BUESASPOR (meci amical)
19.00...EVERTON LIVERPOOL-AS MONACO (meci amical)
21.00...FC SION-FC BASEL (elvetia,etapa 1)
21.00...LOKOMOTIV PLOVDIV-SLAVIA SOFIA (bulgaria,etapa 2)
21.30...BRUGGE-SPORTING LISABONA (meci amical)
______________________________________________________________________________

sambata 20 iulie 2019

17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
17.00...MONACO-VALENCIA (meci amical)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
21.00...DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (Romania,etapa 2)
_________________________________________________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

19.00...WISLA PLOCK-GORNICK ZABRZE (polonia,etapa 1)
21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
22.00...AJAX AMSTERDAM-PANATHINAIKOS ATENA (meci amical)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...ROYAL ANTWERP-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 1 de calificare)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________

Edited by marshall54, 19 July 2019 - 10:07.


#18
marshall54

marshall54

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,905
  • Înscris: 23.06.2013
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...numai in Europa

sambata 20 iulie 2019

17.00...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa)
17.00...MONACO-VALENCIA (meci amical)
19.00...CSKA SOFIA-CHERNO MORE (bulgaria,etapa 2)
21.00...BEROE-LUDOGORET (bulgaria,etapa 2)
21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa)
21.30...ROSTOV PE DON-SPARTAK MOSCOVA (rusia,etapa 2)
_____________________________________________________________________________________

duminica 21 iulie 2019

17.00...YOUNG BOYS BERNA-SERVETTE GENEVA (elvetia,etapa 1)
21.00...FC SOCI-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,etapa 2)
21.00...DINAMO BUCURESTI-UNIVERSITATEA CSU CRAIOVA (Romania,etapa 2)
_________________________________________________________________________________________________

luni 22 iulie 2019

19.00...WISLA PLOCK-GORNICK ZABRZE (polonia,etapa 1)
21.00...SEPSI SFANTU GHEORGHE-FCSB (Romania,etapa 2)
22.00...AJAX AMSTERDAM-PANATHINAIKOS ATENA (meci amical)
_______________________________________________

marti 23 iulie 2019

20.00...VIKTORIA PLZEN-OLYMPIAKOS PIREU (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
21.00...PSV EINDHOVEN-FC BASEL (europa,champions league,turul 2 de calificare,meciul tur)
________________________________________________________________________________________________________________

miercuri 24 iulie 2019

15.00...TOM TOMSK-AVANGARD KURSK (rusia 2,etapa 4)
18.30...NAPOLI-CREMONESE (meci amical)
19.00...STADE REIMS-FC METZ (meci amical)
21.45...DONCASTER ROVERS-HUDDERSFIELD TOWN (meci amical)
21.45...FOREST GREEN-BRISTOL CITY (meci amical)
21.45...WIGAN ATHLETIC-EVERTON LIVERPOOL (meci amical)
21.45...WALSALL-ASTON VILLA (meci amical)
21.45...BURY-BLACKBURN (meci amical)
_____________________________________________

joi 25 iulie 2019

18.30...ROYAL ANTWERP-VIITORUL CONSTANTA (europa,europa league,turul 1 de calificare)
______________________________________________________________________

vineri 26 iulie 2019

20.00...SLAVIA SOFIA-CSKA SOFIA (bulgaria,etapa 3)
20.00...DINAMO MOSCOVA-URAL EKATERINBURG (rusia,etapa 3)
21.00...AJACCIO AC-LE HAVRE (franta 2,etapa 1)
21.30...VFB STUTTGART-HANNOVER 96 (germania 2,etapa 1)
21.45...RAPID VIENA-RED BULL SALZBURG (austria,etapa 1)
22.00...CORK CITY-SHAMROCK ROVERS (irlanda,etapa 27)
________________________________________________________________________

sambata 27 iulie 2019

14.00...DINAMO DREZDA-FC NURNBERG (germania 2,etapa 1)
16.00...LE MANS-LENS (franta 2,etapa 1)
21.00...BEVEREN-BRUGGE (belgia,etapa 1)
________________________________________________________________________

duminica 28 iulie 2019

15.30...ANDERLECHT-OOSTENDE (belgia,etapa 1)
15.30...FEYENOORD ROTTERDAM-SOUTHAMPTON (meci amical)
17.00...GLASGOW RANGERS-DERBY COUNTY (meci amical)
18.00...BRONDBY-ODENSE (danemarca,etapa 3)
19.00...CSKA MOSCOVA-LOKOMOTIV MOSCOVA (rusia,etapa 3)
19.00...FC LIVERPOOL-SSC NAPOLI (meci amical)
20.00...NEUCHATEL XAMAX-YOUNG BOYS BERNA (elvetia,etapa 2)
21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa)
22.30...BENFICA LISABONA-AC MILAN (international champions cup)
___________________________________________________________________________________________

luni 29 iulie 2019

21.30...LINCOLN CITY (liga 3)-NOTTINGHAM FOREST (liga 2) (meci amical)
21.45...LORIENT-FC PARIS (franta 2,etapa 1)
_________________________________________

miercuri 31 iulie 2019

18.00...KARPATI LVOV-DINAMO KIEV (ucraina,etapa 1)
_________________________________________________

vineri 2 august 2019

21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia,championship,etapa 1)
_______________________________________________________________________________

sambata 3 august 2019

17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia,championship,etapa 1)
17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia,championship,etapa 1)
17.00...MILLWALL-PRESTON NORTH END (anglia,championship,etapa 1)
17.00...READING-SHEFFIELD WEDNESDAY (anglia,championship,etapa 1)
17.00...SWANSEA-HULL (anglia,championship,etapa 1)
17.00...DONCASTER-GILLINGHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WYCOMBE-BOLTON (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURY-MILTON KEYNES (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...TRANMERE-ROCHDALE (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BLACKPOOL-BRISTOL ROVERS (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SUNDERLAND-OXFORD UNITED (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...PETERBOROUGH-FLEETWOOD (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...COVENTRY-SOUTHEND (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...BURTON ALBION-IPSWICH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...WIMBLEDON-ROTHERHAM (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...SHREWSBURY-PORTSMOUTH (anglia,league 1,etapa 1)
17.00...LINCOLN-ACCRINGTON (anglia,league 1,etapa 1)
19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia,championship,etapa 1)
19.30...VITESSE ARNHEM-AJAX AMSTERDAM (olanda,etapa 1)
????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei)
21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa)
___________________________________________________________________________________________________________________________

duminica 4 august 2019

22.45...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa)
17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei)
18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED (anglia,championship,etapa 1)
19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa)
_________________________________________________________________________________________________________

luni 5 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,championship,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________

miercuri 7 august 2019

20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa)
_________________________________________________________________________________________

vineri 9 august 2019

21.45...AS MONACO-OLYMPIQUE LYON (franta,etapa 1)
22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia)
___________________________________________________________________________

sambata 10 august 2019

14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...WATFORD-BRIGHTON&HOVE ALBION (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...LEICESTER CITY-WOLVERHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...CRYSTAL PALACE-EVERTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BURNLEY-SOUTHAMPTON (anglia,premier league,etapa 1)
17.00...BOURNEMOUTH-SHEFFIELD UNITED (anglia,premier league,etapa 1)
19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia,premier league,etapa 1)
21.00...ANGERS-BORDEAUX (franta,etapa 1)
_____________________________________________________________________________________________________________

duminica 11 august 2019

16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia,premier league,etapa 1)
18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia,premier league,etapa 1)
22.00...PARIS SAINT GERMAIN-NIMES (franta,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________________

luni 12 august 2019

21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY (anglia,premier league,etapa 1)
___________________________________________________________________________________________

marti 13 august 2019

21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa)
____________________________________________________

vineri 16 august 2019

21.30...BAYERN MUNCHEN-HERTHA BERLIN (germania,etapa 1)
22.00...ATHLETIC BILBAO-FC BARCELONA (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

samabata 17 august 2019

16.30...DORTMUND-AUGSBURG (germania,etapa 1)
18.00...CELTA VIGO-REAL MADRID (spania,etapa 1)
_________________________________________________________________________________________________

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate