Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Tariceanu indeamna la boicot la Referendum

* - - - - 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
64 replies to this topic

#55
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,876
  • Înscris: 30.07.2006

View PostKres, on 22 mai 2019 - 07:32, said:

Calin Popescu Tariceanu, acest coiot corupt al politicii romanesti a indemnat direct electoratul

Electoratul lui Tariceanu trebuie sa se descalte pentru a putea numara pana la 20.
E mai retardat decat electoratul pesedelei.

Edited by marius.bunu, 22 May 2019 - 14:23.


#56
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,668
  • Înscris: 06.08.2004
Deci inteleg ca doar Tariceanu a ramas sa boicoteze referendumul? Dragnea si Dancila inteleg ca voteaza..
Pai bine mai Taricele mai, ce presedinte vrei tu sa fi cand toata tara voteaza mai putin tu indemni sa nu se voteze?! Pai nu trebuie sa fi de partea majoritatii romanilor ca sa castigi alegeri? Sau poate nu vrei sa castigi, cine stie..

Edited by Cris007, 22 May 2019 - 14:48.


#57
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
https://www.g4media....derea-alde.html

Tradiceanu o ia și extern

#58
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012

View PostMembruAnonim, on 22 mai 2019 - 15:04, said:

https://www.g4media....derea-alde.html

Tradiceanu o ia și extern

Vine Guy cu un discurs genial ca de obicei, ce va crea o emoție în țară, câteva milioane de vizualizări pe facebook, pe youtube și pus la știri cu 2 zile îniante de alegeri. Rețeta perfectă ca să fie prezență de peste 40% deci Daddy cu gașca la pubela de gunoi.

Edited by Velaxa, 22 May 2019 - 15:11.


#59
Iulius-Foyas

Iulius-Foyas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,361
  • Înscris: 21.04.2019
Ce face Tariceanu a facut si Basescu la un referendum cand a indemnat lumea sa nu se duca.

#60
gabyxm

gabyxm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,214
  • Înscris: 08.06.2004

View Postinius, on 22 mai 2019 - 08:17, said:

Sper să se facă de râs mai rău decât s-a făcut Biserica la referendumul din toamnă. Biserica, prin forțe proprii și neajutată de nimeni, a scos 3,8 milioane de voturi. Să-l vedem pe sas câte face de unul singur, ajutat de trei păduchi și două paie.

Prin forte proprii, cu tot PSD-ul&Co, in 2 zile!

ON: Deci, aliatul condamnatului penal dragnea, judecat si el pentru faptele lui, a deschis gura!
Io cred ca gandul lui nu-i referendumul ci pe cine vrea sa anunte dragnea ca candidat la prezidentiale pe 27! Posted Image
Cel putin unu dintre cei 2 macelari ai justitiei si a statului de drept o sa fie foarte suparat pe 27!

#61
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011

View PostFreeThinker, on 22 mai 2019 - 07:49, said:

Din ciclul: "Si gunoaiele vorbesc..."

Gunoiul trebuia sa iasa din politica in momentul in care ar fi constat ca idealurile pentru care ar fi luptat ar fi fost in zadar(prin sa spunem prisma neputintei, lasi pe altu).Dar e la polul opus, motiv pentru care poate fi numit gunoi tradator comunistoid.

Edited by ionutz_joe2009, 23 May 2019 - 00:11.


#62
SSNight

SSNight

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,684
  • Înscris: 06.05.2007
Nu inteleg cum sobolanul asta de tariceanu nu a fost inchis, a furat cat dragnea dar dosar nu are, om mai mizerabil in politica romaneasca nu am mai vazut.

#63
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,288
  • Înscris: 06.02.2008
Cine p*** mea îl bagă în seamă pe un bășinos corupt cu partid liliputan? Norocul lui a fost că avea flaușatul nevoie de încă o curvă să-și facă majoritatea. Curvele udemeriste nu erau de-ajuns.

Edited by caiuscorneliu, 23 May 2019 - 02:44.


#64
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,364
  • Înscris: 15.06.2004

Quote

Nu inteleg cum sobolanul asta de tariceanu nu a fost inchis, a furat cat dragnea dar dosar nu are, om mai mizerabil in politica romaneasca nu am mai vazut.   
Pai cazul ala greu care i-ar aduce sigur condamnarea e cel ptr care nu-i ridica astia imunitatea in parlament ptr a putea fi anchetat.

#65
dmx85

dmx85

    antrenor dă jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,249
  • Înscris: 06.01.2009
Sa nu il uitam si pe celalalt imbecil al natiei:

Tariceanu: Noi am avut același număr de voturi ca în 2016 deci ne am atins tinta! Asta îmi amintește de o zicere a unui amic: nu contează ca a crescut prețul benzinei ca eu tot de 100 de lei pun 😀

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate