Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Adio Digi Oriunde

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,412
  • Înscris: 25.08.2009
Am incercat azi sa-l instalez pe unul din telefoanele din casa, am 2 abonamente digimobil.
Nu l-am gasit in google play folosind androidul instalat pe telefon, folosind browswerul din windows, l-am gasit.
Am sunat la *777, am intrebat. Dupa niste ezitari si asteptari, mi s-a raspuns ca nu se mai gaseste deoarece nu mai e compatibil cu noile versiuni android. La mine mergea pe un telefon cu android 6, pe celalalt am aceeasi versiune. Nu am incredere ca raspunsul e real 100%.
Am cautat tot din telefon apkpure.com, am gasit aplicatia, am instalat-o.
Deci care e adevarul?
E o intrebare de pus lui digi_Helper?

Edited by altuser09, 12 May 2019 - 10:26.


#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Te-ai uitat macar sa vezi daca mai existã un alt topic despre digi oriunde?!

Aaa, stai, tu esti mai special...

#3
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 08.02.2011
Merge digi oriunde, doar ca nu se mai gaseste apk-ul in google play. Poate fi activat servicul din digiromania chiar si acum fara problme. Mie imi ruleaza aplicatia pe Android 9.

#4
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,290
  • Înscris: 12.08.2006

View Postaltuser09, on 12 mai 2019 - 10:25, said:


E o intrebare de pus lui digi_Helper?
S-a pus si helperu' a raspuns.
Din pacate aplicatia a fost retrasa de pe google play pentru ca nu vor sa mai investeasca in ea.
Cei care o au deja instalata se pot folosi de ea in continuare....nu stiu cat timp.
Cei care n-o au si o vor o pot gasi pe net si instala.

Daca ai un telefon compatibil VoWifi, poti face acelasi lucru, in plus primesti si apeluri.

Chiar si  aici,

https://forum.softpe.../#entry24284203

#5
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,412
  • Înscris: 25.08.2009
Poate nu m-am exprimat eu clar; si la mine merge pe al 2-lea telefon dupa ce l-am luat din apkpure.
Daca ma iau dupa explicatia primita de la digi, titlul pus de mine e corect, Adio Digi Oriunde!

View Postmodoran, on 12 mai 2019 - 11:08, said:

Merge digi oriunde, doar ca nu se mai gaseste apk-ul in google play. Poate fi activat servicul din digiromania chiar si acum fara problme. Mie imi ruleaza aplicatia pe Android 9.
Sunt sigur ca ai dreptate, inca functioneaza. Ma mir de ce a fost scos din Google Play si de ce mi s-a raspuns ca nu mai e compatibil cu noile versiuni?
Cred ca a fost o incercare de aburire.
L.E.
Imi cer iertare, asa este, subiectul a mai fost atins. Daca cautam acolo, vedeam si mesajul lui catalinman despre apkpure, nu mai sunam la *777.

Edited by altuser09, 12 May 2019 - 11:34.


#6
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
Exista deja topic: https://forum.softpe...m-digi-oriunde/

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate