Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.
 

topic de walktrought

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View PostAstroNoot, on 12 iunie 2019 - 19:04, said:

Walkthrough la shootere....what the f**k.

*awesome intro*
Salutare,azi vom face walktrough la Doom.
*clicks on heads*
Merci pentru vizionare!
*outro*
nu e numai asa...sunt destule scenarii in care trebuie sa sari , te cateri , sa rezolvi inteligent o situatie ....

walkthrough se face nu numai ca sa vezi intreg jocul ci si ca sa vezi cum se rezolva anumite situatii

#38
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019
Tu realizezi ce spui?
Walktrough/Longplay=tot jocul de la inceput pana la sfarsit.
Playtrough/Gameplay=parti din joc

Esti multumit acum?Inainte sa faci topicuri tampite mai gandeste o data ce scrii.

#39
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
La Solitaire aveți vreunu uactru din ăsta ?

Am o problemă la un stagiu.

#40
AstroNoot

AstroNoot

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 799
  • Înscris: 11.01.2018

View Postkarax, on 13 iunie 2019 - 05:46, said:


nu e numai asa...sunt destule scenarii in care trebuie sa sari , te cateri , sa rezolvi inteligent o situatie ....

walkthrough se face nu numai ca sa vezi intreg jocul ci si ca sa vezi cum se rezolva anumite situatii
Cat de prost sa fii sa îți trebuiască walkthrough la jocuri gen Doom? Unde naiba e distracția? Înțeleg daca n-ai bani sa joci un joc cu story. Si the uiți la GAMEPLAY. Dar sa te uiți la walkthrough pentru un joc gen "shoot everything that moves" e noaptea minții

#41
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,819
  • Înscris: 01.11.2005

View PostAndreysc7, on 12 iunie 2019 - 16:22, said:

Sincer eu in 3-4 zile m-am obisnuit pe consola. Am inceput cu PS3 si am jucat Battlefield 3 (preferatul meu din seria battlefield) .

Mie mi se pare dificil sa joci un shooter cu consola. Eu pur si simplu nu pot. Bine, nu am nici anii de joc continuu. Eu incepusem Battelfield 4 dar nu imi dau seama de ce, ajung la un anumit punct unde pur si simplu imi da ecran negru, am sunet dar nu imagine. Si asa ramane. Singurul lucru ramane resetul.
La fel am mai jucat Wolfenstein - New Order....greu cu consola. Pur si simplu nu reusesc sa tintesc cum trebuie.

In schimb GOW mi se pare super usor de jucat pe consola. La fel si Fifa sau alte jocuri unde nu ai nevoie de acuratete.

Iar Walkthrough-urile sunt ok. Le mai vedeam si eu uneori in momente in care chiar  simteam ca nu pot trece. Eram curios strategia altora de a trece de acele obstacole dupa ce eu am pierdut ore :). Culmea, ca uneori am observat diferente in scenariul meu fata de ce vazusem in walkthrough (locuri secrete care eu nu le aveam, obiecte care eu le aveam si in walkthrough nu existau).

Edited by tehnics, 13 June 2019 - 08:38.


#42
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View PostCrbl2001, on 13 iunie 2019 - 06:05, said:

Tu realizezi ce spui?
Walktrough/Longplay=tot jocul de la inceput pana la sfarsit.
Playtrough/Gameplay=parti din joc

Esti multumit acum?Inainte sa faci topicuri tampite mai gandeste o data ce scrii.
ma rog definitiile sunt oarecum apropiate ...dar crezi ca stau sa ma uit la tot walkthrough-ul? mai dau si pe sarite , cate o ora doua din walkthrough

si nimeni n-a presupus ca ne uitam ore intregi la el...presupunem ca fiecare user softpedist se uita fix cat are nevoie din clip

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate