Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Hard Disk intern Seagate SkyHawk HDD 1TB - Pareri, Testare

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
suport_PNI

suport_PNI

    Active Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 1,825
  • Înscris: 21.01.2013
Topic dedicat sistemelor de supraveghere PNI, suport tehnic, informatii, detalii, testare si pareri ale clientilor:

Hard Disk intern Seagate SkyHawk HDD 1TB CCTV



[ https://cdn.mo.ro/leaflets/3983/see-more.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Vezi mai mult. Stocați mai mult.


Optimizat pentru DVR-uri și NVR-uri, dispozitivele de stocare SkyHawk sunt reglate pentru inregistrari de 24 × 7 în capacitati de pana la 10 TB. Echipat cu firmware-ul imbunatatit ImagePerfect, SkyHawk ajuta la minimizarea cadrelor scapate si a perioadelor de nefunctionare, cu o încarcare de lucru de 3 ori mai mare decat cea a unui hard disk pentru pc si este pregatit sa inregistreze pana la 90% din timp, in timp ce suporta pana la 64 de camere HD.

SkyHawk Smart


Firmware-ul inovator ImagePerfect ofera o streaming video lin si clar, pentru medii de supraveghere permanente și non-stop - ajutandu-va sa va asigurati ca afacerea dvs. poate avea intotdeauna un nivel de protectie formidabil.

[ https://cdn.mo.ro/leaflets/3984/record-smarter.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://cdn.mo.ro/leaflets/3985/remain-safer.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

In siguranta


Oferiti-va linistea suprema cu dispozitivele de supraveghere SkyHawk si nu pierdeti niciodata un cadru, chiar si în medii dure. Evaluarea extrema a volumului de lucru al SkyHawk, consumul redus de energie si designul gata pentru NVR pot imbunatati fiabilitatea pe termen lung. De asemenea, SkyHawk poate functiona in conditii de siguranta la temperaturi de functionare - de la 0 ° C la 70 ° C - în timp ce componentele rezistente la socuri ofera protectie suplimentara pe teren.

Producator Seagate

Caracteristici

Interfata SATA 3
Capacitate 1.0 TB
Viteza de rotatie 5900 rpm
Buffer 64 MB
Dimensiuni 20 X 147 X 101
Greutate 410 g
Altele Format 3.5 inch

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pentru membrii forumului  ce au vechime pe Softpedia, activitate pe topicurile dedicate (CCTV Supraveghere video, Electronice, TV, Multimedia, Telefoane mobile, Tablete, Smartphone etc), si cu experienta in domeniu pastram oferta de a transmite GRATUIT acest produs in teste pentru 2 saptamani, cu rugamintea ca dupa returnare sa posteze pe acest forum un review.
Sunt convins ca sunt oameni care iubesc acest domeniu si sunt curiosi sa il tina macar in teste, si de ce nu daca le place sa il achizitioneze cu o reducere de 10% fata de pretul de pe site-ul producatorului. Folositi codul de reducere PNI10
Va astept cu cereri pe PM, dupa care sa construim impreuna un topic documentat.

Attached Files


Edited by suport_PNI, 15 October 2019 - 13:38.


#2
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,364
  • Înscris: 15.06.2004
E ok, ca doar ptr asta e facut. Dar asta nu e produsul vostru ci doar il distribuiti.
Nu vad de ce i-ati face reclama.

P.S.  Personal prefer WD Purple - e un pic mai fiabil.

#3
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Ala e site-ul producatorului? :)))

#4
suport_PNI

suport_PNI

    Active Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 1,825
  • Înscris: 21.01.2013
Nu neaparat le facem reclama, dar multi nu stiu ca HDD urile CCTV sunt recomandate sistemelor de supraveghere video pentru o eficienta mai buna si o durata mai lunga de viata, ne confruntam des cu clienti care nu stiu acest lucru.

#5
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,364
  • Înscris: 15.06.2004
Pai sunt sigur ca va confruntati cu problema asta.
Mi-a luat destul de mult pana v-am convins si pe voi sa recomandati doar HDD-uri specializate si nu din cele de servere sau normale :D

Practic din cauza ofertelor pe care le faceati acum vreo 2 ani am pus topicul ala despre HDD-uri la Important.

#6
suport_PNI

suport_PNI

    Active Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 1,825
  • Înscris: 21.01.2013

View Posteiffel, on 13 mai 2019 - 11:17, said:

Pai sunt sigur ca va confruntati cu problema asta.
Mi-a luat destul de mult pana v-am convins si pe voi sa recomandati doar HDD-uri specializate si nu din cele de servere sau normale Posted Image

Practic din cauza ofertelor pe care le faceati acum vreo 2 ani am pus topicul ala despre HDD-uri la Important.
:) da, inca mai sunt clienti ca nu inteleg diferenta

#7
ammazon

ammazon

    Active Member from Bucharest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,547
  • Înscris: 08.10.2007
Mai este de actualitate această ofertă?
V-am trimis mesaj privat dar nu mi-ați răspuns.

#8
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
@ammazon - vezi aici, https://www.spy-shop...d-disk-uri.html

Mai bun si mai ieftin :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate