Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Problema extrem de ciudata joc PS4

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
Ma confrunt cu o chestie extrem de bizara la jocul Sniper Ghost Warrior 3 la capitolul The escape of Lydia, mai exact la un moment dat(cam in acelasi loc) imaginea o ia razna si nu mai merge orice-as face, practic se blocheaza si consola. Initial am crezut ca e ceva din consola insa am incercat mai multe jocuri si nu se intampla nimic....
Ce pot face? Sa dau reinstall la joc din magazin? Precizez ca toate jocurile din consola de Playstation 4 PRO sunt instalate in hdd, nu am discuri....

#2
JustARandomGuy

JustARandomGuy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 13.02.2018
Am avut o problema similara la batranul PS3. Borderlands 2, DLC-ul lui Captain Torgue. La intrarea in Arena, unde urma sa il intalnesc pe Piston, jocul intra in Loading... si acolo ramanea. Nu am reusit sa il fac sa mearga. Progres trofee: 99%...
Dar am luat PS4 si Handsome Collection, si totul s-a rezolvat. :)

Daca nu gasesti vreo rezolvare pe forumurile din afara (eventual dedicate jocului respectiv), nu stiu cum ai putea face debugging...

#3
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Pai, contact producatorul jocului, in primul rind.
Direct si/sau pe forumurile lor oficiale dedicate....

#4
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
Pai daca dau reinstall ar trebui sa mearga....dar voi pierde toate salvarile...in mod sigur nu are cum sa fie de la joc altfel era plin net-ul de reclamatii, banuiesc ca e o eroare de pe hdd, un bug ceva....la altii nu am auzit problema asta

Edited by Valmont43, 17 May 2019 - 14:11.


#5
pexCom

pexCom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,243
  • Înscris: 15.01.2014
Poți să pui salvările pe un dispozitiv extern, sau online dacă ai PS Plus.

#6
ovydiks

ovydiks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 511
  • Înscris: 31.07.2018
Daca stergi si reinstalezi jocul nu pierzi salvarile, alea sunt tinute separat, si cum s-a spus si mai sus le poti transfera pe un stick pt linistea ta. Mai poti incerca un rebuild database si vezi daca merge; mai poate fi si un bad pe hdd exact in sectorul cu misiunea respectiva. Bafta!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate