Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Explicatie vise

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

View PostXL700VA, on 26 martie 2019 - 10:18, said:

Glicemie e ok, am masurat-o cand m-am angajat (acum o luna am schimbat job-ul). Tensiunea 13 cu 8 (de ce naiba toti ma intreaba de tensiune?

N-au visele legatura cu tensiunea ci cu viata pe care o ai - daca e una de sclav din care vrei sa evadezi.. e normal sa visezi masaj tailandez, alergare prin paduri sau tot felul de chestii...
Asa ca, lasa analizele, si priveste la propria viata si existenta.

#20
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016

View PostXL700VA, on 26 martie 2019 - 09:43, said:

Daca "entitatile" alea vin doar sa imi maseze spatele, nu am nimic impotriva lorPosted Image . Dar spune-le sa vina mai devreme, sa nu mai sune alarma de la telefonPosted Image .Macar sa faca si ele un masaj ca lumea!
Cel mai probabil tu ai probleme de sanatate iar corpul incearca sa le previna actionand in timpul somnului prin automasarea muschilor, lispa de magneziu, colesterol etc.
Iar creierul proceseaza miscarile involuntare din timpul somnului si te face sa visezi oferind mesaje ca "fa miscare, mananca sanatos, slabeste..."

Si vezi ca la 1.83 trebuia sa ai maxim 90-95 Kg !
Daca ai o situatie materiala buna, eu te sfatuiesc sa incepi un regim drastic sa slabesti pana la 90 sau macar 95Kg  Posted Image


p.s.:
vezi ca manactul seara te face sa visezi ! fie urat, fie frumos; depinde ce mananci.
=========================

E posibil ca ce spune @Kres mai sus sa se impleteasca cu problemele tale de sanatate.
Stresul din viata cotidiana sa iti provoace vise si cosmaruri.

Edited by super8, 26 March 2019 - 10:36.


#21
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,069
  • Înscris: 01.12.2001

View PostXL700VA, on 26 martie 2019 - 09:27, said:

Care e explicatia realistica?
Totul e doar in imaginatia ta.

#22
maxxmedia1999

maxxmedia1999

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,326
  • Înscris: 15.08.2015
Toate visele sunt de la diavol ca sa te castige,visezi lucruri care se vor intampla,ca te barfeste nu stiu cine,ca este cutremur,sau ca ai cazut de pe bicicleta,in general toate prostiile cu care isi bate joc dracul de noi

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate