Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Champions League: Liverpool vs. Barcelona 4-0!

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#55
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#56
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011

View Postbusiness11, on 10 mai 2019 - 10:59, said:


Si ca sa inchei, ManUnited are cea mai mare comunitate de fani din lume (670 milioane). ManCity nu se afla nici macar in Top 10.

E vreun cuvant in postul meu care sa se refere la numarul de fani la nivel mondial? Eu am discutat doar despre Manchester. Nu stau sa ma contrazic cu tine mai ales ca vad ca ma iei si cu o doza de ironie ieftina in conditiile in care eu ti-am raspuns frumos si civilizat. Ai parerea ta, bravo tie, multa bafta!

#57
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
Am fost cel mai mare fraier ca nu am vazut meciul. Am aflat abia a doua zi.

Ce mi s-a parut interesant la semifinalele astea: olandezi, olandezi peste tot.

#58
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011

View PostBursul, on 10 mai 2019 - 12:31, said:

Am fost cel mai mare fraier ca nu am vazut meciul. Am aflat abia a doua zi.

Ce mi s-a parut interesant la semifinalele astea: olandezi, olandezi peste tot.
Are Olanda o generatie bine rau de tot acum..drept dovada ce bine au jucat si in Liga Natiunilor..De Ligt daca o tine tot asa are sansa sa ajunga unul dintre cei mai smecheri fundasi din istorie..

#59
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,720
  • Înscris: 13.07.2011

View PostGbr_smt, on 10 mai 2019 - 12:44, said:

Are Olanda o generatie bine rau de tot acum..drept dovada ce bine au jucat si in Liga Natiunilor..De Ligt daca o tine tot asa are sansa sa ajunga unul dintre cei mai smecheri fundasi din istorie..

generatia este un fenomen, peste jumatate din echipa Ajax pleaca la cluburi mari. De Ligt are un potential fenomenal si din punctul meu de vedere are caracter de capitan, un fel de Ramos. Sper ca transferul sau la Barca sa se concretizeze si sa ii prinda bine acolo.

#60
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011

View Postbusiness11, on 10 mai 2019 - 12:48, said:


generatia este un fenomen, peste jumatate din echipa Ajax pleaca la cluburi mari. De Ligt are un potential fenomenal si din punctul meu de vedere are caracter de capitan, un fel de Ramos. Sper ca transferul sau la Barca sa se concretizeze si sa ii prinda bine acolo.
Mie si Depay mi se pare forta, dar e bagabont rau de tot si si-a cam batut joc de el..dar avea si el potential mare rau de tot,,,

#61
danyd83

danyd83

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,047
  • Înscris: 04.11.2013

View Postbusiness11, on 10 mai 2019 - 12:48, said:


generatia este un fenomen, peste jumatate din echipa Ajax pleaca la cluburi mari. De Ligt are un potential fenomenal si din punctul meu de vedere are caracter de capitan, un fel de Ramos. Sper ca transferul sau la Barca sa se concretizeze si sa ii prinda bine acolo.
Pana la Ramos e drum luuung. De Ligt e sub Matip si Van Dijk.

#62
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011
Daca Matip a ajuns etalon in materie de fundasi...Virgil e scula si tocmai ca acopera el prea bine terenul in majoritatea timpului dintr.un meci nu se vede ce slab e Matip asta nu inseamna ca cel din urma e un fundas bun...

#63
danyd83

danyd83

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,047
  • Înscris: 04.11.2013

View PostGbr_smt, on 13 mai 2019 - 08:28, said:

Daca Matip a ajuns etalon in materie de fundasi...Virgil e scula si tocmai ca acopera el prea bine terenul in majoritatea timpului dintr.un meci nu se vede ce slab e Matip asta nu inseamna ca cel din urma e un fundas bun...
Am spus ca in momentul de fata e peste De Ligt. Vezi meciul cu Barca si de cate ori a trecut Messi de Matip, o sa ramai surprins.

#64
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011

View Postdanyd83, on 13 mai 2019 - 09:30, said:

Am spus ca in momentul de fata e peste De Ligt. Vezi meciul cu Barca si de cate ori a trecut Messi de Matip, o sa ramai surprins.
Mi-a fost de ajuns sezonul asta sa-l vad in cate meciuri a fost depasit..nu judec un fotbalist dupa un meci, ci dupa cel putin un sezon..un meci nu este relevant ca asa putem spune si despre Octavian Chihaia ca este unul dintre cei mai mari fotbalisti ai Romaniei dupa meciul lui Dinamo de la Marseille din 2006.

L.E: vezi ca Liverpool doar ce a facut o oferta pentru De Ligt ca sa il inlocuiasca pe..Matip..deci inseamna ca aia de acolo se pricep la fotbal mai bine decat noi..

Edited by Gbr_smt, 13 May 2019 - 09:51.


#65
danyd83

danyd83

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,047
  • Înscris: 04.11.2013

View PostGbr_smt, on 13 mai 2019 - 09:48, said:

Mi-a fost de ajuns sezonul asta sa-l vad in cate meciuri a fost depasit..nu judec un fotbalist dupa un meci, ci dupa cel putin un sezon..un meci nu este relevant ca asa putem spune si despre Octavian Chihaia ca este unul dintre cei mai mari fotbalisti ai Romaniei dupa meciul lui Dinamo de la Marseille din 2006.

L.E: vezi ca Liverpool doar ce a facut o oferta pentru De Ligt ca sa il inlocuiasca pe..Matip..deci inseamna ca aia de acolo se pricep la fotbal mai bine decat noi..
Speculatii de presa. Mie personal mi se pare peste De Ligt.

#66
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Ca sa fie treaba gata pana la capat Tottenham trebe sa castige CL!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate