Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Parazitii - Lacrimi de ceara

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Bai nene, nu inteleg de unde atata admiratie fata de un caracter negativ al societatii, care a fost prins consumand droguri, care injura, care face scandal, care va arata m*ie prin clipuri... si apoi caracterizati drept cocalari pe aia care asculta manele , ca se distreaza.

#20
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,416
  • Înscris: 10.08.2005

View Postemilmihai, on 16 mai 2019 - 20:08, said:


Serios?Dar cand au spus:Nu-l cumpara nimeni, ma doare-n p..., ĂŽi dau drumu' pe internet!
Si care album ca nu au mai scos de mult,nici ca trupa nici solo!


Mai si cat au ras ei de politisti ca au fost asa de prosti ca au infiltrat unul in cercul lui de la prins cu droguri!
Care stil,lu chelo ia afectat rau memoria iarba!Intr-o piesa spune:toate is la fel,si pe urma o intoarece,daca toate sunt la fel e doar in capul tau!
Ipocrizia ramane!

#21
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
Hai sa fim seriosi putin...au si ei o varsta, nu mai merge ca acum 10-20 de ani. Au ajuns la o varsta unde realizezi ca , nu prea stii sa faci nimic, generatia noua nu o inteleg , cea veche a trecut peste momentul "rap" si acum, incearca si ei sa mai faca ceva. Probabil sunt speriati :). D-aia ii vedem mai umili si nu mai sunt aroganti :).
Chelu face parte din juriul Iumor. Nu stiu daca ati realizat, dar, omul e cel mai prost de la masa aia...E singurul care are doar liceul :)...despre ce cultura vorbim? Vedeam ca lumea zice ca e baiat destept. Cum e destept? A stat si frecat penis degeaba atatia ani, incercand sa scoata melodii.. Personal nu mi-a placut tipul niciodata, n-are acelasi talent ca Sisu de la familia (tipul asta are ceva al lui, pacat ca a luat-o pe calea dragorilor).  Chelu mi s-a parut mereu ca a incercat sa scoata melodii comerciale, dar nu i-a iesit, iar scuza era de obicei...vrem sa transmitem un mesaj. Sigur ca da :)

Cam atinge acel prag, unde nu mai e cool sa asculti parazitii si atunci, a cam belit-o :)...noroc cu Antena :))

#22
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View PostPlaton, on 16 mai 2019 - 08:19, said:



Acum ti se pare ca exista cultura reala ?
pai intre carla's dream si andre e p diferenta deci pot spune ca astazi este ceva cultura

View PostYOUR_GOD, on 16 mai 2019 - 08:53, said:


E risc maxim să folosești muzica emo, hip hop, ca izvor de cultură. Ii zic emo pentru că este un fel de manifest. Mie Ă®mi place, clar. Si Paraziții, după căderea BUG, pentru mine, au fost fruntea. Eu nu-i ascult pentru mesaj. Am trecut de varsta aia. Le ascult poezia și jocurile de cuvinte, dar nu mă mai doare inima. Iar de când este membru "suprem"  Ă®n nu știu ce juriu (Ă®l mai văd la recomandate le Youtube), omul, pur și simplu, s-a Ă®ntins mai mult decât Ă®l cuprinde plapuma. E fake...

PS: contextul e altul mereu. Nu mă afectează din moment ce ascult muzica...altui context.
mesajul lor era si este oarecum violent...omului i se rupe da' spune asta pe fata...asa sunt parazitii.... asta e si ideea formatiei....niste smecheri carora nu le pasa prea mult , privesc lumea doar asa plictisiti....

View PostYOUR_GOD, on 16 mai 2019 - 09:35, said:

A, da, el nu este cântăreț comercial, dar dacă nu-i cumperi albumul, nu exiști..piți...
Nu e nimic greșit sa trăiești pentru muzica, dar când o dai ca tu ca ești artist și na, cânți fără sa te gândești la bani, când publicul e totul, sa dai pe mute oamenii care te asculta pe Youtube, unde tu ti-ai urcat muzica...pica in contradicție. Undeva minți.
portofelul conteaza si nu prea , in muzica..
daca e de portofel uite cati bani fac niste pitipoance la videochat ...si asta doar pentru ca puberul de 14 ani si adolescentul de 17 n-au vazut in viata lor organe feminine ...... asta nu prea e meritocratie...
pe de alta parte ce zici pe vremea tineretii cheloo se uita la pitipoance? cred si eu ca ii treceau niste chestii prin cap.... tocmai de aia de ce se mira ca andre aveau succes? aveau succes pentru ca asta cauta orice tanar , craci, buci , tate , vorba lui cristian tudor popescu...nimic mai normal nu? asa cum berea pentru un barbat care se respecta e normala...

Edited by karax, 17 May 2019 - 08:35.


#23
Un-ZeU

Un-ZeU

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,791
  • Înscris: 23.09.2011

View PostTruculMagic, on 16 mai 2019 - 20:52, said:

Bai nene, nu inteleg de unde atata admiratie fata de un caracter negativ al societatii, care a fost prins consumand droguri, care injura, care face scandal, care va arata m*ie prin clipuri... si apoi caracterizati drept cocalari pe aia care asculta manele , ca se distreaza.
de aici [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ruGHJaEClLE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

si asta imi place , csf daca nu imi place dolanescu sau fuego prefer injuraturi :))
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MmrxS36gjmk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
are fiecare publicul lui io de ex nu mas fi uitat niciodata la Iumor daca nu  era cheloo

#24
Un-ZeU

Un-ZeU

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,791
  • Înscris: 23.09.2011
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Dc5ZNxDX8Xc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

album nou
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/v-HXWFkhiqI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate