Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Parere Body Kit Porsche Cayman S 3.4 benzina

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
MarkFrati

MarkFrati

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 28.03.2019
Buna ziua, aveam in minte sa pun o navigatie aftermarket pe masina mea, un Porsche Cayman S 3,4 benzina 2008, insa am ajuns la concluzia ca nu prea are sens, in tara nu se gasesc si mana de lucru la fel, nu prea se gaseste si nu merita sa ma complic. Am gasit pe un site, un Body Kit care mi se pare interesant, arata cool pe masina si cunosc o persoana ce poate sa il puna linistit si fara prea mari probleme pe masina. A mai pus cineva body kit pe Porsche? Vor fi probleme la ITP? Cam asa arata pus pe un Porsche Cayman S din aceasi generatie. Bine, fara jantele din poza care sunt horror.. https://www.pinteres...799276890085190

Edited by MarkFrati, 26 April 2019 - 10:32.


#2
_R_A_D_U

_R_A_D_U

    MembruAnonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,079
  • Înscris: 16.10.2018
Man, ma indoiesc sa gasesti posesori de Cayman S, aici, pe forum... Legat de acel bodykit, cel mai bine ar fi sa pui aceasta intrebare la cel mai apropiat centru ITP de casa ta.

#3
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
Trece ITP-ul. Sa nu pui roti mai mari decit ce ai omologat, sau iti trebuie hirtie de la Porsche cum ca-i ok.
Iti spun insa doar atit, daca body kitul ala nu-i facut ca lumea, din abs, cu cleme si cu tot, si este din fibra de sticla cum sint astea de obicei, ai sa regreti montarea.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate