Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Prietena conduce relatia

  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#37
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
cui nu-i place m manson habar n-are de muzica si nici jucarii fidele nu are.Posted Image

spune-i ca daca e a ta atunci faci ce vrei cu ea cand ai chef.Posted Image


ps: nu-ti lasa barba/par pe fata, nu vrei sa arati ca un cioban arab, nu? oricum trebuie sa treaca si "moda" asta in curand. sper...

Edited by 41ex, 26 March 2019 - 15:13.


#38
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,840
  • Înscris: 01.11.2005

View PostdaniMMM, on 26 martie 2019 - 14:33, said:

Asta n-am inteles-o,probabil din cauza ca Manson mi se pare o jale de om si de muzica,nu vad legatura.
MM este mult peste multi in domeniul sau. Ca tie nu iti place, asta-i altceva. Sincer mie imi plac unele melodii de-ale lui ( nu toate ). Multi artisti sunt excentrici. Chiar si Michael Jackson era excentric in sensul ca si-a dorit toata viata lui sa fie alb (se stie istoria).
Nu vad ce treaba are artistul MM cu omul MM ? Asa as putea sa spun si eu ca mai jale de botoxatele astea care tot apar pe la TV si se cred mari dive. Da, de alea poti spune ca sunt jalnice.

Edited by tehnics, 26 March 2019 - 15:20.


#39
Lupulcelrau

Lupulcelrau

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 341
  • Înscris: 26.02.2017
Ti-a pus fusta in cap, de acu te insori.

#40
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007

View Post_carpatos, on 26 martie 2019 - 12:32, said:

Sunt de vreo 2-3 luni intr-o relatie cu cineva si ma deranjeaza teribil ca incearca sa domine aceasta relatie
Nu incearca sa domine nimic, stai linistit. Daca stai prea mult cu palma sub cur, iti amorteste si nu mai asculta de comenzi. Atata tot.

#41
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
boss, are dreptate prietena. de ce nu esti cuminte?

#42
_carpatos

_carpatos

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 512
  • Înscris: 11.12.2018

View Postmaccip, on 26 martie 2019 - 16:03, said:


Nu incearca sa domine nimic, stai linistit. Daca stai prea mult cu palma sub cur, iti amorteste si nu mai asculta de comenzi. Atata tot.

Ce ai mai pune tu mana pe gagica me.

#43
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,026
  • Înscris: 07.11.2006

View Post_carpatos, on 26 martie 2019 - 12:32, said:

Sunt de vreo 2-3 luni intr-o relatie cu cineva si ma deranjeaza teribil ca incearca sa domine aceasta relatie. De exemplu eu propun anumite lucruri, iar ea gaseste motive sa refuze propunerile mele.  Apoi evident propune ea altceva. Pana si cand facem sex, daca incep eu mai ia cu faze "bai fii cuminte". Ba chiar mi-a sugerat ca ar trebui sa-mi las barba.  
Ce trebuie sa fac?

Sa-ti lasi barba,evident.

#44
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008

View Post_carpatos, on 26 martie 2019 - 12:32, said:

Ce trebuie sa fac?
bag-o-n ma-sa

View PostdaniMMM, on 26 martie 2019 - 14:33, said:

Asta n-am inteles-o,probabil din cauza ca Manson
citeste ce facea ron jeremy cand era mai tanar si fara burta

Edited by marcusdefeis, 30 March 2019 - 00:32.


#45
Kriss77

Kriss77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 928
  • Înscris: 01.08.2018
Barbatii nu traiesc in lumea reala, ci in niste fantezii perpetue. Iar una din aceste fantezii este reprezentata de femeia care tace.
Barbatii considera ca o femeie ideala e o femeie tacuta. Si-au dezvoltat fantezii elaborate in care au la brat prietena perfecta si tacuta, care este de acord cu tot ce spun ei si niciodata, dar niciodata nu raspunde sau se indoieste de spusele sau deciziile barbatului de langa ea.
Barbatii confunda tacerea femeilor cu dragostea pe care acestea le-o poarta, considerand ca refuzul de a se certa sau a vorbi impotriva lor e un semn de devotiune si intimitate. Putini stiu ca o femeie tacuta e o femeie care pune la cale ceva.
Femeile nu sunt cunoscute pentru atitudinea lor stoica. Ele isi exprima sentimentele si discuta orice problema. Iar singura data cand tac, este atunci cand se pragatesc sa incheie un capitol din viata.
Nu pot pune linkul dar e perfect adevarat. Daca te cearta, inseamna ca ii pasa, daca te lasa in pace, deja nu ii mai pasa de tine. Deci sa zici mersi ca iti spune ce sa faci.

Edited by Kriss77, 30 March 2019 - 03:36.


#46
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,840
  • Înscris: 01.11.2005

View PostKriss77, on 30 martie 2019 - 03:34, said:

Barbatii nu traiesc in lumea reala, ci in niste fantezii perpetue. Iar una din aceste fantezii este reprezentata de femeia care tace.
Barbatii considera ca o femeie ideala e o femeie tacuta. Si-au dezvoltat fantezii elaborate in care au la brat prietena perfecta si tacuta, care este de acord cu tot ce spun ei si niciodata, dar niciodata nu raspunde sau se indoieste de spusele sau deciziile barbatului de langa ea.
Barbatii confunda tacerea femeilor cu dragostea pe care acestea le-o poarta, considerand ca refuzul de a se certa sau a vorbi impotriva lor e un semn de devotiune si intimitate. Putini stiu ca o femeie tacuta e o femeie care pune la cale ceva.
Femeile nu sunt cunoscute pentru atitudinea lor stoica. Ele isi exprima sentimentele si discuta orice problema. Iar singura data cand tac, este atunci cand se pragatesc sa incheie un capitol din viata.
Nu pot pune linkul dar e perfect adevarat. Daca te cearta, inseamna ca ii pasa, daca te lasa in pace, deja nu ii mai pasa de tine. Deci sa zici mersi ca iti spune ce sa faci.
...cum le stii tu. Din pacate realitatea e total diferita. Femeile pot avea multe caractere la fel ca barbatii.

#47
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009

View Posttehnics, on 30 martie 2019 - 23:16, said:

Din pacate realitatea e total diferita.  
Pe mine mă descrie perfect asta:

View PostKriss77, on 30 martie 2019 - 03:34, said:

Femeile nu sunt cunoscute pentru atitudinea lor stoica. Ele isi exprima sentimentele si discuta orice problema. Iar singura data cand tac, este atunci cand se pragatesc sa incheie un capitol din viata.
Nu zic că-s din majoritate sau printre excepții, nu știu.

#48
Kriss77

Kriss77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 928
  • Înscris: 01.08.2018
Si pe mine, singura data cand tac e cand e deja luata decizia.
Barbatii vor sa te reduca la tacere dar cand se face liniste incep adevaratele probleme.

View Posttehnics, on 30 martie 2019 - 23:16, said:

...cum le stii tu. Din pacate realitatea e total diferita. Femeile pot avea multe caractere la fel ca barbatii.
Da, dar chestia asta o avem in comun.

#49
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Păi na, modul în care comunicăm noi e diferit de al lor. Ne pierdem în explicații pe care nu e neapărat vina lor că nu le înțeleg :)

#50
Kriss77

Kriss77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 928
  • Înscris: 01.08.2018
Nu le cauta scuze, nu vor ei sa le inteleaga.
Poate au ei multe defecte dar prosti nu sunt... in general vorbind. Posted Image

Edited by Kriss77, 31 March 2019 - 07:54.


#51
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
deci concluzia este clara, suntem nevinovați!, ar trebui sa țineți cont de asta mereu  :)

#52
Kriss77

Kriss77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 928
  • Înscris: 01.08.2018
Repede tu, credeai ca ti-a iesit pasenta.Posted Image
Ai bagat un ''ne'' in fata care nu isi are locul.
Cel mai bine e daca va obisnuiti cu ideea ca sunteti tot timpul vinovati. Dar tu, ca barbat casatorit, probabil stii deja asta. Posted Image
Era si un banc, daca esti pregatit sa-ti ceri iertare chiar daca nu stii pentru ce, esti pregatit de insuratoare. Daca nu, mai bine stai in banca ta.

Edited by Kriss77, 31 March 2019 - 08:00.


#53
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
Eee.. ai o concepție cam greșită despre bărbați..

#54
Kriss77

Kriss77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 928
  • Înscris: 01.08.2018
Eu vorbeam despre casnicii fericite, sile. Tu nu stiu despre ce vorbesti..:)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate