Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Angel Has Fallen (2019)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,440
  • Înscris: 02.09.2016
Angel Has Fallen este un action/thriller productie americana cu premiera la data de 23 august 2019, productie in care stimabilul Secret Service Agent Mike Banning/Gerard Butler incearca (din nou ...) sa salveze situatiunea si/sau sa o complice si mai tare ...
Ultima intalnire/data am avut posibilitatea sa il vedem pe Mike Banning/Gerard Butler in London Has Fallen (2016), Olympus Has Fallen (2013) ...


Regia :
Ric Roman Waugh

Cu :
Gerard Butler
Morgan Freeman
Piper Perabo
Nick Nolte
Danny Huston
Lance Reddick
Tim Blake Nelson
Chris Browning
Michael Landes
Jada Pinkett Smith
...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/isVtXH7n9lI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by adisluc, 16 May 2019 - 21:26.


#2
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,394
  • Înscris: 06.11.2014
Sa-l opreasca cineva pe baiatul asta sa mai scoata filme proaste...

#3
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Iar cu ăsta ?

Eu nu am timp să pun la loc cauciucurile de vară și el a salvat deja America de 2 ori.

#4
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,440
  • Înscris: 02.09.2016

View PostiZet, on 16 mai 2019 - 21:33, said:

Sa-l opreasca cineva pe baiatul asta sa mai scoata filme proaste...
Dupe cum zice francezul : keine chance ... unul din cele doua ( Mike Bannon...) precedente a avut incasari remarcabile iar cel din 2016 a strans cam de patru ori bugetul...
Nu cu mult timp in urma a fost anuntat Den Of Thieves 2 astfel incat nicio lacrimă/no problemo etc.

#5
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,145
  • Înscris: 15.05.2008
distributie buna,parerea mea

#6
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,571
  • Înscris: 11.06.2010
Precedentul film a scos mai multi bani ca primul, lucru rar, si a cam garantat continuarea asta.

#7
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,238
  • Înscris: 19.08.2005
Devine o clona de "Die Hard".
Asteptam un 'episod" si in Romania.

#8
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Cel mai mult mi-a placu ca nu au dat-o in comedie rasuflata,au fost vreo 2 scene intre Butler si Nick Nolte,plasate bine
In rest ce sa zic Butler impusca tot.....

Edited by I2O, 12 September 2019 - 22:37.


#9
Tarzy

Tarzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,636
  • Înscris: 28.11.2001
L am vazut si eu aseara ... gasesc ca este cel mai bun din serie - poate si pentru ca este singurul vazut la cinema.
Plin de faze lipsite de realism si pe fata propaganda nesimtita ptr policita pro Trump (pana si numele presedintele induce asta) dar ok ptr un film de actiune ... cu cafteli si impuscaturi mai tot timpul, intriga suficient de interesanta fara a solicita mai deloc neuronii ... etc. In mod evident au mai taiat din faze sunt multe intreruperi de ritm in filmare ... si intrigi demarate fara a fi si finalizate.
Ce a mai evidenta este faza din parcarea camionagiilor ... cand Mike neutralizeaza 3 - 4 camionagii funi arme la purtator atat prin discuts (vrajeala) cat si pregatire profesionala ... in mod evident aici s a dorit sa se bata apa n piua pe tema armelor la civili, etc.

Edited by Tarzy, 20 October 2019 - 07:53.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate