Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

"Noi nu furam ca romanii"

Canalele Sky Showtime 1 și S...
 Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV
 PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858
 Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...
 

Pac! I-a tras una cu salamul in cap.

* - - - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
36 replies to this topic

#1
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
Un membru al unui echipaj de ambulanță s-a filmat in timp ce ii dădea cu un baton de salam în cap unui pacient intubat și aparent inconștient. ”Bă, vrei bă un parizer? Ia în cap un parizer! Neică? Bețivanule!”, se aude in inregistrare.
Reprezentanții ISU Mehedinți spun că au declanșat o anchetă după vizionarea filmului și că fac verificări pentru a stabili dacă este vorba de o ambulanță a inspectoratului, după cum precizează Ramona Nistor, purtătorul de cuvânt al ISU Mehedinți.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fHAD47xh-Co?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
VIGame

VIGame

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,604
  • Înscris: 24.12.2018
La astia s-a marit salariul la mii de euro pe luna... si se mai intreaba partidul de la guvernare de ce nu a fost votat in numar mai mare... pentru ca au luat mai mult de la unii muncitori amarati ca sa dea mult la unii nenorociti care batjocoresc oamenii pe care ii capuseaza.

Edited by VIGame, 03 June 2019 - 15:45.


#3
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,665
  • Înscris: 22.01.2015
Inclin sa cred ca e mort de beat.Si ca a incercat sa shuteasca parizeru da a fost prins. Be,si ala de sau filmat are creierii arsi.

#4
iri_rim

iri_rim

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 873
  • Înscris: 01.04.2018
dupa titlu am crezut ca i-a retezat tzeasta in doua cu un parizer. poate ca salamul ala a fost cumparat pentru individul de pe targa sa il manance.

#5
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,813
  • Înscris: 01.11.2005
Bine ca macar este parizer de calitate. Cu peste 80% carne.

#6
VIGame

VIGame

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,604
  • Înscris: 24.12.2018

View PostMikeSpike, on 03 iunie 2019 - 15:46, said:

Inclin sa cred ca e mort de beat.Si ca a incercat sa shuteasca parizeru da a fost prins. Be,si ala de sau filmat are creierii arsi.
Inteleg ca vrei sa acoperi idiotul ce batjocorea pacientul care ii platea salariu de mii de euro... ca alt motiv nu vad de ce ai face pacientul betiv.
Probabil ai in preajma ta astfel de specimene pe care vrei sa le "protejezi", alta explicatie nu pot gasi.

#7
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018

View PostMikeSpike, on 03 iunie 2019 - 15:46, said:

Inclin sa cred ca e mort de beat.
Da, era un betiv.
Intrebarea este daca trebuie medicii si paramedicii sa se poarte cu betivii si boschetarii la fel ca si cu pacientii normali.
Am vazut si eu pe la urgente tot soiul de faze - se ratoiau doctorii la ei, ii insultau, ii bruscau, dar si astia la randul lor se purtau aiurea - erau recalcitranti, miroseau groaznic, era si unul care venea zilnic acuzand dureri si zvarcolindu-se pe jos, ca sa primeasca morfina sau alte analgezice, ce poti sa faci cu astfel de personaje?

#8
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,784
  • Înscris: 13.07.2011
eu mereu ma intreb cand vad asa ceva, cat de prosti sunt unii in asa fel incat sa se si filmeze cand fac rahaturi de genul asta. Mai ales ca se stie dinainte ca astfel de clipuri devin virale pe canalale de socializare si dupaia ii gasesc imediat.

#9
VIGame

VIGame

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,604
  • Înscris: 24.12.2018
Pana la urma putea sa fie si beat, era beat pe banii lui.
Iti dai seama ca individul ala are un HDD plin cu poze si filmari asemanatoare cu victime din accidente, victime ale infarctului, victime ce au ajuns la morga.
Ma intreb cui a supt-o ca sa fie angajat pe mii de euro acel idiot.

Institutiile sunt pline de dereglati psihici.

#10
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Parizerul ala e un Victoria !

#11
VIGame

VIGame

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,604
  • Înscris: 24.12.2018
De cautat un punct de vedere si de la Caroli Foods Group, ca pare a fi o campanie, poate ne spune daca a platit ambulantierul ca sa le produca un clip viral pentru departamentul de marketing prin batjocorirea pacientilor ce au ghinionul sa il intalneasca, ca prea tinea ala batonul cu brandul la vedere exact ca intr-un clip cu plasament de produse.

#12
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019
Culmea.Salamul ala e Caroli!

#13
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,219
  • Înscris: 22.12.2015
Asta  ar face  bine parte  din ciclul : Ce  mai  face  statul  pentru  sanatatea  cetatenilor  sai ?

Exemple :
1. Barbat  plimbat  acum cativa  ani cu salvarea, in Bucuresti, intre  mai multe  spitale, nici  unul nu l-a primit  desi  bolnavul era  in stare  grava, nici macar  nu l-au consultat.
Urmarea : soferul si  asistenta  l-au abandonat  pe  batran in strada, cu perfuzia  langa  el,. dupa  mai multe  ore de naveta.
Batranul nu a  mai avut  nici o sansa  si  a  decedat.
Tot  soferul si asistenta  au avut  parte de  ancheta  si dosar  penal. Medicii nici  vorba.

2. Salvare  folosita  pe post de taxi, de mai multi  angajati  ai  Salvarii. S-au  si filmat  in timp de  chefuiau  in salvare  , tot  prin Bucuresti.

Se  mai poate  comenta ?

Edited by Adrexx, 03 June 2019 - 16:15.


#14
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,852
  • Înscris: 06.10.2008

View Postbusiness11, on 03 iunie 2019 - 15:53, said:

eu mereu ma intreb cand vad asa ceva, cat de prosti sunt unii in asa fel incat sa se si filmeze cand fac rahaturi de genul asta. Mai ales ca se stie dinainte ca astfel de clipuri devin virale pe canalale de socializare si dupaia ii gasesc imediat.

Idioti exista peste tot. Unii dintre ei bagati cu pile in diverse institutii. Acum, ce sa faca si ei de plictiseala? ies si ei in evidenta cumva.

#15
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,482
  • Înscris: 16.03.2007
nu puneti botu', e reclama la parizer...

Edited by laffin, 03 June 2019 - 16:19.


#16
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,852
  • Înscris: 06.10.2008

View PostAdrexx, on 03 iunie 2019 - 16:15, said:


2. Salvare  folosita  pe post de taxi, de mai multi  angajati  ai  Salvarii.
Se  mai poate  comenta ?

Da, da...am si eu un vecin sofer la smurd, vine acasa cu ambulanta sa manance, sa isi aduca cumparaturile. Fac asta deoarece SE POATE, SE PERMITE asa ceva!

#17
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,237
  • Înscris: 19.08.2005
Cretinozauri.

#18
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,665
  • Înscris: 22.01.2015
ViGame ,eu am inclinat,tu ai inteles ce vrei(oricum nu am de a face cu medicina de stat in Ro) si ai tras concluzia ca cunosc pt. ca ma invart in mediul descries de tine.  Cam asa suna! Back in virtual!  Ps.nu tin palma nimanui. End Game!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate