Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Inchirieri auto Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,328
  • Înscris: 28.10.2018
16 euro pe zi pentru un Logan este prostitutie legala.

Eu de obicei inchiriez Octavia sau Passat la banii astia. De fapt am inchiriat Passat 1.4 tsi cu 11 euro pe zi.

#20
Young_Soul

Young_Soul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 29.11.2009

View Postabac, on 02 februarie 2021 - 09:36, said:

16 euro pe zi pentru un Logan este prostitutie legala.

Eu de obicei inchiriez Octavia sau Passat la banii astia. De fapt am inchiriat Passat 1.4 tsi cu 11 euro pe zi.

E bine de stiut. De la ce firma?

#21
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,328
  • Înscris: 28.10.2018
Klassvagen parca, nu retin spellingul.


Eu nu platesc niciodata sigurare suplimentara. Iau masinile strict la pretul de pe site, ala de momit clientii.

Edited by abac, 02 February 2021 - 11:08.


#22
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,574
  • Înscris: 17.08.2007
@abac sunt multi clienti klasswagen suparati ca le-au imputat daune imaginare si le-au executat cardul  pentru ca nu au luat asigurare full de la ei care bineinteles ca nu e ieftina

@Young_Soul m-am uitat la Bsmart si vad ca au inventat o super smekerie, daca la altii ptr full casco au o taxa fixa zilnica astia cer 20euro/inchiriere ptr asig parbriz, inca 20 ptr anvelope si inca nu stiu ptr caroserie. Si uite asa au gasit metoda sa-ti ia niste zeci bune de euro iar daca inchirizi pe interval mai mic iti triplezi pretul final.

#23
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,328
  • Înscris: 28.10.2018
Sa fie sanatosi daca au refuzat sa cumpere asigurare full fara sa fi avut un card de credit cu car hire excess.

Eu dupa asta ma uit primul lucru la un credit card.

Si da, cred ca firmele de car rental romanesti se preteaza la mizerii din astea. E clar din secunda in care le deschizi site-ul si vezi preturile alea de dumping ca sunt chititi sa te umfle la banii de asigurare cand te prezinti la ei sa ridici masina. Sunt uns cu toate alifiile, mie nu au ce sa imi faca. Eu inchiriez masini strict la pretul ala de dumping.

Edited by abac, 25 February 2021 - 01:22.


#24
Flat

Flat

    Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,875
  • Înscris: 23.06.2006
Pai zi ne și nouă ce card de credit ai, cine îți decontează și cât costă acea asigurare car hire. Probabil că nu e un card romanesc

#25
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,328
  • Înscris: 28.10.2018
Nu e un card romanesc. Dar Romania nu e tara de salbatici inapoiati. Sigur aveti si voi similar la cardurile de credit premium.

Edited by abac, 07 March 2021 - 12:50.


#26
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,574
  • Înscris: 17.08.2007
ati vazut ce preturi sunt anul asta la rent a car in RO? 30-40euro/zi ptr un Clio sau Polo

#27
satangel123

satangel123

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 10.11.2011
Am avut o experiență foarte bună cu PriceCarz.ro. Prima dată am închiriat o mașină pentru 7 zile și am fost mulțumit de serviciile lor. Chiar dacă mașina pe care am rezervat-o inițial nu era disponibilă din cauza unor întârzieri, au făcut un upgrade gratuit la un alt model. Într-o altă ocazie, am închiriat un VW Polo pentru 3 zile și totul a decurs fără probleme. Mașina a fost în stare bună, iar procesul de predare a fost rapid și eficient.

Recomand cu încredere Pricecarz!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate