Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

Marcel Pavel - stil de viata, secrete

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Marcel Pavel are 60 de ani. Daca nu cautam pe net data de nastere nici din 1000 de incercari nu ii dadeam 60 de ani. M-a lasat mut.
Mihai Tudose de exemplu are 52 de ani. Sa fim seriosi, la 52 de ani sa arati de parca esti frate cu Moise ??? Faceti si voi o comparatie..


Cum a reusit Marcel Pavel sa ajunga la performanta asta?





Attached File  marcel-pavel.jpg   37.85K   52 downloads Attached File  mihai-tudose.jpg   16.11K   48 downloads

Edited by MembruAnonim, 11 May 2019 - 06:04.


#2
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,339
  • Înscris: 01.12.2001
Par: nu, machiaj: da. Greu îți dai seama de vârstă.

#3
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
Nu are stres. D-aia arata tanar.

#4
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

View PostOriginalCopy, on 11 mai 2019 - 05:56, said:

Nu are stres. D-aia arata tanar.

Exact!  Nu si-a complicat viata cu banci, guverne, corporatii. Omul e artist si isi vede de viata.

#5
Fjell

Fjell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 21.08.2012
Tudose avea o Dacia, o rabla de masina pe care o rupea prin Braila. Se oprea la Gradina Zoologica din Braila, unde avea un amic de pahar. Nu pleca de acolo decat beat la cote de speriat. Conducea rabla aia pana acasa si rupea bordurile incercand sa parcheze. Chestia asta o stie toata lumea din Braila, dar le era teama sa spuna ceva despre ingerasul asta.
Daca nu crezi asa ceva...Tudose arata asa din cauza varstei ! A imbratranit saracu' om si nu poate arata ca la 20 de ani.

#6
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,447
  • Înscris: 24.02.2017
Dar de ce ar vrea cineva sa arate tanar mereu ??   Voi vreti sa traiti vesnic sau ce ? Si Keanu Reeves arata neschimbat de ani de zile. Ma mir ca nu ati adus vorba si de el....

#7
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005

View PostMembruAnonim, on 11 mai 2019 - 05:41, said:

Marcel Pavel are 60 de ani.
Mihai Tudose de exemplu are 52 de ani.
Cel mai important e cine crapă primul ca vârstă. Posted Image

Edited by ursamajor, 11 May 2019 - 06:45.


#8
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View PostMembruAnonim, on 11 mai 2019 - 05:41, said:

Sa fim seriosi, la 52 de ani sa arati de parca esti frate cu Moise ???
Posted Image Posted Image Posted Image
Mi-a plăcut asta la maxim.
În rest, nu dau 2 bani pe nici unul din ei.

#9
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,038
  • Înscris: 23.09.2005

View PostBogotta, on 11 mai 2019 - 06:12, said:

Si Keanu Reeves arata neschimbat de ani de zile.

Nu chiar...

[ https://cdn.mamamia.com.au/wp/wp-content/uploads/2019/03/24171100/keanu-reeves-feat-1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://nypdecider.files.wordpress.com/2015/09/keanu-reeves.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.cheatsheet.com/wp-content/uploads/2019/01/Keanu-Reeves.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Phobos, 11 May 2019 - 07:16.


#10
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,447
  • Înscris: 24.02.2017
Putini stiu insa istoria lui Keanu. Prin cate evenimente tragice a trecut in familie......  Mai mult asta l-a schimbat. Totusi arata inca foarte ok dupa parerea mea.

#11
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,523
  • Înscris: 16.03.2007
La Tudose poti sa ghicesti usor cat le-a baut la viata lui... in schimb cheliosu' ala s-a ras in cap si a jelit-o pe ma-sa toata ziua.

Edited by laffin, 11 May 2019 - 08:08.


#12
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017

View PostKres, on 11 mai 2019 - 06:01, said:

Exact!  Nu si-a complicat viata cu banci, guverne, corporatii. Omul e artist si isi vede de viata.
si unul din artistii care canta pt toata lumea care il plateste, PSD sau nu... nu e ca alti artisti gen Chirila, Florin Calinescu etc care au o voce impotriva coruptiei si abuzurilor

#13
Viorelsolar

Viorelsolar

    ”Dă sfaturi numai celor ce știu sa le primească”

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,237
  • Înscris: 03.03.2010

View PostFjell, on 11 mai 2019 - 06:02, said:

Tudose avea o Dacia, o rabla de masina pe care o rupea prin Braila. Se oprea la Gradina Zoologica din Braila, unde avea un amic de pahar. Nu pleca de acolo decat beat la cote de speriat. Conducea rabla aia pana acasa si rupea bordurile incercand sa parcheze. Chestia asta o stie toata lumea din Braila, dar le era teama sa spuna ceva despre ingerasul asta.
Daca nu crezi asa ceva...Tudose arata asa din cauza varstei ! A imbratranit saracu' om si nu poate arata ca la 20 de ani.

Am citit din vreo 3 surse pe internet că fostul prim ministru Mihai Tudose nu consumă pic de alcool în viața de zi cu zi, au declarat vecinii și cunoscuții, mă mir că unii spun altceva, dar din auzite și bârfe sunt sătul, omul are tendința să facă din țânțar, armăsar mai ales la români !

Poate în tinerețe să fi băut omu” ceva mai cu spor, până la urmă toți avem sau am avut măcar câte un defect în viață, dar să-l acuzi că-i bătrân la față pentru că-i alcoolist, bla...bla...bla, mi se pare deplasat și puțin credibil ! Posted Image

#14
Karhu

Karhu

    Heretic member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 39,916
  • Înscris: 25.06.2007
Nici eu n-am știut ca Tudose are doar 52 de ani. Arată de cel puțin 70...

#15
John_Biggun

John_Biggun

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,416
  • Înscris: 31.03.2008
Pentru ca unul mananca frunzele din castron iar celalalt dintr-un tub de hartie

#16
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006

View PostViorelsolar, on 11 mai 2019 - 08:58, said:


Am citit din vreo 3 surse pe internet că fostul prim ministru Mihai Tudose nu consumă pic de alcool în viața de zi cu zi, au declarat vecinii și cunoscuții, mă mir că unii spun altceva, dar din auzite și bârfe sunt sătul, omul are tendința să facă din țânțar, armăsar mai ales la români !

daaa, pai nici vacaroiu n-a pus alcool in gura in viata lui...dar na, ce vrei, lume rea si invidicioasa

#17
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View PostViorelsolar, on 11 mai 2019 - 08:58, said:


Am citit din vreo 3 surse pe internet că fostul prim ministru Mihai Tudose nu consumă pic de alcool în viața de zi cu zi, au declarat vecinii și cunoscuții, mă mir că unii spun altceva, dar din auzite și bârfe sunt sătul, omul are tendința să facă din țânțar, armăsar mai ales la români !

Poate în tinerețe să fi băut omu” ceva mai cu spor, până la urmă toți avem sau am avut măcar câte un defect în viață, dar să-l acuzi că-i bătrân la față pentru că-i alcoolist, bla...bla...bla, mi se pare deplasat și puțin credibil ! Posted Image
yeah sure....

drojdieru sadea

View Postxcit, on 11 mai 2019 - 09:29, said:


daaa, pai nici vacaroiu n-a pus alcool in gura in viata lui...dar na, ce vrei, lume rea si invidicioasa
vodca saniuta

#18
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,472
  • Înscris: 04.05.2006

View PostMembruAnonim, on 11 mai 2019 - 05:41, said:

Marcel Pavel are 60 de ani. Daca nu cautam pe net data de nastere nici din 1000 de incercari nu ii dadeam 60 de ani. M-a lasat mut.
Mihai Tudose de exemplu are 52 de ani. Sa fim seriosi, la 52 de ani sa arati de parca esti frate cu Moise ??? Faceti si voi o comparatie..


Cum a reusit Marcel Pavel sa ajunga la performanta asta?





Attachment marcel-pavel.jpg                         Attachment mihai-tudose.jpg
Genetica și machiaj

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate