Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Cratita / grill microunde

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007
Pai ce? N-o fi singura tigaie de gen. Banuiesc ca si altele fac acelasi lucru.

#20
pufarin

pufarin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,597
  • Înscris: 21.02.2006
Nu prea, cel putin eu nu am gasit echivalent.

#21
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Pe okazii apare ca ar mai fi unul.

#22
pufarin

pufarin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,597
  • Înscris: 21.02.2006
Asta?

#23
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Nu, aia din linkul de la post #2. Sau poti suna la vanzator, doar ai numarul lui, ca ai cumparat si te-a sunat.

#24
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007
Ce chestie!!!
Acum oberv ca-i ceva unicat, gen teleshopping.
Nu prea am incredere in genul asta de produse.
Brusc imi pun problema sa nu fie o facatura, in sensul ca sa coaca tot la microunde, dar sa aiba o baza care absoarbe microundele si se incinge sa dea un pic de rumeneala la vrajeala.

Eu imi inchipuiam ca coace termic, ca un grill normal.. cumva. Dar faptul ca nu prea se gaseste produsul ma face sa cred ca-i un fel de gadget care face altceva decat spune ca face, ca ale de teleshopping.

OK, mai studiez problema, poate gasesc mai multe informatii pentru ca nu-m place sa fiu fraierit, nu-i vorba de pret aici.

#25
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Daca la 50 de lei, tu te tot gandesti, gandeste profund, pana se termina stocul si scapi de dilema. Aia de la teleshoping o vand mult mai scump, de asta fac reclama. Am vazut la tv o reclama asemanatoare, o olita de lut, cu capac, tot pt micro,  nu cred ca incapea o conserva de fasole in ea, cereau 100 lei pe ea, daca te grabesti si suni acum! Daca iei 3 bucati, ai deducere de 50 de bani.
Fiind de plastic, cu fund dublu, izolat, nu are cum sa se incinga ca un furnal. Cica mancadea se incalzeste la infrarosii, nu la microunde. Oricum, puiul a fost delicios, porc inca nu am apucat, a fost Pastele, miel, carnati, jambon afumat, drob, mai fac o mica pauza pana la ceafa.

#26
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007
Pai am zis, nici cuptor cu microunde n-am acum. O sa-mi iau cand o sa nasca nevasta-mea, prin septembrie, deocamdata n-am ce face cu el.
Si nu-i vorba de bani, nu vreau gadgeturi inutile, le urasc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate