Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Van Damme revine in forta

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
Just_in

Just_in

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,049
  • Înscris: 31.03.2006
filmele lui Van damme mai tin doar la copii, cei care au auzit de el..
e cam depasit...

#20
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Mai nou Van Damme joaca alturi de Wesley Snipes in "Hard Corps" ce urmeaza sa apara anul asta. Filmarile unde credeti ca s-au facut? Tot in Romania. :coolspeak:

http://www.movieweb....ews/96/9696.php

Edited by Masterboy, 13 June 2006 - 18:39.


#21
Just_in

Just_in

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,049
  • Înscris: 31.03.2006

View PostMasterboy, on Jun 13 2006, 19:39, said:

Filmarile unde credeti ca s-au facut? Tot in Romania. :coolspeak:

ei au, noi avem nevoie.. de bani  :D

#22
Bitch_in_Red

Bitch_in_Red

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,271
  • Înscris: 07.05.2004
beton! iar vor juca si caii nostri!
ma gandesc ca ar putea sa-l distribuie si pe Sergiu Nicolaescu in rolul comisarului M(5). sa vezi atunci incasari!
si poate ar fi mai indicat sa-i schimbe si titlul in ceva mai original, hmm sa zicem:
Second in command 2
sau de ce nu, chiar Hard Heads

#23
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

View PostBitch_in_Red, on Jun 13 2006, 20:19, said:

beton! iar vor juca si caii nostri!
ma gandesc ca ar putea sa-l distribuie si pe Sergiu Nicolaescu in rolul comisarului M(5). sa vezi atunci incasari!
si poate ar fi mai indicat sa-i schimbe si titlul in ceva mai original, hmm sa zicem:
Second in command 2
sau de ce nu, chiar Hard Heads
Ce ai draga cu Sergiu Nicolaescu? El este Cllint Eastwood al Romaniei.  :peacefingers:

Van Damme din pacate cred ca a suparat pe cineva pe la Hollywood, de nu-l mai vedem la cinema ci direct pe DVD in ultimul timp. <_<
Anyway, abia astept sa-i vad pe Van Damme si Wesley Snipes la un loc in Hard Corps. Sint tare curios daca va avea succes filmul... <_<

#24
Bitch_in_Red

Bitch_in_Red

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,271
  • Înscris: 07.05.2004

View PostMasterboy, on Jun 14 2006, 16:10, said:

Ce ai draga cu Sergiu Nicolaescu? El este Cllint Eastwood al Romaniei.  :peacefingers:

Van Damme din pacate cred ca a suparat pe cineva pe la Hollywood, de nu-l mai vedem la cinema ci direct pe DVD in ultimul timp. <_<
Anyway, abia astept sa-i vad pe Van Damme si Wesley Snipes la un loc in Hard Corps. Sint tare curios daca va avea succes filmul... <_<
E clar, tu ai un fix cu Van Damn!
Pe cine dracu sa supere la Hollywood? Pe Terence Hill? Bugetul impune lansarea pe dvd si nu in theaters. Probabil ca inafara de 2..3 ca tine care ar intra de 2..3 ori, prea mari incasari n-or sa fie.
Cat despre curiozitatea ta, eu una cu siguranta n-o impartasesc, dar sa stii ca ti-o respect.

Vizionare placuta!

#25
akenathon

akenathon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 503
  • Înscris: 16.02.2006
sper ca Van Damm sa-si revina... ultimele file au fost tot atatea dezamagiri...  -_-

#26
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005

View Postakenathon, on Jun 15 2006, 17:45, said:

sper ca Van Damm sa-si revina... ultimele file au fost tot atatea dezamagiri...  -_-
Asta pentru ca "Van Damm" e o dezamagire...

;)

#27
Thurston

Thurston

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 03.10.2005

View PostMasterboy, on Jun 4 2006, 08:25, said:

In Anglia a fost primit bine filmul. A aparut si in RO pe DVD?
Ce actori romani ati recunoscut in film?

Mi-au placut scenele de lupt cu tab-urile romanesti.

PS Apropo, ambasada americana din film are idee cineva ce cladire din Bucuresti e?


Ambasada era o cladire de decor... Apar si eu prin film pe acolo ca am facut figuratie (unul din soldatii aia in albastru :naughty: ) la el si cladirea ambasadei daca vreo sa o vezi da o fuga la ciolpani la studiourile de la castel films si o vezi pe acolo prin curte.....

Edited by Thurston, 16 June 2006 - 08:03.


#28
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

View PostThurston, on Jun 16 2006, 07:59, said:

Apar si eu prin film pe acolo ca am facut figuratie (unul din soldatii aia in albastru :naughty: ) la el si cladirea ambasadei daca vreo sa o vezi da o fuga la ciolpani la studiourile de la castel films si o vezi pe acolo prin curte.....

Citi bani v-au dat pt figuratie?

#29
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

View PostMasterboy, on Jun 13 2006, 19:39, said:

Mai nou Van Damme joaca alturi de Wesley Snipes in "Hard Corps" ce urmeaza sa apara anul asta. Filmarile unde credeti ca s-au facut? Tot in Romania. :coolspeak:

http://www.movieweb....ews/96/9696.php

ce mindrie, facem si filme timpite cu straini, alea romanesti pur singe nu erau de-ajuns   :coolspeak:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate