Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 

Nou la U.P.C. din data de 01.04.2019: Cinethronix (poziția 319), Nicktoons (poziția 511) și MTV Europe (poziția 601).

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,216
  • Înscris: 22.02.2017
E forta MTV Europe. Am bagat 2 episoade Catfish "talpa". E fix ceea ce voiam, niste scandal, putina intriga, vrajeala cat cuprinde.

Sincer si acum mi-e dor de OTV.

Si chiar nu sunt sarcastic. :D

#20
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,352
  • Înscris: 19.01.2015
Nicktoons este foarte bun.

Chiar imi era dor de unele desene precum Kung Fu Panda sau Pinguinii din Madagascar, si bineinteles SpongeBob la care difuzeaza si episoade care nu au mai fost pana acum pe Nickelodeon.

Mai urmeaza sa introduca si Kapital TV la nivel national si deja avem toate must-carry-urile necesare pentru 2019 in grila + Estrada care inca a mai ramas in grila.

#21
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,781
  • Înscris: 06.12.2006

View Postronuquet, on 01 aprilie 2019 - 22:02, said:

E forta MTV Europe. Am bagat 2 episoade Catfish "talpa". E fix ceea ce voiam, niste scandal, putina intriga, vrajeala cat cuprinde.

Sincer si acum mi-e dor de OTV.

Si chiar nu sunt sarcastic. :D

MTV nu mai e ce a fost. VIVA s-a închis și aia.

Ceea ce au fost cândva niște posturi emblematice pentru o lume întreagă, acum nu mai există sau sunt niște lături. Nici pe canale de genul  History Channel, Discovery sau altele nu mai găsești altceva decât reality show-uri.

Observ tendința ca programele de tipul  reality show să ocupe aproape toate canalele posibile. Conținut de calitate găsești din ce în ce mai greu.

#22
Ovidiu333

Ovidiu333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 970
  • Înscris: 06.09.2010

View Postdincadan78, on 01 aprilie 2019 - 19:37, said:

Mare ti-e gradina, Doamne. Ma uit pe CuplajTV (A.K.A. mtv europe) si am impresia ca e un post pentru persoane cu deficiente grave. Poate ma insel, dar la asa ceva nu m-as fi asteptat. Ce-s emisiunile astea pentru retarzi, stimati colegi?!

Moda americană. Doar toate, dau programe în mare majoritate din State. (Discovery, History, MTV, etc). În America CMT și GAC dau vreo 20 de ore pe zi sitcomuri și alte bazaconii, numai muzică country nu.

#23
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,436
  • Înscris: 29.04.2010
Wow, si CMT-ul era un post muzical premium in '94-'95, l-am avut in grila Pan Electro Fetesti. Ce vremuri...

#24
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,436
  • Înscris: 29.04.2010
Mtv Europe are alte videoclipuri in playlist, fata de celelalte MTV-uri tonomat. Foarte intetesant.

#25
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,436
  • Înscris: 29.04.2010
MTV Unplugged: Biffy Clyro, la postul european. Hai ca nu e atat de rau 😄😄😄

#26
nicolaekool

nicolaekool

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 25.02.2018
Mtv europe are skip ? Pe 386 mhz il gaseste pe ci+ dar nu apare nici in grila pe 601 nici pe favorite in lista

#27
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,822
  • Înscris: 07.07.2009
Funcționează perfect.

#28
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,216
  • Înscris: 22.02.2017
MTV Europe si NickToons au fost decriptate.

Attached Files



Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate