Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Call of Duty: Modern Warfare 2019

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#19
MediumPlayer

MediumPlayer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 11.08.2016
Advanced Warfare n-a fost chiar atat de bun, dar, intr-adevar, au dat lovitura cu asta. Astept o promotie serioasa ca sa-l iau si eu. Nu platesc pretul intreg pt nici un joc, avand in vedere cum fac tot felul de schimbari pe parcurs si niciodata nu e vreun joc lansat cum trebuie, sa mearga bine. Lansarea jocurilor e beta-test pe bani.Posted Image

#20
derek65

derek65

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 12.11.2019
Eu zic ca merita cumparat la oferta de Craciun.

Se vede ca au investit in sfarsit ceva in calitatea jocului. Dovada o face si faptul ca s-au straduit sa bage protectie ca sa nu mai fie piratat.  
Inclusiv povestea, desi e plina de propaganda rusofoba, e bunicica.
Este exact ce trebuia sa fie Modern Warfare 2, fara prostii cu al treilea razboi mondial si invazia Europei si Americii de rusi.  

In ce priveste multiplayer-ul , e clar cu mult peste mizeriile futuriste lansate in ultimii ani ca Modern Warfare 3, Black Ops II,  Ghost,  Advanced Warfare,  Black Ops III, Black Ops IIII ( tentativa proasta copiata dupa  Fortnite) si Infinite Warfare.  
Era catastrofal sa joci in multiplayer cand toti  jucatorii aveau jet-pack-uri, lasere, brate si picioare bionice, drone, roboti  si faceau camping.  
Call of Duty WW2 avea potential, dar a fost ruinat de loot-boxes.

#21
MediumPlayer

MediumPlayer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 11.08.2016
Sa vedem ce oferta o sa bage de sarbatori. Desi, vorbim despre Activision, care nu sunt cei mai darnici... Nu cred ca va fi o reducere mai mare de 10%, mai ales ca jocul are succes. De obicei jocurile au reduceri mari la doar cateva luni de la lansare daca vanzarile nu sunt conform asteptarilor, ceea ce clar nu e cazul lui Modern Warfare.

#22
derek65

derek65

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 12.11.2019
Daca e jucabil pe termen lung, adica sa merite jucat pentru multi ani, zic ca merita sa irosesti 50-60 euro.
Eu mi-am luat Titanfall 2 si Battlefield 1 mai scumpe, insa editia premium cu toate dlc-urile si zic ca merita fiindca le joc si acum.

De obicei, majoritatea jocurilor Call of Duty sunt jucate si la multi ani dupa, chit ca in toamna, la aparitia altuia nou, se golesc serverele.

#23
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,636
  • Înscris: 29.12.2016
O sa mi-l iau si eu pentru X-Box. Am jucat toate jocurile COD. Doar cel de anul trecut nu, singurul joc pe care l-am jucat la multiplayer a fost Destiny 2.

#24
coaca

coaca

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,482
  • Înscris: 15.02.2005
Salut,

Am inceput sa joc campania si ingheta intruna imaginea. Nu se blocheaza pc-ul si jocul il pot lasa in bara cu Alt+Tab.
In rest jocul se misca super ok.
Aveti idee cum se poate rezolva? Multumesc.

Edited by coaca, 16 November 2019 - 19:28.


#25
Notorious

Notorious

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 900
  • Înscris: 11.11.2003
Mi-am schimbat placa video si am primit de la PCGarage cod gratuit pt acest joc. Codul e gresit si la PCGaraje nu raspunde nimeni la mail.
Aveti idee cum se poate rezolva? Stie cineva vreun telefon la care pot fi sunati?

#26
MediumPlayer

MediumPlayer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 11.08.2016
Vezi daca ai primit si ceva instructiuni ca sa contactezi suportul Asus.

#27
Notorious

Notorious

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 900
  • Înscris: 11.11.2003
N-am primit nimic. Imi tot zice ca codul e gresit. La pcgarage nu raspunde nimeni indiferent unde incerci sa vorbesti asa ca le trimit placa inapoi. Nesimtire curata.

#28
MediumPlayer

MediumPlayer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 11.08.2016
Intra pe site-ul asus si contacteaza suportul de acolo. Mi se pare o prostie sa inapoiezi un obiect doar pt ca nu-ti functioneaza cadoul...

Edited by MediumPlayer, 21 November 2019 - 12:27.


#29
Notorious

Notorious

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 900
  • Înscris: 11.11.2003
Nu inteleg ce treaba are Asus cu placa Gainward. Iar eu am cumparat placa video special pt acest joc placa veche mergea f bine.

#30
MediumPlayer

MediumPlayer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 11.08.2016
Scuze,tinutisem minte ca ai luat asus, nu stiu de ce. Ideea e ca tot producatorul placii te rezolva. Adica si garajul tot la gainward te trimite,pt ca ei de la producator primesc codurile. Nu va pierde garajul timpul cu astfel de chestii "minore". Ei si-au facut treaba. Intr-un fel, e mai bine pt ca nu mai e un intermediar la mijloc.

#31
Notorious

Notorious

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 900
  • Înscris: 11.11.2003
Nu te contrazic pt ca nu stiu dar imi vine greu sa cred ca Gainward raspunde de un bonus oferit de pcgarage Romania. Poate nvidia.

#32
MediumPlayer

MediumPlayer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 11.08.2016
Intotdeauna producatorul placii de baza, video etc, dupa caz, e responsabil de codurile pt jocuri. Si ne referim la producatorul care vinde consumatorului final prin intermediul vanzatorului: Asus, Sapphire, Gainward, Gigabyte etc. Ei primesc codurile de la producatorii jocurilor, nu AMD, Intel, Nvidia etc.

#33
Notorious

Notorious

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 900
  • Înscris: 11.11.2003
Eu iti multumesc pt ca datorita sfatului tau am inceput sa sap si am descoperit ca nvidia este cea care ma poate ajuta si chiar m-a ajutat prin live chat help si mi-a activat codul care acum merge.
In 10 min.  Deci pt pcgarage multa **ie.  Suport 0 barat.

#34
MediumPlayer

MediumPlayer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 11.08.2016
Cu placere, desi se pare ca m-am inselat oricum, intr-o privinta. Din 2 experiente similare cu a ta pe care le-am avut in trecut, am fost ajutat de Asus si Sapphire, pt ca asa am fost sfatuit de vanzatori. S-ar putea sa depinda de la un producator la altul. Macar e bine ca te-am pus pe ganduri si ai rezolvat.

Stii cum e cu vanzatorii, angajatii nu se pot abtine si pun si ei mana pe codurile jocurilor care ii intereseaza, dupa care dau din umeri si trimit clientii la plimbare. E o problema in toata lumea, de altfel, nu e ceva specific romanesc.

#35
samsung710n

samsung710n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 26.11.2005
Joaca cineva Warzone ? daca da, astept mesaj cu battletag-ul vostru sa facem o echipa

#36
tetea

tetea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 23.05.2005
După ultimele actualizări am urmatoarea problemă, atunci când incerc sa ma conectez la un server, aștept chiar și 5 minute pana îmi găsește un server, rame blocat pe "Searching for a match" ca in acest video [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/e5ZEQdXUdBw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Mai are cineva problema asta?

Edited by tetea, 04 May 2020 - 15:16.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate