Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Pocofone F1

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
elvaligreco

elvaligreco

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 28.10.2010
Sau moto g7 plus ? De vreo cativa ani de zile am avut numai motorola de care am fost multumit si nu stiu daca sa ma risc acum cu pocofone-ul asta , care pana la urma a iesit pe piata de deja un an de zile. Posted Image

#2
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,653
  • Înscris: 29.03.2010
Pocophone F1

#3
l_dan

l_dan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,321
  • Înscris: 05.09.2006
Clar Poco. G7 plus a aparut anul asta, dotat cu procesor de 2 ani+ vechime(SD636).

Edited by l_dan, 21 June 2019 - 21:53.


#4
razvan1986

razvan1986

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 20.04.2007
poco all the way

#5
LauCalin

LauCalin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,141
  • Înscris: 08.12.2008
Pe cât de performante sunt terminalele Xiaomi, pe atât de vizibil clachează la unele aspect: camera, ecran sau sunet. Plus că uneori o ia puțin "razna" din senin. Adică sunt situații în care, de exemplu, scroll-ul sacadează sau își schimbă luminozitatea. Soluția vine după o închidere și deschidere a ecranului sau după un restart. După care totul revine la normal. Sigur, ținând cont de cat plătești, sunt lucruri de trecut cu vederea. Am prieteni cu terminale Xiaomi , care pățesc așa ceva destul de rar. Și cu toate astea, sunt mulțumiți de marca asta. Nu știu cum mai e Motorola in zilele noastre. Nu prea am auzit păreri negative, mai ales în privința termonalor mai scumpe, de 1500-2000 de lei.
Dacă te împaci cu ce am scris mai sus, deși nu e o regula, poate că merită Xiaomi. Depinde de tine aici.

#6
unpuisor

unpuisor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.04.2003
depinde ce vrei, daca vrei viteza si totul brici brici, pocofone, daca vrei baterie sa te plictisesti si sa uiti cand sa incarci telefonul iei Motorola g7 power. G7 plus ala e o struto camila care nu prea isi are rostul mai ales la banii care se vinde.
Ar fi frumos sa zici ce buget ai, ce vrei de la un telefon, si noi astia bagatorii de seama cu sau fara experienta in telefoane sa ne dam cu parerea :) sa stim ce recomandam.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate