Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

România - Franța U21 - pronostic

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
104 replies to this topic

#37
qew

qew

    Tren International

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,752
  • Înscris: 05.11.2010

View PostQuantum, on 23 iunie 2019 - 14:05, said:

Alooo! Vorbim de echipa Romaniei sub 21 de ani, nu de tamaiosii de seniori. Asta e o echipa excelenta, ce vorba e asta?!

Realist:
Meciul Romania- Croatia, se vedea ca e un ritm slab de meci, cu multe greseli de pozitionare de ambele parti.
Meciul Anglia- Romania, noi am stat la cutie pe contra-atac, si cu exceptia golului 4 , toate golurile le-am marcat pe greseli mari ale englezilor.

Pe noi ne-au ajutat vointa si norocul. Asa ca sa nu ne credem cei mai buni. Ca se poate castiga campionatul cu asta, da se poate. SI Grecia a castigat Euro2004 , dar asta nu inseamna ca erau cei mai valorosi, ci doar au stiu sa isi joace cartea cum trebuie.

#38
Cinevadragsiiubit

Cinevadragsiiubit

    PLOIEȘTI CITY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,755
  • Înscris: 18.01.2019

View Postxmanyacs77, on 23 iunie 2019 - 14:11, said:

Pai berea nu se consuma toata imediat, o imparti cu prietenii si familia! Posted Image

*Deci 4 la 2 scor final...

Aprobat :)

#39
_R_A_D_U

_R_A_D_U

    MembruAnonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,078
  • Înscris: 16.10.2018

View Postmirel3003, on 23 iunie 2019 - 14:05, said:

...
Cum Serbia si-a luat-o cu 6-1 de la Germania, poate le dau si Danemarca un 4:0 si atunci daca noi luam bataie de la Franta chiar si la un gol diferenta vom sta acasa si se va califica Danemarca.
Pai da, sarbii au luat o caruta de goluri de la nemti insa danemarca e alta mincare de peste... Serbia va bate danemarca, vei vedea deseara.

View Postmirel3003, on 23 iunie 2019 - 14:05, said:

...
Cum Serbia si-a luat-o cu 6-1 de la Germania, poate le dau si Danemarca un 4:0 si atunci daca noi luam bataie de la Franta chiar si la un gol diferenta vom sta acasa si se va califica Danemarca.
Pai dupa rationamentul tau, si roamnia daca va bate franta la diferenta de un gol la lasa cocosii [jumuliti] acasa.
Concluzie: nici franta si nici Romania nu-s prosti sa riste aiurea-n tramvai. Un meci nul le califica pe ambele, adica inainte sa inceapa meciul, cele doua echipe sunt deja in semifinale. De ce sa se lege la cap daca nu-i doare?

#40
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005

View Postqew, on 23 iunie 2019 - 14:13, said:

Pe noi ne-au ajutat vointa si norocul. Asa ca sa nu ne credem cei mai buni. ie.
Ba sa ne credem, ca sunt rezultate de exceptie!
(si pe altii i-a ajutat; de ce pe aia sa-i crezi zei si pe ai tai nu?!

#41
Cinevadragsiiubit

Cinevadragsiiubit

    PLOIEȘTI CITY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,755
  • Înscris: 18.01.2019

View Post_R_A_D_U, on 23 iunie 2019 - 14:19, said:

Pai da, sarbii au luat o caruta de goluri de la nemti insa danemarca e alta mincare de peste... Serbia va bate danemarca, vei vedea deseara.

Pai dupa rationamentul tau, si roamnia daca va bate franta la diferenta de un gol la lasa cocosii [jumuliti] acasa.
Concluzie: nici franta si nici Romania nu-s prosti sa riste aiurea-n tramvai. Un meci nul le califica pe ambele, adica inainte sa inceapa meciul, cele doua echipe sunt deja in semifinale. De ce sa se lege la cap daca nu-i doare?
Răule :P

#42
ct13mey

ct13mey

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,435
  • Înscris: 02.05.2015

View Postxmanyacs77, on 23 iunie 2019 - 14:11, said:


Pai berea nu se consuma toata imediat, o imparti cu prietenii si familia! Posted Image

*Deci 4 la 2 scor final...
Berea se consumă rece și cu poftă, la prieteni nu dau nimic,familia are de unde,o beau eu toată, dar în timp,tot1-0 rămâne.

#43
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019
Nu stiu.. Vad mult optimism, asa, gratuit... Echipa Romaniei a jucat bine, dar nu e totusi de nivelul Frantei, Germaniei, Spaniei, Italiei.
Sa speram ca o sa batem si Franta sau vom face macar un egal, e cam mult...

Plus ca baietii nostri sunt cam relaxati, le-a bagat cineva in cap ca-s calificati deja.

Edited by Kres, 23 June 2019 - 14:29.


#44
Cinevadragsiiubit

Cinevadragsiiubit

    PLOIEȘTI CITY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,755
  • Înscris: 18.01.2019

View PostKres, on 23 iunie 2019 - 14:28, said:

Nu stiu.. Vad mult optimism, asa, gratuit... Echipa Romaniei a jucat bine, dar nu e totusi de nivelul Frantei, Germaniei, Spaniei, Italiei.
Sa speram ca o sa batem si Franta sau vom face macar un egal, e cam mult...

Plus ca baietii nostri sunt cam relaxati, le-a bagat cineva in cap ca-s calificati deja.
Cine bre ?

#45
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,378
  • Înscris: 20.02.2008

View PostKres, on 23 iunie 2019 - 14:28, said:

Nu stiu.. Vad mult optimism, asa, gratuit... Echipa Romaniei a jucat bine, dar nu e totusi de nivelul Frantei, Germaniei, Spaniei, Italiei.
Sa speram ca o sa batem si Franta sau vom face macar un egal, e cam mult...

Plus ca baietii nostri sunt cam relaxati, le-a bagat cineva in cap ca-s calificati deja.
Tocmai mentalitatea asta de plecat capul ne trage in jos. Mentalitatea de: otraviti fantanile, retrageti-va in munti si vedeti-va de ale voastre in coltul vostru!
Eu cred ca o sa ii intepam de cel putin 2 ori pe contraatac. Cu un meci inceput slab, de ambele parti, temător. Cred ca putem produce surpriza campionatului.
Daca as fi Radoi, as da impresia ca ma multumeste un egal si la final as presa victoria.

#46
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

View PostCinevadragsiiubit, on 23 iunie 2019 - 14:30, said:


Cine bre ?

Presa de kkt din Romania, stii bine. Aia au zis ca Romania e deja in semifinale inainte sa fi jucat ultmul meci.

#47
Cinevadragsiiubit

Cinevadragsiiubit

    PLOIEȘTI CITY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,755
  • Înscris: 18.01.2019

View PostKres, on 23 iunie 2019 - 14:35, said:

Presa de kkt din Romania, stii bine. Aia au zis ca Romania e deja in semifinale inainte sa fi jucat ultmul meci.
NU mai pune și tu botu :D la toți

#48
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

View PostCinevadragsiiubit, on 23 iunie 2019 - 14:42, said:


NU mai pune și tu botu :D la toți

Pai n-am pus, dar baietii aia din echipa s-ar putea sa intre relaxati cu Franta ca ei stiu ca-s calificati deja.

#49
Cinevadragsiiubit

Cinevadragsiiubit

    PLOIEȘTI CITY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,755
  • Înscris: 18.01.2019

View PostKres, on 23 iunie 2019 - 14:44, said:

Pai n-am pus, dar baietii aia din echipa s-ar putea sa intre relaxati cu Franta ca ei stiu ca-s calificati deja.
NU mai fi pesimist, mergem la Tokio :)

#50
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Având în vedere că un egal avantajează ambele echipe eu cred ca vor încerca să se amenajeze, fără cartonașe, faulturi dar nici goluri. Având în vedere cum au jucat ambele cu englezii as zice avantaj noi. Dau un 3 la 2 pentru Romania asta ca sa fie siguri de calificare, dar nu m-as mira de un 1-1. Finala Germania vs Romania.

#51
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005
Pe mine deja a-nceput să mă enerveze propaganda din presă despre nașterea unei noi generații de aur. Mai e mult până departe. Dacă nu-și bagă mințile-n cap, pot lua și bătaie. Apărarea nu-i prea bună, e de lucru serios acolo.
Eu sper să se califice. Pronostichez c-or s-o facă, fiindcă le-ar crește serios cota și îi cam interesează pe băieți să meargă să joace pe la echipe mai mari, pe bani frumoși. Dacă nu, îngroașă rândul cozilor de topor ce deja le avem la naționala mare.

#52
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015

View Postursamajor, on 23 iunie 2019 - 14:59, said:

Pe mine deja a-nceput să mă enerveze propaganda din presă despre nașterea unei noi generații de aur. Mai e mult până departe. Dacă nu-și bagă mințile-n cap, pot lua și bătaie. Apărarea nu-i prea bună, e de lucru serios acolo.
Eu sper să se califice. Pronostichez c-or s-o facă, fiindcă le-ar crește serios cota și îi cam interesează pe băieți să meargă să joace pe la echipe mai mari, pe bani frumoși. Dacă nu, îngroașă rândul cozilor de topor ce deja le avem la naționala mare.

Baga si tu un scor, asa de amorul artei ca până acum n-au mers cu jumătăți de măsură. Acum e important!

#53
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005
Egal.

#54
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

View PostBuxelm, on 23 iunie 2019 - 14:58, said:

AvĂąnd Ăźn vedere că un egal avantajează ambele echipe eu cred ca vor Ăźncerca să se amenajeze, fără cartonașe, faulturi dar nici goluri.

Franta e o echipa de putori. Cel mai bine joaca la scor minim. Numa ca presa de la ei ii va pune la zid daca nu se califica de pe primul loc in grupa. Nu va lasati pacaliti.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate