Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Samo Service SRL Timisoara

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
ZDNEJ

ZDNEJ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 17.01.2013
Nimic in Romania asa ca nu am nimic de castigat din asta,ofer doar info gratuit,un sfat un ajutor free.Sper la doar good Karma la final.

Edited by ZDNEJ, 15 June 2021 - 11:21.


#38
xanbad

xanbad

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 13.03.2019
Multumesc. Nu stiu unde sa merg sa repar o cutie CVT...ma gandeam la Samo, dar a picat dupa ce am citit, sau astia, ca de altii nu stiu in zona Timis.

#39
ZDNEJ

ZDNEJ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 17.01.2013
Cel mai bine vorbesti cu ei si vezi daca repara CVT si ce garantie ofera in acte.Poti incerca si la Mercom Arad daca poti ajunge cu masina la ei.

Sunt ok,bine nu sunt top dar daca nu ai de unde sa alegi,atunci mergi la cine e in zona si disponibil.

Nu exista in Romania service specializat in Transmisii automate sa lucreze 100% corect si folosind piese de calitate =oem,si sau upgrade fata de oem si sa elimine defectele de proiectare de la oem.Sau upgrade pentru curse.

Sau sa ofere o garantie serioasa sa fie clientul multumit si linistit dupa cateva mii de Euro platiti pentru rebuild.

Edited by ZDNEJ, 15 June 2021 - 11:54.


#40
xanbad

xanbad

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 13.03.2019

View PostZDNEJ, on 15 iunie 2021 - 11:53, said:

Nu exista in Romania service specializat in Transmisii automate sa lucreze 100% corect si folosind piese de calitate =oem,si sau upgrade fata de oem si sa elimine defectele de proiectare de la oem.Sau upgrade pentru curse.
In Ungaria ar fi ceva posibilitati?

#41
ZDNEJ

ZDNEJ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 17.01.2013
Sincer nu cunosc un service bun in Ungaria.

#42
enjoyment

enjoyment

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 26.01.2011
Bună ziua,samo service sau mercom arad?
Am vb cu amândoi ,unul vrea 2800 euro (samo) unul 2000 euro.
Precizez că este vorba despre o cutie automata ,Opel Insignia.Am câteva zile de răsfoit pe net și am intrat intr o ceata totala neștiind care e mai bun și care ar face treabă ok.Multumesc!

#43
Octavian___

Octavian___

    Membru de ocazie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,927
  • Înscris: 06.04.2007
Iti asumi alegerea indiferent ce recomandari mai primesti aici.
Ce diferenta ar face? Si sa fie aceeasi masina

La Samo Service dupa cat am citit aici si dupa recenziile primite, nu m-as duce nici daca ar fi la jumate de pret fata de Mercom.



#44
crysty_sev

crysty_sev

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 18.01.2007
La Autoshift in Cluj nu ai incercat? Au review-uri foarte bune si am un prieten ce a plecat multumit de acolo. Se ofera garantie 2 ani fara limita de km la orice lucrare

#45
ZDNEJ

ZDNEJ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 17.01.2013
Dar ce are cutia la Opel de costa 2.8k

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate