Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Sablat Vopsit Jante in Cluj

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
pielea

pielea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 14.08.2010

View PostBaxon, on 25 mai 2019 - 09:37, said:


Tu ti-ai facut etrierele si o iesit ca porcul , ce conteaza daca tie iti plac .
Du-te ma de aici cu prostiile cu tub spray si alte bazaconii . Tu stii ce inseamna vopsire in camp electrostatic ?
Daca vopsesti cu tub spray , jantele , la prima ploaie jumate de vopsea e gata zburata ...


Depinde unde mergi Posted Image

Iar aberezi, etrierele mele sunt murdare, la fiecare spalare a masinii le curat manual si ies perfecte, vopseaua cu care le-am dat e foliatec neon yellow si deja am 15k km si nu a sarit, iar pt zgarieturi suprafata totala nu depasea 2cm^2, cum naiba sa revopsesc total janta? Ti-am zis a iesit perfect fara diferenta vizibila/tactila, nu te mai preocupa atat de mine ,bunule samaritean.

#20
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
A iesit perfect la o privire din avion , de acord . Daca vrei sa daci o treaba ca lumea nu te apuci de vopsit cu tub de spray , restul sunt abureli .

#21
_-livio-_

_-livio-_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,353
  • Înscris: 22.10.2007
El vrea sa schimbe culoarea, cu spray iese o spoiala odioasa si nici nu tine cum trebuie.
Eu unul prefer vopsitul clasic.

#22
stearom

stearom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 649
  • Înscris: 01.02.2017
In 2019 mi-am reconditionat niste jante exfoliate pe 18 la cei de pe Dambovitei 48 cu 900 de lei. Intre timp am mai cumparat un set de jante care si ele sunt putin exfoliate si necesita reconditionate.
Am cerut din nou o oferta si vor 1700 de lei.

Cum mi se pare foarte mult, am zis sa va intreb si aici daca stiti si alte locuri unde se reconditioneaza jante la preturi mai decente in Cluj?

Edited by stearom, 02 February 2023 - 15:00.


#23
cristobob

cristobob

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,487
  • Înscris: 06.01.2014
"Preț decent" si "Cluj" în aceeași propoziție? Ești curajos.

#24
stearom

stearom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 649
  • Înscris: 01.02.2017
Adevar graiesti, dar am cautat de exemplu pe Suceava si tot preturi mari sunt si acolo, deci nu cred ca e vorba aici numai de Cluj.

Totusi pe Plevnei am gasit sa mi le faca la 1400 de lei.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate