Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

"Noi nu furam ca romanii"

Canalele Sky Showtime 1 și S...
 Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV
 PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858
 Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...
 

resoftare/ adezinstalare retail demo

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
S-a rezolvat, adica am scapat de grija, i-am returnat telefonul. Am mai cautat ceva informatii, am vrut sa il ajut. I-am pus ca sunt sanse minime spre zero sa ilrezolve cu bani putini.
I-a spus unul de pe olx ca il costa 250 si dureaza 3 zile, ca intervine pe placa de baza. Omul credea ca se intervine prin schimbare/adaugare componente.....
Deh, fiecare cu textul lui. Daca esti crezut, esti guru depanatorilor de telefoane.

Edited by altuser09, 17 April 2019 - 16:41.


#20
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009
Uite, chiar azi m-a sunat un amic ca are pe cineva în alta tara care lucrează la Huawei. Îl poate rezolva, costa 450 de lei. Cum pe mine nu m-a costat nimic telefonul o sa îl dau sa îl facă. După ce sa întoarce aparatul îți scriu dacă te mai interesează, ce și cum.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate