Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
SSD Adata SU650 cu temperatura 10...

Iese AXN de la DIGI si intra Film...

clonare hdd Xbox one

Sistem Intel low end pentru Windo...
 Semnatura electronica pe token na...

Permis auto in alta tara

Scula slefuire acoperita cu parti...

functia NAS pe anticul Eboda HD f...
 Firma in construcții neserio...

Revolta transportatorilor polonez...

Solutie cheder autoturisme fara r...

Reglare volum sonerie Iphone12
 Hyundai lanseaza Uni Wheel

V-a placut/va place Depeche Mode?

Mașina noua vs SH vechi de 2...

Rodaj Drujba Ruris

Vodafone lanseaza primele abonamente cu net nelimitat national

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
383 replies to this topic

realwalle

realwalle

Junior Member

• Grup: Junior Members
Am folosit temporar in locatia respectiva internetul mobil (4G) prin hotspot aferent unui abonament pe firma (nu stiu detaliile abonamentului insa e ceva abonament cu vreo 12 numere) si calitatea imaginii a fost mult mai buna decat cu internetul de la Orange (yoxo) si cu cel de la Telekom (ceva abonament cu net nelimitat la 35 lei). As vrea sa incep cu o cartela vodafone dar vroiam sa stiu daca/ care sunt limitarile.

w21

w21

Guru Member

• Grup: Senior Members
Nu e nici o limitare, nici la prepaid.

Profil viteza maxima alocat la prepaid este 300Mbps downlink / 100Mbps uplink.
La abonament 550 down / 150 up.

Edited by w21, 26 July 2023 - 14:13.

realwalle

realwalle

Junior Member

• Grup: Junior Members
Salutare. Am un tel dual sim in care am o cartela Orange (Yoxo) si o cartela Vodafone cu optiunea de 8 euro activa (pentru internet nelimitat). Semnalul este aproximativ la fel, la nivel de ce-ti arata telefonul, nu am masurat in decibeli. Fac test de viteza cu aplicatia Speedtest (ookla) si pe Orange am viteza aproximativ dubla decat pe vodafone - O: cca 40dl/ 20up, V: cca 20dl/ 10up. Cu toate astea, daca fac hotspot telefonul, conectez TV-ul si ma uit la ceva pe Netfilx/ Prime, etc, pe netul de la Vodafone merge mult mai bine, Pe cel de la Orange "agata" si rezolutia este de multe ori praf. La fel si pe testul video din aplicatia Speedtest, pe Orange arata 1080P (desi ce vad eu pe TV rareori este 1080P), pe Vodafone 1440P. Care este explicatia? Nu ar trebui sa mearga netul Orange mai bine?

raducanu969

raducanu969

Member

• Grup: Members
Stie cineva despre aceasta oferta? Fratimio mai are 8 luni din abonament si ar vrea si nu, sa prelungeasca, desi, culmea, la el, nu s-a scumpit abonamentul, tot de 5 euro

Attached Files

w21

w21

Guru Member

• Grup: Senior Members
Pai si care e oferta? Nu ai nimerit nici tu nici 'fratito' link-ul ala sa vedeti despre ce e vorba?

Edited by w21, 07 November 2023 - 10:26.

bansh3

bansh3

Junior Member

• Grup: Members

View Postraducanu969, on 14 septembrie 2023 - 11:05, said:

Stie cineva despre aceasta oferta? Fratimio mai are 8 luni din abonament si ar vrea si nu, sa prelungeasca, desi, culmea, la el, nu s-a scumpit abonamentul, tot de 5 euro

Vrei sa presupunem ca nu la OneBlade vrea oferta "frateto" ?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate