Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

Sa mai scoatem scheletii din dulap, zic...

  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
OpelAstra2002

OpelAstra2002

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 22.04.2017
Adevaruri care nu sunt mediatizate. Nimeni nu se ia de "greii' care au pacate mai mari ca si muritorii de rand ca sa nu-si puna oprobiul publicului ce-i simpatizeaza, in cap. Le-ar aduce prejudicii si injurii...inteleg :)

Hagi: - isi scuipa adversarii direct in față pe teren daca indrazneau sa-i ia mingea. El si doar el trebuia sa fie/para cel mai bun...

Paunescu ( Bardul ): - in turneele lui prin țara comanda fetițe in varsta de maxim 16 ani. Mai mari erau batrane pt dumnealui. De altfel pe ultima lui sotie a luat-o cand avea 16 ani..

Nicolaescu Sergiu: - in timpul revolutiei din '89, inarmat cu un Kalasnikov ( mare, mare revolutionar ) din cladirea CC-ului tragea la tinta in demonstrantii de pe strada din placare sau amuzament. Sa vada cat de bine nimereste. Nu mai conta ca victimele poate aveau copii acasa sau erau copiii cuiva... https://evz.ro/revol...nicolaescu.html

Etc... ))

#2
kopac

kopac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,331
  • Înscris: 31.07.2017
mai stiu eu una tare cu hagi. hagi, regele era homosexual. prima sotie l-a parasit pentru ca se saturase sa imparta patul cu un barbat!

#3
omuspan

omuspan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,986
  • Înscris: 17.07.2016
Dan Voinea (născut 23 iulie 1950) este general și magistrat român. Este procuror militar din anul 1982, între anii 1997 și 2000 a deținut șefia Sectiei Parchetelor Militare din cadrul Parchetului de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție. În decembrie 1989, când avea gradul de maior la Direcția Procuraturii Militare, a fost desemnat procuror în procesul Elenei și a lui Nicolae Ceaușescu, el întocmind rechizitoriul pe baza căruia cei doi au fost condamnați la moarte și executați, în 25 decembrie 1989. Generalul magistrat Voinea este cel care a instrumentat două dintre cele mai importante dosare post-decembriste, cel al mineriadei din 13-15 iunie 1990 [1] și cel al Revoluției din decembrie 1989[2].
https://ro.wikipedia...wiki/Dan_Voinea

Pe asta l-ai gasit sa vorbesti despre scheleti? Asta cu dulapul plin de scheleti?

View Postkopac, on 21 mai 2019 - 14:47, said:

mai stiu eu una tare cu hagi. hagi, regele era homosexual. prima sotie l-a parasit pentru ca se saturase sa imparta patul cu un barbat!
Sotia se saturase sa imparta patul cu un barbat? Era lesbianca?

#4
kopac

kopac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,331
  • Înscris: 31.07.2017

Quote



Sotia se saturase sa imparta patul cu un barbat? Era lesbianca?

https://www.gsp.ro/f...tat-552997.html

#5
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,551
  • Înscris: 25.04.2007
Cu paunescu mi-a povestit o matusa o intamplare hazlie. A fost martora cand a venit o salvare intr-o locatie turistica de la munte, iar brancardierii ajutati de alti oameni au scos pe o targa ceva imens dintr-o camera, si se indreptau spre ambulanta. Cand sa iasa in curte a cazut patura de pe muntele de carne si ce sa vezi? Un cuplu in pielea goala in nefericita ipostaza de... (nu gasesc cum sa pun un spoiler) ... penis captivus.
S-a auzit un zbierat ca-s nesimtiti, ca au facut-o intentionat, ca sa puna imediat patura pe el. Oamenii oricum se adunau sa vada ce s-a intamplat, deh, din curiozitate, dar vocea inconfundabila a atras si mai mult public, pe toti cati erau in zona. Au ras de se tineau de burta iar femeile, si matusa-mea, l-au spurcat ca-i nesimtit ca-i trebuie copila, si cate si mai cate. Da, era porcul cu o pustoaica de vreo 14 ani deasupra lui.

#6
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005

View PostCousteau, on 21 mai 2019 - 15:06, said:

Cu paunescu mi-a povestit o matusa o intamplare hazlie ... penis captivus... era porcul cu o pustoaica de vreo 14 ani deasupra lui.
Cred că se speriaseră de mătușă-ta. Posted Image

Edited by ursamajor, 21 May 2019 - 15:15.


#7
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,257
  • Înscris: 06.01.2007

View PostOpelAstra2002, on 21 mai 2019 - 13:57, said:

Nicolaescu Sergiu: - in timpul revolutiei din '89, inarmat cu un Kalasnikov ( mare, mare revolutionar ) din cladirea CC-ului tragea la tinta in demonstrantii de pe strada din placare sau amuzament. Sa vada cat de bine nimereste. Nu mai conta ca victimele poate aveau copii acasa sau erau copiii cuiva... https://evz.ro/revol...nicolaescu.html

Bai, stai oleaca, dar asta e o chestie prea de tot, e prima data cand aud, oimul a murit si nu se mai poate apara.
Nici vorba sa-l plac cumva pe Sergiu Nicolaescu, dar mi e pare nepotrivit totusi sa raspandesti chestii de-astea. Nu de tine zic, de evz.
Cand vii cu asemenea acuzatii e bine sa vii si cu probe irefutabile.

#8
adicontakt

adicontakt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,201
  • Înscris: 24.08.2007
Opele, tu ai ceva pe creier in ultimul timp

#9
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,262
  • Înscris: 06.07.2007

View PostOpelAstra2002, on 21 mai 2019 - 13:57, said:



Nicolaescu Sergiu: - in timpul revolutiei din '89, inarmat cu un Kalasnikov ( mare, mare revolutionar ) din cladirea CC-ului tragea la tinta in demonstrantii de pe strada din placare sau amuzament. Sa vada cat de bine nimereste. Nu mai conta ca victimele poate aveau copii acasa sau erau copiii cuiva..
Asa e maica. Am eu filmarea.

Attached Files



#10
SmurfK

SmurfK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,149
  • Înscris: 11.04.2015
Ăștia nu sunt "scheleți". Asta-i bârfă abjectă.

#11
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,546
  • Înscris: 09.09.2017
Liviu Vasilica ar fi fost gay, zic unii.

#12
strongsss

strongsss

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,259
  • Înscris: 27.10.2007
vorbim de scheletii din dulapul scheletilor, ca nu inteleg.Posted Image
In afara de hagi, toti s-au cam dus la cele vesnice. despre morti, numai bine.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate