Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Rinoplastie Youssef Chawi

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Fata14

Fata14

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.05.2019
Buna. Ce parere aveti de dr. estetician Youssef Chawi? S a operat cineva de rinoplastie la dansul? As dori sa stiu daca lucreaza bine, deoarece la el as vrea sa ma operez. 😊

#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,132
  • Înscris: 22.05.2003
https://www.facebook...world.estetica/

Se lucreaza cu materialul clientului.

Personal recomand ceea ce stiu, pt ca in zona mea rinocerii s-au operat la el, cu rezultate ce duc la maritis si copii rinoceri Posted Image

http://www.drsiclova...y-nose-surgery/

#3
Eueuu23

Eueuu23

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.09.2019
Buna...vreau să îmi fac o operație de rinoplastie si m-ar ajuta foarte mult niste recomandări (medici,preturi) poate aveti experiențe personale...Multumesc mult!!!

#4
AlexandruFirei

AlexandruFirei

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 19.08.2019
Intrebarile mele..

Vad ca sunt multi fani si multe fane rhinoplasty iar eu doar am documentez acum pentru ca vreau o operatie.
Pentru MIRA : doamna sa stiti ca nu are nicio legatura ce are doctorul pe site cu rezultatele reale, firesc un om care are 100 de operatii va pune pe site doar pe cele reusite, chiar daca sunt doar 30 reusite ! Nu este putin logic, draga doamna ? ne luam dupa site ?
Parerea mea este ca un doctor bun este cel care nu are decat operatii reusite.
Iar acum doresc sa va intreb niste lucruri, daca exista experti pe aici.
Am strans o suma de bani si vreau sa aleg ori Turcia ori Romania pentru rhinoplasty, problema este ca in Turcia cunosc un doctor insa nu este prea cunoscut pe net, in Romania sunt cativa din cate vad, cunoscuti, dar este vreunul din acesta care sa nu fi avut un nas bloched ? bloched inseamna operatie esuata dragilor. Ca nu a iesit nasul cum trebuie nu exista, exista operatie esuata, mai scria cineva mai sus de nara stramba, nasul gros, nu stiu cum, aceea este operatia esuata. Cand faci o rhinoplasty trebuie sa te duci cu scopul ca faci o singura operatie nu ca "poate" nu iese, daca nu vrei sa dai tone de bani, zic si eu.
Eu vreau sa va intreb sincer,
- exista rinoplastician in Romania care nu are operatii esuate la activ ?
- exista rinoplastician in Romania care opereaza in functie de ce nas are pacientul, si anume mentioneaza faptul ca excesul de piele in varful nasului inseamna ca nu trebuie sa faca operatie ?
- exista in Romania rinoplastician care ofera rinoplastie secundara in cazul unui esec pe acelasi pret ?
- exista rinoplastician in Romania care este recunoscut pe siteurile internationale ?
Stima
din SUA

#5
epetroiu

epetroiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,530
  • Înscris: 05.08.2016
Unul la mana, se cheama "botched" nu "bloched".
Apoi, in materie de estetica treburile sunt subiective. Depinde la ce te astepti, daca te astepti la perfectiune o sa fii dezamagit si o sa consideri esec, chiar daca aspectul s-a imbunatatit.
Din cate stiu nimeni in lume nu iti garanteaza succes 100% la o operatie estetica. Pot apare complicatii/ ranile/taieturile sa se vindece cu cicatrici etc...depinde de cum iti e norocul.

Pune si documenteaza-te, daca un doctor are un esesc grav, e imposibil sa nu se fi plans pacientul pe undeva pe net, deci vei gasi.

Dar eu nu stiu de ce barbatii isi bat capul cu rinoplastii...

Edited by epetroiu, 05 September 2019 - 16:21.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate