Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Fumatorii de tigari home made / injectate

* * * * - 15 votes
  • Please log in to reply
4938 replies to this topic

#4465
C84

C84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 17.08.2020
A încercat cineva tuburile Green Verve cu CBD de la e-tutungerie.ro?
Vroiam sa știu dacă tuburile au în compoziția filtrului ulei de Canabis sau este vrajeala

#4466
gigiones

gigiones

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 13.03.2006

View Posttigrul2001, on 20 februarie 2022 - 11:46, said:


Ti le pot ceda sa incerci varianta asta dar s-ar putea sa-ti para rau de tutunul firicel

Nu le vreau, era doar o varianta sa mai imblanzesti petardele ! Posted Image

#4467
gygydom40

gygydom40

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 24.02.2021
Am c am incercat c am toate filtrele si toate tigarile de foi. Eu fiind fumator de Kent clasic am ramas la urmatoarele: senator white ( trabucuri)  si tuburi Benson. Pentru mine e aproape de ce am fumat. Bineinteles pentru cei ce fumeaza si sotia, sau fumeaza gata 2 pachete recomand powermatic 3+. Al meu a facut anul si aproape 15 mii de tigari. Merge brici.

#4468
didi_yo

didi_yo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 14.06.2007
Ce se intampla la tuburiaparate, ca intarzie comenzile? Eu am comandat acum o saptamana, si inca mai astept.

#4469
dorel232004

dorel232004

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,253
  • Înscris: 04.02.2007
Ori nu au pe stoc ori ai bifat posta romana.

#4470
gigiones

gigiones

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 13.03.2006

View Postdidi_yo, on 21 februarie 2022 - 15:03, said:

Ce se intampla la tuburiaparate, ca intarzie comenzile? Eu am comandat acum o saptamana, si inca mai astept.

Au nr de tel pe pagina...suna si intreaba de nr comenzii !

#4471
gigiones

gigiones

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 13.03.2006
Acum lucrari de mentenanta pe www.tuburiaparate.ro   ! probabil era hackuit de concurenta care avea preturi constante si mai mici decat propunerile lor la oferta !...mie imi place sa caut si sa compar ! Posted Image

#4472
aCristescu87

aCristescu87

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 29.02.2020
intrebare la cei care folosesc tuburile Silver Star carbon copper, a observat cineva vreo diferenta dintre aceste 2 tuburi?

https://www.tuburiap...v-24-mm-200   vs   https://www.tuburiap...l-carbon-copper

Intreb oare care ar putea fi diferenta?

#4473
aCristescu87

aCristescu87

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 29.02.2020
primul link imi da eroare, acesta este pentru cine poate sa imi zica diferenta  https://www.tuburiap...activ-24-mm-200

#4474
gigiones

gigiones

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 13.03.2006

View Postgigiones, on 27 februarie 2022 - 21:41, said:

Acum lucrari de mentenanta pe www.tuburiaparate.ro   ! probabil era hackuit de concurenta care avea preturi constante si mai mici decat propunerile lor la oferta !...mie imi place sa caut si sa compar ! Posted Image

M-am grabit in afirmatii !?....de ieri au dat drumul baietii la oferte ...nu stiu daca am fost primul dar va doresc alegere placuta si avantajoasa.

Edited by gigiones, 06 March 2022 - 19:59.


#4475
sebesan83

sebesan83

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 08.07.2021
Am cam incercat toate tipurile de țigări de foi dar sincer mi se par "gunoaie".Pt. mine cea mai ok combinație e tutunul la punga senator si tuburi pall mall cu carbon

#4476
addumi

addumi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,821
  • Înscris: 10.02.2017
Disponibile cca. 650 gr. tutun de la invelisul exterior al tigarile de foi. Detalii in privat.

#4477
sebesan83

sebesan83

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 08.07.2021
Ce parere aveti de tutunul ce se vinde la kg..Am vb cu mai multi vânzători si mi-au propus sa fac o proba la curier înainte sa il achit...150 de lei kg firicel.E tutun original sau cine stie ce imi trimite..

#4478
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006
originale frunze de ceapa uscate si daca gardul pe care a fost uscat tutunul a fost la fel de original, ma rog, urmele de tutun din amestecul ala...

#4479
gigiones

gigiones

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 13.03.2006

View Postsebesan83, on 31 martie 2022 - 18:18, said:

Ce parere aveti de tutunul ce se vinde la kg..Am vb cu mai multi vânzători si mi-au propus sa fac o proba la curier înainte sa il achit...150 de lei kg firicel.E tutun original sau cine stie ce imi trimite..

Au scumpit toti tutunul iar varianta la galeata trebuie luata in calcul !...daca aveti surse de tutun la galeata ce poate fi fumat (sa nu usture, sa nu puta) postati aici...dupa ce termin tutunul din stoc, as incerca si eu la galeata !

#4480
C84

C84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 17.08.2020

View Postgigiones, on 01 aprilie 2022 - 14:48, said:



Au scumpit toti tutunul iar varianta la galeata trebuie luata in calcul !...daca aveti surse de tutun la galeata ce poate fi fumat (sa nu usture, sa nu puta) postati aici...dupa ce termin tutunul din stoc, as incerca si eu la galeata !
toți vand tutun brut și dacă vrei să-l fumezi va trebui să-l bagi în apa clocotita 10-15 minute o data sau de doua ori pana se elimina excesului de nicotina după care va trebui să-l stropești cu arome ca să-l poți fuma, ar cam trebui sa aveți grija de unde cumpărați tutun pentru ca mulți sunt șarlatani și va pot tepui sau va puteți trezi cu politia la ușa dacă se afla ce cumpărați, oricum tutunul cultivat la noi miroase și are gust rău sa nu credeți ca este vreun tutun exotic cultivat in Cuba, Brazilia, insulele Java etc, găsiți pe Facebook postări cu persoane care au primit rumeguș, frunze de ceapa, frunze de nuc și tot felul de bălării în acele găleți în care trebuia sa fie tutun asa ca aveți grija

#4481
C84

C84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 17.08.2020
Pentru cine folosește tutun tocat vedeți ca la tabaco.ro și el-unico.ro au reduceri la Senator orange, Senator Black, MTB, etc. si ar cam trebui sa va faceți stocuri ca se anunță scumpiri mari

#4482
C84

C84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 17.08.2020
Ultima comanda de Piff-Puff rosu este praf și pulbere

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate