Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Recomandări telefon nou

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019

View PostYvone, on 21 mai 2019 - 16:24, said:

Lol, dar ce pretenții exagerate am avut? Că am zis că nu îmi place ecranul edge pe care îl găsesc hidos? Da, ce să zic, foarte mari pretențiile. Posted Image) Jesus.
Da dragă, știam că se găsesc mai multe variante, gen S10 vs S10e, dar nu mă tentează nici ăsta din urmă. Posted Image
Atunci ia-ti un PDA.....Posted Image

#38
seseseko

seseseko

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 16.09.2008
salut, aș alege între:
https://www.gsmarena...s630kl-9698.php
https://www.gsmarena...20_pro-9708.php (apare în 28 mai)
eventual aștepți puțin să intre la o mică reducere și astfel să se încadreze în 2000 lei
succes

#39
Yvone

Yvone

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 16.05.2019
Interesant acest Asus nou. Dar nu m-aș grăbi să îl iau. Aștept să văd primele reacții/păreri. În 1-2 săptămâni trebuie să apară.

#40
ionut_lazar2001

ionut_lazar2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 765
  • Înscris: 07.10.2009
Daca ai sa cauti mai bine au aparut deja reactii/pareri despre Asus 6 (de ex. cauta damir franc).
Insa sunt de aceeasi parere ca e mai bine sa astepti 2-3 luni dupa apariția unui nou telefon:unele probleme de productie pot fi remediate in acest timp.

Edited by ionut_lazar2001, 26 May 2019 - 07:36.


#41
Yvone

Yvone

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 16.05.2019
Am butonat un A70 într-un showroom. E ditamai paleta, băi frate. :))) Abia reușesc să îl butonez cu o mână ... Mă enervează retarzii ăștia care scot telefoane atât de mari. Cel puțin pentru mâinile unei femei e incomod tare.

#42
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Cam astea sunt cerintele. Cand tastarura era T9 si Blackberry scotea half si full QWERTY, au inceput sa sa se faca telefoane la fel. Asa e si acum, cat mai mari in ecran. Cand si-au dat seama ca 16:9 devine prea lat (desi formatul clipurilor video tot asa a ramas, la 16:9), s-a trecut la 18:9 si se merge spre 21:9 (formatul de cinematograf).

Nu mai exista telefoane mini (ca dimensiuni). Cred ca in urmatorii 2-3 ani tabletele de 7'' vor fi considerate telefoane cu dimensiuni normale.

#43
cristian-p

cristian-p

    Stelist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,223
  • Înscris: 23.10.2013

View PostYvone, on 30 mai 2019 - 21:57, said:

Am butonat un A70 într-un showroom. E ditamai paleta, băi frate. Posted Image)) Abia reușesc să îl butonez cu o mână ... Mă enervează retarzii ăștia care scot telefoane atât de mari. Cel puțin pentru mâinile unei femei e incomod tare.

Ca sa-l poti controla partial cu o singura mana ar trebui sa o latime de ~70mm. Mergi pana la altex si vezi Motorola One Vision https://altex.ro/tel...MTMOTOVISIONSA/

Alte alternative: Xiaomi Mi 9 SE sau astepti sa apara in magazine Google Pixel 3A https://www.gsmarena...7&idPhone3=9583

#44
unpuisor

unpuisor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.04.2003
pt cei care vor telefoane mici ori seria compact de la Sony, vezi XZ1 Compact sau XZ2 Compact, ori un iPhone 7, ori un pixel 2.
XZ2 are procesor de top si face pipi pe A70 la mai putini bani, iar xz1 835 vs mizeria aia de la samsung, tot ii da clasa si e vreo 15 bulioane.
Dar xz2 pt o femeie la doar 13,5 cm e mana cereasca. Poze beton, chiar daca are o singura camera, waterproof ip68, micro sd, si tot tacamul. Doar o husa buna si ecran de protectie ca sony are piese scumpe. Posted Image

Edited by unpuisor, 31 May 2019 - 15:59.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate