Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 

Limita de 5000 de lei pe zi la extragere numerar

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
xndoe

xndoe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,438
  • Înscris: 16.08.2003

View PostBlueED, on 15 aprilie 2019 - 22:05, said:

Am avut azi treaba la BRD.

Scria mare pe toți pereții ca retragerile peste 5000 de lei trebuie anunțate înainte.
Se plângeau colegii pe alt topic ca și la ING trebuie sa anunți înainte dacă vrei peste 5000 de lei.

Știu băncile ceva ce noi nu știm?

Nu zic ca ai zilnic nevoie de peste 5000 de lei și înțeleg ca trebuie sa anunți dacă vrei o suma mare de bani, dar 5000 de lei?! Mi se pare o suma mica.


Se pare ca am intrat intr-o etapa in care suntem 'reeducati' fortat sa renuntam la cash, sa ne obisnuim cu ideea, iar primul pas este scaderea limitei. In final probabil initiatorii se gandesc ca vom accepta mai usor lipsa cash ului atunci cand va veni criza si implicit panica din acele zile ce vor veni, va fi mai mica spre deloc.

Edited by xndoe, 17 April 2019 - 14:16.


#56
dbv1974

dbv1974

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 31.01.2010
La ING limita e 15000 lei. Acum 2 zile am retras 7200 fara nici o problema

View PostBlueED, on 15 aprilie 2019 - 22:05, said:

Am avut azi treaba la BRD.

Scria mare pe toți pereții ca retragerile peste 5000 de lei trebuie anunțate înainte.
Se plângeau colegii pe alt topic ca și la ING trebuie sa anunți înainte dacă vrei peste 5000 de lei.

Știu băncile ceva ce noi nu știm?

Nu zic ca ai zilnic nevoie de peste 5000 de lei și înțeleg ca trebuie sa anunți dacă vrei o suma mare de bani, dar 5000 de lei?! Mi se pare o suma mica.


#57
paulokaziii

paulokaziii

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 15.07.2009
Eu ma confrunt cu alta problema si anume nu pot depune mai mult de 5000 de lei zilnic. Am incercat cu cardul fratelui, care desi nu il foloseste foarte des , are limita de 15000 lei la depuneri. I-am sunat dar operatorul cu care am discutat a fost evaziv si nu a reusit sa-mi spuna concret de ce nu pot mari limita.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate