Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Care este cel mai bun joc GTA?

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019
De-a lungul timpului Rockstar a dezvoltat foarte mult seria GTA,inceputa in 1997.Am primit si jocuri bune si mai putin bune.Preferatele mele sunt :
1)GTA Vice City
2)GTA San Andreas
3)GTA 5
Acum intrebarea e care sunt preferatele voastre,de la cel mai bun la cel mai slab?http://ro.m.wikipedi...ft_Auto_(serie)

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Offline: Vice City. Am incercat si San Andreas dar nu mi-a placut mecanica jocului.

#3
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,495
  • Înscris: 16.03.2007
gta 2

#4
EmyBoss7

EmyBoss7

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,477
  • Înscris: 18.03.2017
Gta V, suntem totusi in 2019! Posted Image

#5
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
....si vorbim de un joc lansat in 2013 ...... :)

#6
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,528
  • Înscris: 01.08.2006
Ca impact si inovatie, cred ca San Andreas.

#7
EmyBoss7

EmyBoss7

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,477
  • Înscris: 18.03.2017

 spe_ripper, on 17 mai 2019 - 15:15, said:

....si vorbim de un joc lansat in 2013 ...... Posted Image
Care a rupt la capitolul vanzari! Posted Image

#8
MusafirulCreativ

MusafirulCreativ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 904
  • Înscris: 07.03.2018

 bai3tzash, on 17 mai 2019 - 15:15, said:

Ca impact si inovatie, cred ca San Andreas.
De acord, pentru 2005 San Andreas a fost ceva "wow".

Dar cel mai bun overall ca si poveste si immersion mi se pare ca a fost GTA V. Story-ul e o combinatie perfecta de actiune, comedie si ironii fine, putin peste celelalte. Nu degeaba e "one of the most financially successful entertainment products of all time" (Wikipedia).

Edited by MusafirulCreativ, 17 May 2019 - 15:32.


#9
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
5 are o poveste mult mai buna...am terminat cam 20% din el, acum cateva luni Posted Image)...dar e misto. Personajele foarte bine conturate..are tot ce vrei, poti sa controlezi cainele, desi e un pic ciudat cand javra e in calduri Posted Image)))

San Andreas l-am jucat in gimnaziu...bun jocul, cu gasti, chestii...n-a fost rau, dar e mai bun 5-ul Posted Image

Vice city il jucam pe la salile de calculatoare....decent


Asta e cel mai bun

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ahOIJNLLtkI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

:)

Edited by jimi91, 17 May 2019 - 15:36.


#10
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,731
  • Înscris: 28.12.2008
Cel mai mult am jucat GTA 3 şi Vice City când eram puşti, după care San Andreas. GTA V în ultimii 2 ani pentru că înainte nu ducea conserva. :))

#11
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,501
  • Înscris: 22.12.2015
Vice City, ca storyline ramane si azi de referinta. Sper sa vad un remake, ar fi de vis.

Edited by doxan, 17 May 2019 - 16:22.


#12
adamsd

adamsd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 611
  • Înscris: 16.04.2019
GTA 5 fiindca arata cel mai misto iar orasul pare o copie fidela a los angeles. Am incercat sa joc ceva GTA San Andreas dar nu mi-a placut prea mult. Bine, cred ca inca nu prea inteleg eu jocurile astea open world.

#13
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,501
  • Înscris: 22.12.2015
Vice City cred ca a fost primul joc intr-adevar modern, care-ti lasa impresia ca e un film, extraordinar ce au putut realiza cei de la Rockstar la momentul respectiv.Nu-mi vine cateodata sa cred ca au trecut aproape 2 decenii de atunci.
Iar ca OST, ramene in continuare cel mai grozav din serie...muzica aia din anii 80 era mirifica.

Edited by doxan, 17 May 2019 - 16:34.


#14
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019

 doxan, on 17 mai 2019 - 16:04, said:

Vice City, ca storyline ramane si azi de referinta. Sper sa vad un remake, ar fi de vis.
Vice city si San Andreas chiar merita remake-uri adevarate,moderne,in 4k.

#15
DianaXO

DianaXO

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,819
  • Înscris: 09.12.2012
In cazul meu,cel mai bun GTA ramane GTA IV,in 2008 era jocul anului,sa nu mai zic de poveste care chiar mi-a placut,grafica si fizica jocului au fost exceptionale pentru un joc din 2008,harta la fel era foarte detalitata si diversicata,pacat ca totusi Liberty City a fost cam mic,insa la capitolul poveste si misiuni GTA IV ramane pe primul loc, are si doua DLC-uri TLAD si TBoGT..

Detin si GTA V,insa e cam praf la capitolul fizici,masinile zici ca sunt niste cutii de carton,parca toate se conduc la fel,n-au un centru de greutate,o suspensie...etc,cel mai bine o explica acest video.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GWVtZJo-HqI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

GTA V inafara de o harta mai mare si detalitata + grafica mai imbunatatita,a fost un regres in seria GTA,pentru ca copii si pentru ca $$$$ vedeti in ce hal a ajuns GTA Online cu biciclete care zboara ca niste avioane...Posted Image

#16
pexCom

pexCom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,242
  • Înscris: 15.01.2014
GTA 1, ăla top-down, l-am jucat cel mai mult.

#17
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 doxan, on 17 mai 2019 - 16:32, said:

Vice City cred ca a fost primul joc intr-adevar modern, care-ti lasa impresia ca e un film, extraordinar ce au putut realiza cei de la Rockstar la momentul respectiv.Nu-mi vine cateodata sa cred ca au trecut aproape 2 decenii de atunci.
Iar ca OST, ramene in continuare cel mai grozav din serie...muzica aia din anii 80 era mirifica.


Subscriu

#18
TheShen

TheShen

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,084
  • Înscris: 25.02.2008
GTA Vice City - storyline si muzica

GTA V - grafica foarte buna, storyline, harta uriasa, foarte divers si cu multe posibilitati de gameplay (poti sa conduci orice vehicul) + ai mult mai multa diversitate in a cumpara firme/baruri/cluburi. etc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate