Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Pierdut proces verbal amenda

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
danvlas

danvlas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,118
  • Înscris: 04.06.2009
Mergi la Politia Circulatie si roaga-i frumos sa se uite in sistem dupa nume, prenume, numar de masina, data. Poate ai noroc.

#20
gabrieln2016

gabrieln2016

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,178
  • Înscris: 04.11.2016
La adresa de mail de mai jos trimite o solicitare de emitere a unei copii a procesului verbal explicand ce s-a intamplat. Ar trebui sa primesti un raspuns in trei-patru zile. Daca trec cele 14 zile in care poti plati jumatate din minim las-o balta si o achiti la anul intreaga atunci cand platesti si impozitele la primarie.

[email protected]

#21
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,906
  • Înscris: 07.11.2006

View Postadrianyo3, on 15 aprilie 2019 - 08:35, said:

Va salut
Am primit pe data de 02-04 o amenda pentru viteza,ideea este ca am pierdut procesul verbal,si am facut rost de bani sa o platesc,si as vrea sa o platesc azi sau chiar maine sa nu treaca cele 15 zile,unde ar trebui sa merg sa mi se dea o copie a procesului verbal?
Sunt din Ploiesti.

View Postadrianyo3, on 15 aprilie 2019 - 08:53, said:

Nu mai stiu nici numele politistului si nici sectia...

Te-a durut fix in cur la momentul respectiv de amenda aia,crezand ca o rezolvi.
Avand in vedere ca "pila" pe care te-ai bazat ti-a dat cu flit,acu' esti disperat si nu mai stii pe unde sa scoti camasa.

ps.
Macar mai tii minte in ce zona ai fost oprit?Data o mai retii?Macar atat
.In acest mod poti afla cine a fost de serviciu in zona respectiva (daca ai ceva cunostinte) si cu putin noroc dai de agentul respectiv.
Dar la nivelul de indolenta la care ai ajuns,eu zic ca nu meriti clementa.PV-urile de acel gen nu sunt date sa fie folosite pentru impachetarea slanei cu ceapa.Au alta menire.

#22
adrianyo3

adrianyo3

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 01.09.2015
Am rezolvat, pana la urma,atunci,m-au trimis de colo colo si de la un politist la altul...ca na,de ce nu,dar am rezolvat,multumesc de ajutor,topic inchis.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate