Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Importanta locatie apartament Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#91
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012

 mihaigerard, on 05 mai 2019 - 11:01, said:

De 20 de ani frecventez Magheru, da' n-as sta nici mort acolo. Magheru este plin de cloace insalubre, care stau sa se darame.
Pentru unii Magheru inseamna buricu pamantului, chiar au impresia ca toti vor ramane impresionati cand mentioneaza "Magheru".
Sunt multe orase din Europa care au zone de periferie la ani lumina de Magheru si buricu Bucurestiului, si atunci cand le vezi nu ti mai vine decat sa faci pipi cand auzi de "Magheru" si alte zone supraevaluate din Bucuresti.
Bineinteles ca unii se cred in Las Vegas sau cel putin Viena cand ajung pe Magheru...dar realitatea e mai trista.

Pentru initiator, cauta si in Brancoveanu daca vrei un pret mai decent, cum ti s a mai sugerat, este o zona ok de locuit, curata, ai metrou, parc...acum trebuie sa iti placa si tie sa te simti bine acolo.

#92
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019
Nu neglijati nivelul de zgomot, de tzarani si de agitatie, ca ala va omoara primul in Bucuresti

#93
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012

 cbr40, on 05 mai 2019 - 11:09, said:


Stiu ce zici, cand ma gandesc la sumele astea incepe sa ma doara capul putin Posted Image

Sunt momente in care ma gandesc ca arunc banii pe geam, alte momente in care as da oricat doar sa gasesc ceva multumitor. Adevarul e pe la mijloc, dar nu l-am gasit inca Posted Image
Daca vrei fitze adevarate iti iei la Viena, nu cauta fitze in Bucuresti ca nu o sa gasesti prea multe, doar basini si aere. Tarani si rromi o sa gasesti dintr un cap in altul al Bucurestiului...

 Kres, on 10 mai 2019 - 18:44, said:

Nu neglijati nivelul de zgomot, de tzarani si de agitatie, ca ala va omoara primul in Bucuresti
Daca vrei sa neglijezi asta atunci trebuie sa neglijezi Bucurestiul, te duci frumos si iei undeva in Austria, Franta, Germania...buricul Bucurestiului nu se compara nici cu ultimul sat din Austria ca civilizatie...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate