Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Inseminare naturala.. nu sex

* * * * - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
33 replies to this topic

#1
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ce tampenii le mai trec unora prin tartacuta.


"Un bărbat din Oradea își oferă pe OLX serviciile de „fertilizare și inseminare naturală“ pentru femei. Ce calități trebuie să aibă acestea

Un orădean a postat un anunț inedit, miercuri, pe OLX, în care se oferă să „fertilizeze și insemineze natural” orice femeie „generoasă și discretă” care dorește să apeleze la un bărbat "fertil și fără vicii" Bărbatul se oferă să ajute „în mod natural” orice clientă perfect sănătoasă care dorește copil, totul „discret și fără probleme”.

„Sunt bărbat constituție sportivă, sănătos, curat, 177/77/50 de ani, șaten cu ochi albaștri, studii medii, fără vicii, nefumător, nealcoolist”, se descrie orădeanul în anunț, susținând că e potent și fertil, dovada fiind faptul că are deja un băiat mare și frumos de 14 ani. El pretinde că nu caută sex, ci vrea să ofere ajutor femeilor care își doresc un copil și nu vor fertilizare in vitro sau nu vor să apeleze la Banca de Spermă, deoarece li se pare complicat și costisitor. „Nu cred că s-ar pune probleme de etică, cred că e totul OK. Apelează cu încredere, sunt la dispoziția ta. Rog seriozitate maximă”.


Anunțul, postat la rubrica de servicii, conține și câteva explicații despre modul în care se va derula "fertilizarea". Femeia trebuie să fie fertilă verificată și sănătoasă, curată și discretă. "Vom fi împreună o singură dată, fără probleme”, se scrie în anunț.


Orădeanul este de acord și să se întâlnească cu viitorul copil, dacă acesta va dori să-și cunoască tatăl biologic, însă nu e de acord să contribuie financiar la creșterea lui. „Alte pretenții materiale nu accept, fapt ce se stipulează și prin contractul aferent serviciului prestat încheiat între terți persoane”, punctează orădeanul.

Căutat de reporterul Adevărul, orădeanul, care se numește Szabó Attila, nu a dorit să ofere alte amănunte despre serviciile sale, și nici despre cât ar costa o astfel de "inseminare", arătându-se deranjat de faptul că anunțul său a stârnit interes public. "Sunt femei care vor să-și crească singure copilul și care nu vor să apeleze la inseminare artificială ori la o Bancă de spermă. Ele pot să mă sune pe mine", spune orădeanul care intenționează să scoată anunțul de pe OLX. "Eu nu vreau să am cliente din Bihor, ci cât mai departe de Bihor. Oricum, nu cred că e ceva neobișnuit. O să-l mut pe un site mai discret, să nu fie așa expus", a mai declarat Szabó, care nu intenționează să renunțe la ideea sa de afaceri."




https://adevarul.ro/...aign=CrossPromo

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Parcă aduce cu un forumist de pe aici :)
Nu dau nume...

#3
Jammalan-the-Prophet

Jammalan-the-Prophet

    Legendary

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,140
  • Înscris: 17.05.2016

View Postwaterman, on 19 aprilie 2019 - 14:43, said:

Parcă aduce cu un forumist de pe aici Posted Image

Eu zic ca aduce cu mai multi...foarte multi...

Edited by Jammalan-the-Prophet, 19 April 2019 - 14:46.


#4
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005

View PostMembruAnonim, on 19 aprilie 2019 - 14:41, said:

"Un bărbat din Oradea îşi oferă pe OLX serviciile de „fertilizare şi inseminare naturală“ pentru femei.
Cred că o s-o mai ia mult și bine la la.. ;)

#5
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,259
  • Înscris: 06.01.2007
Pai ala crede ca daca devine tata, anuntul asta de pe OLX il degreveaza de orice sarcina.
Adica, eu inteleg ca-i viril si frumos cu ochi albastri, dar e cam prost, nush ce femeie vrea un barbat prost.

#6
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015

View Postursamajor, on 19 aprilie 2019 - 14:47, said:

Cred că o s-o mai ia mult și bine la la.. Posted Image
La la la la


Putina reclama la el in sat si e mare gigolo. Evident, poate n-ati citit printre randuri, dar este doctor in inseminare si de mare ajutor la casa omului (personal, cred ca vrea sa scape de stigmatul Borcea).

#7
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,438
  • Înscris: 10.08.2005

View Postmaccip, on 19 aprilie 2019 - 14:47, said:

Pai ala crede ca daca devine tata, anuntul asta de pe OLX il degreveaza de orice sarcina.
Adica, eu inteleg ca-i viril si frumos cu ochi albastri, dar e cam prost, nush ce femeie vrea un barbat prost.
pai nu pe el, doar urmasii, iar pe astia ii ai asa cum ii cresti

#8
Reactor2015

Reactor2015

    ReMember

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,692
  • Înscris: 06.01.2015
Adevarul e ca-i chipes tare de tot. Zici ca are o p... crescuta pe față :D

#9
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005

View Postmaccip, on 19 aprilie 2019 - 14:47, said:

Pai ala crede ca daca devine tata, anuntul asta de pe OLX il degreveaza de orice sarcina.
E un fel de "phoot și nu recunosc!".

#10
Jammalan-the-Prophet

Jammalan-the-Prophet

    Legendary

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,140
  • Înscris: 17.05.2016
Aoleu...acum am vazut..

50 de ani?????????

#11
alx42

alx42

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,802
  • Înscris: 26.06.2014
e mai degraba un anunt pus cu scopul de a defaima..
probabil vreun "preten" i-a luat poza si a postat anuntul fara ca el sa stie.
si normal ca presa de cacat din Romania l-a preluat fara nici o verificare, ca sa aiba inca un articol de senzatie pt botanisti

#12
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,577
  • Înscris: 12.03.2006
A secat izvorul de sperma in Ro? E Einstein cumva?

De fapt e mort de foame, cred.

Ce a ajuns si olx asta.

Edited by arab, 19 April 2019 - 15:05.


#13
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,974
  • Înscris: 18.12.2007
E dragnea, clar.

#14
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,798
  • Înscris: 14.10.2008
Daca are deja un baiat de 14 ani, nu mai e demult virgin.Posted Image

#15
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Asta nu are ce f...e si incearca sa pacaleasca proastele care vor plozi sa stea o tura, sau mai multe, pana se leaga ceva :D
De ce nu baga cu pipeta? :D

#16
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Deci , un nene destul de varstnic ( 50 de ani ) ...nu prea inalt si cam slab , cu inteligenta sub medie daca ne uitam pe statisticile care dau studiile superioare ca fiind ceva mediu iar el are doar studii medii ...isi ofera laptii la tantici ne...satisfacute ...contra cost . Nu stiu ce sa zic , s-ar putea sa aiba succes dar nu din cauza la ce ofera ci dincauza directiei in care merge socializarea in prezent . Este atat de greu sa relationezi in afara online-ului incat s-ar putea ca unele tantici sa fie dispuse sa plateasca pentru asta .

#17
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Tot prostitutie e indiferent ce vrajeala inventeaa ca sa nu para ca e prostitutie

#18
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postalx42, on 19 aprilie 2019 - 14:57, said:

e mai degraba un anunt pus cu scopul de a defaima..
probabil vreun "preten" i-a luat poza si a postat anuntul fara ca el sa stie.
si normal ca presa de cacat din Romania l-a preluat fara nici o verificare, ca sa aiba inca un articol de senzatie pt botanisti

Omul a si dat interviu la ziarul respectiv.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate