Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

O baza de date cu 5 useri si privilegii diferite.

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Calorgreen

Calorgreen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 11.10.2013
Salut. Am nevoie de o baza de date cu cca. 20 de campuri, unele grupate in categorii, in care 5 useri in baza unor privilegii prestabilite sa poata doar introduce, doar vedea, sau ambele, diverse date. Deasemenea, un pic de training cu privire la modul in care pot fi extrase diverse analize din aceasta baza de date. Nu intreb daca se poate pt ca stiu ca se poate. Cine imi poate face asa ceva si cat costa? Multumesc mult.

#2
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004
Intrebarea e atat de incomplet formulata incat nimeni nu e capabil sa dea un raspuns.
    Dezvolta !

#3
Kain_12

Kain_12

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,009
  • Înscris: 25.11.2009
La cum ai formulat acolo, iti pot face eu, si te costa 9000EUR. Asta asa, de inceput.

Descrie ce problema incerci sa rezolvi. Ce aplicabilitate are? Faptul ca esti atat de vag in descriere nu ajuta pe nimeni sa iti spuna cine iti poate face si cat costa.

#4
Calorgreen

Calorgreen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 11.10.2013

View PostKain_12, on 14 iunie 2019 - 09:06, said:

La cum ai formulat acolo, iti pot face eu, si te costa 9000EUR. Asta asa, de inceput.

Descrie ce problema incerci sa rezolvi. Ce aplicabilitate are? Faptul ca esti atat de vag in descriere nu ajuta pe nimeni sa iti spuna cine iti poate face si cat costa.

Tot asa, de inceput, adu-ti aminte cat de spiritual esti descriind o problema cand chemi pe cineva ca mine sa iti repare masina, centrala sau orice altceva de felul asta. Multumesc, de la tine nu vreau NICI O COTATIE. Succes being smart.

#5
Kain_12

Kain_12

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,009
  • Înscris: 25.11.2009

View PostCalorgreen, on 14 iunie 2019 - 09:28, said:


Tot asa, de inceput, adu-ti aminte cat de spiritual esti descriind o problema cand chemi pe cineva ca mine sa iti repare masina, centrala sau orice altceva de felul asta. Multumesc, de la tine nu vreau NICI O COTATIE. Succes being smart.

Fii fara griji, pari genul de client cu care nu vreau sa am de-a face. Stii tu, Doreii aia care le stiu pe toate?

Chiar nu incercam sa fiu rautacios, dar te-ai exprimat foarte vag. Daca ai oferi mai multe detalii, poate alti oameni ar reusi sa iti recomande niste solutii existente, poate chiar si gratuite.

#6
szew

szew

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 07.05.2019
300€, batem palma?

#7
sharp10

sharp10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 09.09.2011
Pot sa va ajut cu cele dorite. Detalii la [email protected]
O zi buna!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate