Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Honor 8x sau Mate 20 lite?

Sfat achizitie auto drum lung (ex...

camuflajul - un mecanism lamarkia...

B&B Collection tepari
 ce masina de teren sa imi iau?

Te fac sporturile (baschet, handb...

Program mentenanta flota auto

Aquarela
 Influentarea analizelor

ACHIZITIE TV LED

Baterii externe (powerbank)

vaselina alba bormasini
 Centrala electrica + Puffer

Cine este de vina? (accident ruti...

Gard comun

Achizitie telefon 600 lei

legea platii diferentelor salariale

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

karax

karax

Senior Member

• Grup: Senior Members
Stiu de acea lege cu plata diferentelor salariale la profesori, s-a zis ieri sau alaltaieri la tv ca se dau banii. Mama a murit in octombrie 2009 , membra de sindicat la FSLI, nu a dat in judecata la vremea respectiva , ce se intampla cu plata asta a diferentelor? Mostenitorul primeste drepturile salariale de la acea vreme? Stiu ca in 2008 se incepuse darea in judecata ...

projectfp

projectfp

Active Member

Doar cu proces sa mai poti sa vezi ceva.

pasilla

pasilla

Guru Member

Nu stiu in ce masura mai poti beneficia de aceste drepturi, daca nu ai depus la timp cererea.

Art. 4. -
Pentru evitarea oricărei dificultăți în plata diferențelor de drepturi salariale, beneficiarul adresează fiecărui angajator la care și-a desfășurat activitatea în perioada 1 octombrie 2008 - 13 mai 2011 sau, după caz, pentru o parte din acest interval de timp o cerere, conform modelului prevăzut în anexa care face parte integrantă din prezentele norme metodologice.

https://lege5.ro/Gra...11-din-31082016

Poate ca ar fi bine sa te adresezi Primariei care are in subordine scoala unde a lucrat mama ta.

Edited by pasilla, 14 April 2019 - 15:56.

Anunturi

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate