Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Germania U21 vs Romania U21 - pronostic

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
84 replies to this topic

Poll: Germania U21 vs Romania U21 (57 member(s) have cast votes)

Care credeti ca va fi rezultatul dintre Germania U21 si Romania U21

  1. Germania se califica in finala in timpul regulametar (15 votes [26.32%])

    Percentage of vote: 26.32%

  2. Germania se califica in finala in prelungiri dupa timpul regulamentar de 90 minute (1 votes [1.75%])

    Percentage of vote: 1.75%

  3. Germania se califica in finala in urma loviturilor de departajare (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. Romania se califica in finala in timpul regulametar (26 votes [45.61%])

    Percentage of vote: 45.61%

  5. Romania se califica in finala in prelungiri dupa timpul regulamentar de 90 minute (8 votes [14.04%])

    Percentage of vote: 14.04%

  6. Romania se califica in finala in urma loviturilor de departajare (7 votes [12.28%])

    Percentage of vote: 12.28%

Vote Guests cannot vote

#19
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,466
  • Înscris: 01.08.2006
Daca stam bine in aparare, probabil castigam. De atac nu-mi fac griji, ca au creativitate si entuziasm. In aparare mi-e sa nu gafeze careva si se duc pe copca.
Ca sa stiu optimist, zic un 2-1 pentru Romania.

#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Steaua nu crestea nimic - doar ii expunea in cupele europene!

#21
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,721
  • Înscris: 13.07.2011
performanta si dezvoltarea tot de la Steaua a venit. Chiriches, Gardos, B. Stancu, Radoi, Stanciu. Dar nu are rost sa vorbim despre asta. Viitorul conteaza

#22
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Nu stii ca inseamna sa cresti jucatori... Ii iei de mici si ii formezi, ii inveti tehnica, tactica, etc...
Steaua nu a crescut jucatori, stai calm . Gigi nu are academie de fotbal... Hai sa inchidem delirul pe subiectul asta. Aici vorbim de nationala U21. Hagi are tot meritul - Respect!

#23
BasedBoy2017

BasedBoy2017

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 11.04.2018
Foarte grea aceasta semi-finala cu Germania, m-as bucura sa ii batem si sa ajungem in finala dar este foarte greu. Din pacate cred ca ne oprim aici, am votat Germania se califica in finala in timpul regulametar.
Pana la urma orice este posibil dar ma repet, este foarte greu cu echipa Germaniei. Macar sa faca tricolorii un meci bun, eu oricum sunt multumit de ce au realizat pana acum.

Edited by BasedBoy2017, 27 June 2019 - 07:12.


#24
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003
Sansele sun 50-50 zic eu. Valoare au ambele echipe. Atuul nostru pe langa valoarea fotbalistica este ca baieii nostri joaca din copilarie impreuna, avem omogenitate (se gasesc pe teren cu ochii inchisi - vorba aia) , sunt foarte uniti formand o echipa si pe teren si in afara lui. Si nemtii sunt foarte buni, au dat niste goluri fabuloase in meciurile din grupa insa si noi am dat.  Sa nu uitam ca vom avea si publicul alauturi de noi, al 12-lea jucator. Este greu sa anticipez totusi, cred ca va fi un meci echilibrat. Sper sa castigam chiar daca vor fi prelungiri. HAI Romania!

#25
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Pierd nemtii - le dam scor :D

#26
DonGiulliano

DonGiulliano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 08.09.2010
problema mare este ora desfasurarii. ora 18 la ei cand se anunta o temperatura de peste 35 grade..

#27
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Hai cu 2-1 pentru ai nostri! Nu m-as mira de un 3-2 dupa prelungiri. Temperatura o sa fie problema majora, chiar si pentru nemti cu toate ca le-a taiat aerul conditionat din camere sa se obisnuiasca cu canicula. Cum era si normal ai nostri au exersat mult loviturile de la 11 m.

#28
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,721
  • Înscris: 13.07.2011
La ora meciului sunt 34-35 de grade, or fi nemtii nepregatiti, dar oare sunt ai nostri pregatiti, ca nici noi nu suntem Africa. Nationala intotdeauna este slaba fizic, mereu obosim destul de repede. Nemtii au alt standard de fotbal, unii joaca deja in Bundesliga. Imi este ca o luam in bot.

#29
giuliani

giuliani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,153
  • Înscris: 18.05.2007

View Postbusiness11, on 27 iunie 2019 - 10:05, said:

La ora meciului sunt 34-35 de grade, or fi nemtii nepregatiti, dar oare sunt ai nostri pregatiti, ca nici noi nu suntem Africa. Nationala intotdeauna este slaba fizic, mereu obosim destul de repede. Nemtii au alt standard de fotbal, unii joaca deja in Bundesliga. Imi este ca o luam in bot.

am vazut ca anuntau maximul zilei la ora 17 si ceva, vreo 40°C. Enorm.

#30
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015

View Postbusiness11, on 27 iunie 2019 - 10:05, said:

La ora meciului sunt 34-35 de grade, or fi nemtii nepregatiti, dar oare sunt ai nostri pregatiti, ca nici noi nu suntem Africa. Nationala intotdeauna este slaba fizic, mereu obosim destul de repede. Nemtii au alt standard de fotbal, unii joaca deja in Bundesliga. Imi este ca o luam in bot.
Vorba nemtilor: "Abwarten und Tee trinken", poate de data asta chiar ajuta. Sa joci la 40 grade poate fi un handicap major pentru oricare jucator din BL, acolo nu sunt obisnuiti cu asa ceva.

#31
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,721
  • Înscris: 13.07.2011
ambele campionate se termina la sfarsitul lui mai cand nu avem temperaturi de acest gen. In rest putem spune ca avem temperaturi +- asemanatoare. Per total sunt de parere ca nemtii au conditie fizica mai buna ca noi, ii poate ajuta in duelul acesta.

#32
lupini

lupini

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,152
  • Înscris: 29.12.2006

View Postbusiness11, on 27 iunie 2019 - 10:05, said:

Imi este ca o luam in bot.

La felul cum a jucat Naţionala Germaniei, aşa pare. Însă, la felul cum a jucat Naţionala României, de asemenea ar putea face pe un german să spună că "Mannschaft-ul Mic" ar putea-o lua pe "cocoaşă" de la Rumänien.

Şi România şi Germania au dat goluri multe în primele două meciuri, şi de asemenea, ambele au jucat ca să nu zică lumea că nu s-au prezentat, la ultimele meciuri din grupă: cu Austria, germanii, respectiv cu Franţa, românii.

Deşi mă cam tem de acest meci, spun că poate fi orice scor.

#33
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,721
  • Înscris: 13.07.2011
eu zic ca englezii nu merita sa ii luam in calcul, multi jucatori cu potential nu au venit la campionat pentru ca nu au fost lasati de cluburi, si la francezi au existat cazuri. Per total am jucat nu cu echipele principale, dar totusi le-am dat cu fotbalul in cap si la croati si la englezi. Cu Franta am jucat la egal, s-a vazut clar si ei cam la fel.

Zic ca e meci greu, dar cum spui si tu orice rezultat este posibil. Hai Romania!

#34
benetusseryo

benetusseryo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 768
  • Înscris: 07.06.2019
despre fotbal masini si femei
barbatii stiu totul.
cand de fapt nu au
de nimic din toate astea.

#35
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Filosoful de serviciu...

#36
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,721
  • Înscris: 13.07.2011

View Postbenetusseryo, on 27 iunie 2019 - 16:00, said:

despre fotbal masini si femei
barbatii stiu totul.
cand de fapt nu au
de nimic din toate astea.

mai atins la inima, ce randuri frumoase

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate