Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Romania - Croatia U21 - pronostic

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,428
  • Înscris: 20.02.2008

View Postioppo, on 18 iunie 2019 - 19:09, said:

Avem un joc bun. Se mai intampla... sunt tineri.
Important e ca pare cel mai bun joc de pana acum de la Euro. Si asta e ceva.
Mai dam cel putin 1-2 goluri.
Ce spuneam? 4-1
Adevarul e ca nu speram la asa victorie... doar la un 2-0 sec dar se pare ca echipa arata foarte bine.
Speram la un parcurs mare.

Edited by ioppo, 18 June 2019 - 20:27.


#20
Cinevadragsiiubit

Cinevadragsiiubit

    PLOIEȘTI CITY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,755
  • Înscris: 18.01.2019

View PostMusic-Box, on 18 iunie 2019 - 20:25, said:

4-1
Next one please :)

#21
Seteh

Seteh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,846
  • Înscris: 21.02.2009
Intre noi fie vorba... L-a bagat prea tarziu pe Mbappe de Berceni, trebuia sa il bage cand am zis eu. Intre timp s-a intunecat putin afara si aia nu au dat drumul la nocturna si nu il mai vedeau colegii pe teren. Altfel ar fi fost pe soare puternic.

#22
Music-Box

Music-Box

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,064
  • Înscris: 16.02.2017
Pe naiba next,urmeaza franta si anglia (parca cu astia jucam).


#23
c4n1b4lul

c4n1b4lul

    Expert în procrastinare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,310
  • Înscris: 30.08.2010
SENZAȚIONAL !!!!!

4-1 !!!!!!

BRAVO, BĂIEȚI, BATEM ȘI ANGLIA, ȘI AVEM CE SĂRBĂTORI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#24
Seteh

Seteh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,846
  • Înscris: 21.02.2009
Acum am vazut cine e la TVR1 invitat :)  Loool!! Antrenorul lui Gigi. Bravo ma, cel mai dibaci. De unde l-au luat?
I-a dat liber Gigi de la spritzuri?

#25
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,428
  • Înscris: 20.02.2008

View PostSeteh, on 18 iunie 2019 - 20:40, said:

Acum am vazut cine e la TVR1 invitat Posted Image  Loool!! Antrenorul lui Gigi. Bravo ma, cel mai dibaci. De unde l-au luat?
I-a dat liber Gigi de la spritzuri?
TVR intrece orice limita... jegosi si infecti ca si PSD-ul.

#26
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Super! Sa vedem meciul urmator sa fie tot la nivelul asta. Oricum se prezinta foarte bine, la fel suporterii.

#27
ciprianned

ciprianned

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 16.04.2007
Chiar si asa ne-au lipsit enorm Stanciu,Cocis si Florescu.

#28
gabiroa

gabiroa

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,487
  • Înscris: 28.12.2010
Eu nu m-am mai uitat de mult la fotbal in special la campionatul Romaniei care mi s-a parut la un moment dat o cocina patronata de interlopi gen Becali. De cate ori am incercat in ultimii 15 ani sa ma uit la meciurile Romaniei am fost total dezamagit si mi s-a parut ca am pierdut timpul. Azi din intamplare mai mult m-am uitat la meci si am vazut niste romani care formeaza o echipa buna si care nu se caca pe ei de frica in fata Croatiei. Sincer sa fiu ma asteptam sa vad iarasi o echipa care sta in aparare exasperant si care se roaga in fiecare minut sa nu ia gol asa cum era vestita echipa a lui Iordanescu. In schimb am vazut niste pusti cu curaj si care au format o echipa buna fara frica fara handicap. Bravo lor au reusit sa ma faca sa ma uit din nou la fotbal de-abia astept meciurile urmatoare.

#29
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,428
  • Înscris: 20.02.2008

View Postgabiroa, on 18 iunie 2019 - 21:08, said:

Eu nu m-am mai uitat de mult la fotbal in special la campionatul Romaniei care mi s-a parut la un moment dat o cocina patronata de interlopi gen Becali. De cate ori am incercat in ultimii 15 ani sa ma uit la meciurile Romaniei am fost total dezamagit si mi s-a parut ca am pierdut timpul. Azi din intamplare mai mult m-am uitat la meci si am vazut niste romani care formeaza o echipa buna si care nu se caca pe ei de frica in fata Croatiei. Sincer sa fiu ma asteptam sa vad iarasi o echipa care sta in aparare exasperant si care se roaga in fiecare minut sa nu ia gol asa cum era vestita echipa a lui Iordanescu. In schimb am vazut niste pusti cu curaj si care au format o echipa buna fara frica fara handicap. Bravo lor au reusit sa ma faca sa ma uit din nou la fotbal de-abia astept meciurile urmatoare.
Tot meritul lui Hagi cel mult hulit. Pepiniera lui de tineri a ridicat fotbalul din tara asta.

#30
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Hai ca nu toata lumea l-a hulit pe Hagi, doar cei cu anumite interese. Poate acum reușesc să înțeleagă ceva, asta daca interesul le permite.

#31
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002

View PostMusic-Box, on 18 iunie 2019 - 20:36, said:

Pe naiba next,urmeaza franta si anglia (parca cu astia jucam).

Cel puţin trei puncte facem în astea două meciuri. Sunt şanse mari să ne calificăm de pe primul loc al grupei.

#32
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015

View PostYoda, on 19 iunie 2019 - 13:55, said:



Cel puțin trei puncte facem Ăźn astea două meciuri. Sunt șanse mari să ne calificăm de pe primul loc al grupei.

Cu cine zici ca vor câștiga? Vineri cu Anglia? Ideal 4 puncte, fără dureri de cap.

#33
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002
Frumos ar fi 3 puncte cu Anglia şi remiză cu Franţa, să rămânem neînvinşi. Însă mi-e un pic teamă de proverbialul obicei mioritic de a da cu bâta-n baltă după un rezultat bun. În acest scenariu, sper nerealist, o furăm de la englezi şi ne mobilizăm cu francezii şi-i batem.

Dacă tinerii ăştia frumoşi pot juca vineri la acelaşi nivel ca-n meciul cu Croaţia, ne aşteaptă meciuri frumoase ani buni de acum înainte.

#34
ciprianned

ciprianned

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 16.04.2007
Eu nu cred ca o sa dea cu bata-n balta. Jucatorii astia sunt diferiti. Si aici nu ma refer doar la calitatile fizice si tehnice.

#35
Buxelm

Buxelm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,185
  • Înscris: 21.12.2015
Haideți să fim optimiști până la capăt, adică sa-i vedem în sferturi. Din ce am citit speram sa fie vreo 10000 de români pe stadion, jos pălăria!

#36
ciprianned

ciprianned

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 16.04.2007
Ce v-am spus.

Putem lua EURO. Si-l vom lua.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate