Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Borderlands 3

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
FeDaYin

FeDaYin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,665
  • Înscris: 03.01.2007
Borderlands 3 Official Developer Trailer
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/x4o5g_PGkiA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Momentan nicio data de lansare.

#2
funkstar

funkstar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 15.02.2003
Salut,
Data de lansare:
13.09.2019 - Epic Store
xx.04.2020 - Steam

Stie cineva de unde (in afara de amazon) as putea gasi varianta fizica pt PC?

#3
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,484
  • Înscris: 19.04.2009
Va apărea la altex cel mai probabil.

#4
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
ce hate fac unii ca jocul se lanseaza exclusiv pe Epic Store!

#5
funkstar

funkstar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 15.02.2003
putina lume are increde in epic store, poate si din cauza asta:

https://www.esports....e-has-been-mess

#6
ginapage

ginapage

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.06.2019
Abia astept sa il joc.

happy wheels



#7
dotcoincrypto

dotcoincrypto

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 05.09.2019
Are recenzii favorabile:
https://www.metacrit.../critic-reviews

#8
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,513
  • Înscris: 25.04.2007
L-am primit "gratis" impreuna cu o placa video Radeon 5700. Borderlands 2 si Borderlands The Pre-sequel le-am cumparat pe Steam. Este excelent, imbunatatit fata de cele doua anterioare mentionate. Am terminat pe caracterul Siren, acum il fac pe Gunner.
Am descoperit ca tot ce am strans in Personal Safe cand eram Siren, mi-a ramas in Personal Safe acum pe Gunner. Inclusiv capacitatea seifului si capacitatea depozitului de arme neridicate de pe teren.
Daca stiam de asta, nu mai vindeam cu usurinta unele obiecte si le-as fi avut acum, bineinteles dupa nivelul 10-12 cand ajungi pe Sanctuary 3. Din pacate, odata terminat jocul pe un caracter, sa zicem 46 in cazul meu, degeaba te mai intorci pe harti de nivele mici, sa zicem pe cele pe care le stiai de nivel 15, ca nu vei intalni decat inamici, arme si magazine de nivel mare, al tau, respectiv 46. Deci aviz amatorilor, lasati-va ce credeti ca va va ajuta mult in alta viata, cu alt caracter. In tot cazul, neaparat sa pastrati in seif arma lui DeLeon pe care o primiti spre final si cu care puteti produce 10 arme superioare din 10 Eridium,. Puteti sa vindeti ce nu va convine si sa pastrati ce-i mai bun!

Un truc: puteti oricand incarca caracterul de nivel mai mare (in cazul meu Siren) si sa depozitati arme de nivelul lui pe care le produceti cu arma lui DeLeon sau le capturati de la inamici sau loot, in Personal Safe, apoi iesiti din sesiune, incarcati caracterul nou si continuati cu acesta, luati armele de nivel mare ce sunt mult mai scumpe pe care vreti sa le vindeti si scoateti bani cu nemiluita, cu care va cumparati spatii pentru munitie. Si asta repetati cat doriti.

edit: acum jocul se poate cumpara si direct de pe Steam. Dar eu nu am avut nici o problema cu Epic.

Edited by Cousteau, 23 February 2020 - 11:39.


#9
JustARandomGuy

JustARandomGuy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 13.02.2018
@Cousteau: joci pe PC sau consola? (90% PC dar am zis sa intreb...) :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate