Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 

S9 blocare ecran/notificari

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Miky80

Miky80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 28.12.2016
Buna ziua,detin un S9 de 2 zile.Nu reusesc sa mi dau seama de ce la deblocarea ecranului imi apare o alta pagina care se deblocheaza cu slide.Nici nu stiu cum.sa explic,si nici nu stiu sa scap de ea.Ma puteti ajuta?

Asa arata acea pagina.Multumesc.

Attached Files



#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Este din caua unei aplicatii instalate recent. Un amic instalase o aplicatie ceva de "emoticonuri" si la fel ii aparea o fereastra diferita, reclama desigur.

Edited by MembruAnonim, 17 May 2019 - 11:27.


#3
Miky80

Miky80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 28.12.2016

View PostMembruAnonim, on 17 mai 2019 - 11:26, said:

Este din caua unei aplicatii instalate recent. Un amic instalase o aplicatie ceva de "emoticonuri".

View PostMembruAnonim, on 17 mai 2019 - 11:26, said:

Este din caua unei aplicatii instalate recent. Un amic instalase o aplicatie ceva de "emoticonuri".
Nu am instalat nimic.doar ce a instalat telefonul..update uri.Ma gandeam ca e ceva din blocare ecran?

#4
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Mie de exemplu imi aparea o fereastra diferita dupa ce am instalat o aplicatie pt baterie.

Edited by MembruAnonim, 17 May 2019 - 11:31.


#5
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,731
  • Înscris: 28.12.2008
Telefonul a fost nou/SH? Şi eu sunt de părere că ai ceva program de aşa zisă optimizare instalat, spre exemplu iconiţa aia cu "Hot" nu pare ceva nativ de la Samsung.

#6
Miky80

Miky80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 28.12.2016
Este nou..cumparat acum 2 zile.Nu am instalat nimic .Cand s au facut unele updaturi ,a aparut si asta.Si cand dai slide apare si asa.
Dand click pe notification apare asa

Gata..am reusit..am.dezinstalat radio fm .Nu mai apare.Era extrem de enervant.Pfiu.Multumesc


.

Attached Files


Edited by Miky80, 17 May 2019 - 11:40.


#7
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Vezi ca aplicatia aia nu e de la Samsung: https://play.google....ne.freemusic.fm
Ori ai instalat tu manual, ori vreo alta aplicatie (sua pagina de net...?!) ti-a bagat-o pe git.

#8
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008

View PostMiky80, on 17 mai 2019 - 11:45, said:

Este nou..cumparat acum 2 zile.Nu am instalat nimic .Cand s au facut unele updaturi ,a aparut si asta.Si cand dai slide apare si asa.
Dand click pe notification apare asa
Gata..am reusit..am.dezinstalat radio fm .Nu mai apare.Era extrem de enervant.Pfiu.Multumesc
Ori ai instalat tu aplicatia aia, ori telefonul era extrem de "nou".
Pe la noi se vand telefoane "noi" care au fost de fapt returnate si resigilate de magazin.

Edited by Hider141, 17 May 2019 - 12:43.


#9
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Aveti telefoane scumpe, dar habar nu aveti sa le folositi. E de la vreo balarie de aplicatie de curatare sau vreun joc instalat. I-ati mai tata un telefon mai ieftin, daca un S9 te depaseste. Evita aplicatiile de tip cleaner, ram booster si alte prostii. Foloseste eventual doar CCleaner si un antivirus, ceva, gen Bitdefender sau Kaspersky.

Edited by Vlad_22, 17 May 2019 - 15:49.


#10
Miky80

Miky80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 28.12.2016
Am rezolvat inainte sa zici si tu ceva
Noroc cu tine..inteligentule.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate