Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Recomandare casti in-ear bluetooth

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
iri_rim

iri_rim

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 873
  • Înscris: 01.04.2018
Am fost azi prin altex si flanco si m-am uitat aproape o ora la tot soiul de casti bluetooth in-ear si nu am reusit sa ma decid ce sa iau. Singurele casti care mi-au facut cu ochiu' erau unele JVC de 200 lei care aveau pe ambalaj mentiunea ca tin 8 ore si ca se incarca in 1.5 ore. Am rugamintea sa-mi spuneti daca ati achizitionat acest tip de casti si daca sunt bune pentru apeluri telefonice sau ce tipuri de casti ati luat de care sa fiti extrem de multumiti. Mai mentionez ca recenziile online la diverse tipuri de casti de acest gen m-au speriat si m-au cam descurajat sa mai cumpar.
Doresc sa folosesc casti tip in-ear stereo pentru apeluri telefonice in marea majoritate a timpului exclus acele casti gen agatatoare pentru ureche, par incomode.

Edited by iri_rim, 20 May 2019 - 21:40.


#2
cioclopica

cioclopica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,441
  • Înscris: 07.05.2006
Eu am o pereche Jabra. Sunt multumit de ele dar, folosirea castilor in-ear in exces iti poate perturba echilibrul.

Attached Files



#3
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,636
  • Înscris: 29.12.2016
Eu am avut JBL Synchros Reflect BT. Destul de scumpe la 500 lei. Nu am fost multumit de ele, desi sunt wireless sunt interconectate printr-un fir. Cel mai mult ma deranja ca daca acopeream cu mana spatiul dintre casti si telefon se intrerupea semnalul. Sunetul era suficient de bun. Depinde ce doresti de la ele. Daca le doresti numai pentru convorbiri, exista copii dupa Airpods, ieftine. Desi eu nu as recomanda altceva decat Airpods daca totusi asculti si muzica. Exista pe oleics si casti Airpods originale la vreo 400 lei. Copiile se incadreaza in bugetul cerut de tine.

https://www.compari....-bt-p278726551/

Edited by 2Unlimited, 21 May 2019 - 07:36.


#4
apatie

apatie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 05.07.2002
Creative
Le folosesc de ceva timp( apeluri telefonice/muzica). Comode, sunet ok, timp de utilizare bun (8-11ore).

Edited by apatie, 21 May 2019 - 07:56.


#5
primuloltean

primuloltean

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 11.05.2012
Avantren sacool folosesc de doi ani pentru ele recomand incarcator de firma nu chinezărie , altfel se detectează . Au garanție fiind înlocuite cu alte noi nu reparate .

#6
calbog

calbog

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,175
  • Înscris: 22.01.2013
AirPods

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate