Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Onward (2020)

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,576
  • Înscris: 05.11.2009
Abia astept sa il vad ,imi plac la nebunie animatiile care are la baza societatea umana, transpusa intr-un univers paralel

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/x8DKg_fsacM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Ghibos

Ghibos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 609
  • Înscris: 24.03.2018
Animatia este excelenta, dar nu stim care va fi subiectul filmului.

Despre animatie: cumva, ceea ce produce Hollywoodul, arata mai bine decat ce se face prin alte parti ale lumii, incluzand aici animatia japoneza (anime), pe care o ador. Posted Image  Nu cred ca se mai pooate vorbi de un avans tehnologic in acest domeniu, si chiar daca japonezii realizeaza si ei niste animatii de mare calitate, nu pot rivaliza cu cele americane. Ma refer doar la aspect, la estetica imaginii, pentru ca altfel japonezii au realizat si realizeaza multe animatii de o sensibilitate ce nu se intalneste in filmele de animatie hollywoodiene.

#3
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,576
  • Înscris: 05.11.2009
a aparut si al doilea trailer, abia astept sa il vad

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HxKXiQvyG_o?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#4
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,576
  • Înscris: 05.11.2009
l-am vazut ieri, nu o fost o animatie de 10, ci una de 7-8. Mie mi-a placut mult, pentru ca imi plac filmele de tip what if.. adica filme ca acesta unde ne arata o lume in care a existat magie , numai ca a fost .. uitata. M-a pufnit rasul cu hanul ala, transformat intr-un restaurant modern :P eu unul recomand , sunt aproape 2 ore petrecute placut

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate