Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

QCY qs1 TWS

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
nandy007

nandy007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,129
  • Înscris: 05.04.2009
Are cineva modelul acesta de earbuds true wireless?Ce parere aveti?Merita?Posted Image

#2
Whyse1

Whyse1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,304
  • Înscris: 26.06.2013
Eu am modelul T2C/QS2, singuranta diferenta dintre cele 2 modele fiind capacitatea mai mare a bateriei folosite la cutia de depozitare. Personal, sunt incantat de casti, sunetul e bun iar delay-ul de la BT e minim. (cel putin pe telefonul meu)

#3
nandy007

nandy007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,129
  • Înscris: 05.04.2009

View PostAlexutzulro, on 13 iunie 2019 - 19:06, said:

Eu am modelul T2C/QS2, singuranta diferenta dintre cele 2 modele fiind capacitatea mai mare a bateriei folosite la cutia de depozitare. Personal, sunt incantat de casti, sunetul e bun iar delay-ul de la BT e minim. (cel putin pe telefonul meu)
Care model mi-l recomanzi?T2C sau QS2?Multumesc anticipatPosted Image

#4
Whyse1

Whyse1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,304
  • Înscris: 26.06.2013
T2C este doar alt nume pentru acelasi produs (QS2), la fel a fost povestea si cu primul model (T1C=QS1).

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate