Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Aleph News HD

* * * - - 9 votes
  • Please log in to reply
1492 replies to this topic

#1369
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Regizorul de emisie e ala bou, tipa n-are nicio vina, are dreptul sa faca si sa asculte ce vrea. Faptul ca nu a intrat publicitate pe Aleph Business e problema. Nu ce muzica asculta tipa.

Sincer, si faptul ca o asculta din regie si nu de pe telefon e o alta problema.

#1370
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,220
  • Înscris: 22.02.2017
Pai ala din regie a bagat maneaua... ea a inceput sa spuna sa opreasca, si el tot a lasat-o.

#1371
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,826
  • Înscris: 06.11.2018
Jurnalistul Marius Tucă a pierdut procesul cu Adrian Sârbu, prin care solicita achitarea unor restanțe financiare de pe vremea când lucra pentru trustul Aleph. https://www.fanatik....h-news-20081034

#1372
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Ce ma bucur. Tuca este un oportunist.

#1373
sov

sov

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,347
  • Înscris: 26.02.2006
M-am uitat din nou după câteva luni la postul asta, sa vad dacă e vreo schimbare după ce au făcut scandal ca nu sint băgați în seama în nu știu ce grilă, la digi parcă.
Văd că tot ca la cârciumă se adresează telespectatorilor, adică la persoana a doua singular.
Poate să vă bage și pe poziția 1 în locul TVR, că tot nu se uita nimeni la voi, cata vreme nu aveți nici cel mai mic respect pt telespectatori.
Mai urmează să ne mai spuneți "bă", și limbajul de cocalar e complet.

Edited by sov, 14 July 2022 - 18:20.


#1374
cyberviking

cyberviking

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.08.2022

 sov, on 14 iulie 2022 - 18:19, said:

M-am uitat din nou după câteva luni la postul asta, sa vad dacă e vreo schimbare după ce au făcut scandal ca nu sint băgați în seama în nu știu ce grilă, la digi parcă.
Văd că tot ca la cârciumă se adresează telespectatorilor, adică la persoana a doua singular.
Poate să vă bage și pe poziția 1 în locul TVR, că tot nu se uita nimeni la voi, cata vreme nu aveți nici cel mai mic respect pt telespectatori.
Mai urmează să ne mai spuneți "bă", și limbajul de cocalar e complet.

Nu ca m-as omora Aleph de care am auzit recent, am inteles ca ar fi ceva revolutionar pentru ca prezentatoarele prezinta stirile imbracate in alb cu fundal alb si face-to-face, si formatul e pentru bogati si smarti care vad stirile pe smartphone.
Dar am vazut cateva minute de "STIU" si din ce observ, cu toate ca prezentatoarele se cam balbaie din cand in cand,  chiar pare a fi o emisiune educativa, sau se straduie sa fie educativa, ceva ce trebuia sa fi avut demult in tara asta prin 2000, nu dupa 2020.

Ti se par celelalte televiziuni de stiri cu prezentatoare in haine  scumpe si "colorate"   mai bune? Ai vazut vreuna sa aiba un gram din profesionalismul lui BBC, CNN, France24, DW, chiar si Fox News care e cu ani lumina?

Adica uita-te in jur:
Ai Antena 3 care iti livreaza Gadea si Badea de 15 ani cu propaganda ciumei rosii
Ai Romania TV cu Ciutacu care e o voma ultranationalista si  prezinta stiri dupa agenda putinista si aurista.
Ai B1 care fara Tudor Barbu, Radu Moraru si Banciu  e un nimic si canta struna penalilor din orange party
Ai Realitatea TV care e in faliment de 10 ani si livreaza mai nou Cha-Cha Litix mai nou care e doar un fel de miniCancan.
Si in sfarsit, Digi24 care a ajuns si ala o voma securista de cand Prepeliceanu dicteaza pe acolo si strica tot ce a mai ramas bun pe acolo.

Mai sunt Observatorul si Stirile PRO TV care au ajuns mizerii demult....parca Esca si Busu mai misca ceva, dar restul sunt praf, Focus de la PRIMA TV....lol, inca mai exista canalul asta ?!?
Mai era 0TV si avem pachetul complet.
Ma doare undeva ca mi se adreseaza la persoana a doua plural cand televiziunule imi livreaza propaganda, dezinformare si mizerii mondene, adica ce respect e ala?


Digi24 era candva ce este Aleph acum, dar s-a stricat de prin 2017-2018 de cand a intrat in razboaie politice.

#1375
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Respect!
Intr-adevar, Aleph News este cel mai bun post de stiri. Doar ca nu oricine il intelege. E pentru oameni destepti.

#1376
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,228
  • Înscris: 22.01.2004
Stiu ca este offtopic, dar sunt tare curios, exista useri mai cringe aici pe forum decat lost in a dream? sau el e top of the top?

#1377
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Ce inseamna "cringe"? Posted Image

#1378
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,228
  • Înscris: 22.01.2004
Google e prietenul tau.

#1379
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Si u esti.

#1380
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,116
  • Înscris: 21.05.2019

 cyberviking, on 27 august 2022 - 04:21, said:



Nu ca m-as omora Aleph de care am auzit recent, am inteles ca ar fi ceva revolutionar pentru ca prezentatoarele prezinta stirile imbracate in alb cu fundal alb si face-to-face, si formatul e pentru bogati si smarti care vad stirile pe smartphone.
Dar am vazut cateva minute de "STIU" si din ce observ, cu toate ca prezentatoarele se cam balbaie din cand in cand,  chiar pare a fi o emisiune educativa, sau se straduie sa fie educativa, ceva ce trebuia sa fi avut demult in tara asta prin 2000, nu dupa 2020.

Ti se par celelalte televiziuni de stiri cu prezentatoare in haine  scumpe si "colorate"   mai bune? Ai vazut vreuna sa aiba un gram din profesionalismul lui BBC, CNN, France24, DW, chiar si Fox News care e cu ani lumina?

Adica uita-te in jur:
Ai Antena 3 care iti livreaza Gadea si Badea de 15 ani cu propaganda ciumei rosii
Ai Romania TV cu Ciutacu care e o voma ultranationalista si  prezinta stiri dupa agenda putinista si aurista.
Ai B1 care fara Tudor Barbu, Radu Moraru si Banciu  e un nimic si canta struna penalilor din orange party
Ai Realitatea TV care e in faliment de 10 ani si livreaza mai nou Cha-Cha Litix mai nou care e doar un fel de miniCancan.
Si in sfarsit, Digi24 care a ajuns si ala o voma securista de cand Prepeliceanu dicteaza pe acolo si strica tot ce a mai ramas bun pe acolo.

Mai sunt Observatorul si Stirile PRO TV care au ajuns mizerii demult....parca Esca si Busu mai misca ceva, dar restul sunt praf, Focus de la PRIMA TV....lol, inca mai exista canalul asta ?!?
Mai era 0TV si avem pachetul complet.
Ma doare undeva ca mi se adreseaza la persoana a doua plural cand televiziunule imi livreaza propaganda, dezinformare si mizerii mondene, adica ce respect e ala?


Digi24 era candva ce este Aleph acum, dar s-a stricat de prin 2017-2018 de cand a intrat in razboaie politice.
tot un gunoi este! Post cu audienta sub 1 la sută! 3 min m am uitat și mi a ajuns.

#1381
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,839
  • Înscris: 07.07.2009

 lost_in_a_dream, on 28 august 2022 - 10:52, said:

Respect!
Intr-adevar, Aleph News este cel mai bun post de stiri. Doar ca nu oricine il intelege. E pentru oameni destepti.
Deștepti probabil în ghilimele.

#1382
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,036
  • Înscris: 26.09.2010

 lost_in_a_dream, on 28 august 2022 - 10:52, said:

Respect!
Intr-adevar, Aleph News este cel mai bun post de stiri. Doar ca nu oricine il intelege. E pentru oameni destepti.


Gresit! E pentru cei ce il receptioneaza color pe analogic, fara "purici"!

#1383
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,980
  • Înscris: 18.09.2008
https://www.instagra.../p/Cjpmb6JjdvJ/

O balba + o injuratura.

#1384
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Vai, ce retardat!

#1385
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,535
  • Înscris: 01.08.2006
Poate ar avea si ei rating daca ar face asa stirile. Nu te uiti pentru stiri, te uiti pentru injuraturi.

#1386
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Eh, cred ca o sa-l dea afara. Totusi, e televiziune cu pretentii.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate