Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Call of Duty Black Ops

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Shukerboy19

Shukerboy19

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 03.08.2018
Ce parere aveti despre black ops 4, eu am o parere foarte proasta, s-a scos campaign ( story mode ), sincer black ops 4 seamana cu apex adica pe bune, black ops si black ops 2 au fost printre jocurile mele preferate, am si black ops 3 care e la fel de c**at, doar ca are campaign, atat, Call Of Duty nu mai e ce a fost, cel putin black ops, black ops 2 si 1 mi-au placut pentru ca au avut o poveste foarte interesanta si se legau una de altele, de la black ops 3 nu mai a fost asa, totul s-a schimbat, astept sa vad cum va arata MW4 daca va aparea.

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
De la COD2 au scos doar mizerii.

#3
Dorin1996

Dorin1996

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 13.03.2014
BO4 e chiar ok`ish. Am ceva ore jucate in el....partea de Multiplayer(nu Blackout mode) si Zombies e ok.

#4
Shukerboy19

Shukerboy19

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 03.08.2018

 Dorin1996, on 13 mai 2019 - 21:42, said:

BO4 e chiar ok`ish. Am ceva ore jucate in el....partea de Multiplayer(nu Blackout mode) si Zombies e ok.
Sa fim sinceri cu noi, bo3 si bo4 nu va avea NICIODATA o poveste ca a bo 1 si bo 2, m-am jucat si bo4, grafica de Apex, armele zici ca trag cu plastic asa se aude, si ca la bo4 a fost scos story mode a avut un dezavantaj foarte mare.

#5
Shukerboy19

Shukerboy19

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 03.08.2018
Ce parere ai de seria cod Modern Warfare? Black ops mi se pare cel mai sangeros cod, bineinteles, dupa ww1.

#6
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
Nu pricep de ce tin cu dintii la pret pt.COD WWII, ca are deja ceva vreme de la aparitie Posted Image

#7
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Voi stiati de astea? Call of Duty Vietnam ar fi fost interesant, dar si mai interesant in Roma antica.

Call of Duty: Vietnam
Call of Duty: Vietnam was a third-person shooter set during the Vietnam War. It was in development for at least six to eight months at Sledgehammer Games. The development was stopped because Infinity Ward needed help finishing Call of Duty: Modern Warfare 3 due to the employee firings and departures in 2010.[108][109]
Call of Duty: Roman Wars
Call of Duty: Roman Wars was a canceled third and first-person video game in the Call of Duty franchise. The game was set in ancient Rome, and allowed players to take control of famous historical figure Julius Caesar, along with "low grunts", and officers of the Tenth Legion. It was eventually canceled, as Activision had uncertainties about branding it as a Call of Duty title.[110]  sursa wikipedia

Edited by gerbil, 14 May 2019 - 10:08.


#8
miha90

miha90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 05.10.2010
treceti pe Battlefield cel putin bfbc2,rushul din cod mw2 e varza, multiplayerul din bfbc2 n-are rival

Edited by miha90, 14 May 2019 - 12:08.


#9
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,024
  • Înscris: 07.11.2006

 Goosecat, on 14 mai 2019 - 10:42, said:

66 lei pe mediagalaxy.
Dar e mediocru, sub World at War.
Nu te lasa inselat de aparente , de efecte cinematografice  si de grafica.
Multiplayerul e la fel de rahat.

E,nici chiar asa.Nu-i mediocru deloc.Singurul dezavantaj in campania single este faptul ca-i foarte scurt.
Poate parea mai ciudat,dar nu-i deloc,pentru ca nu dezbate teme arhicunoscute.Dar este chiar fain,chiar OK.Si este bine realizat.
Partea de MP nu o stiu,pentru ca nu sunt atras de asa ceva.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate